Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  2. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    e tam sie czepiacie jak wam cycki opadna to bedzie w dobrym miejscu
  3. Lukas odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chyba 195/65
  4. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Ladnie to wyglada tylko ciekawe czy wytrzyma zime :?:
  5. Pierwsze to zapraszam do Newbie i tam sie przedstawic no i przeczytac regulamin a z ta temperatura to jak przy 29 st nic to masz zwalona nagrzewnice i trzeba sprawdzic
  6. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  7. bedziesz bo koszulke chcesz :razz: w twoim przypadku Tomboy to jest niemozliwe masz ciezka noge no chyba zebys wymoczyl ja w rumianku bo to ponoc pomaga
  8. a wlasnie ze nie bo glowe sobie juz wygoli i kupuja razem z dzikiem po BMW i beda siac terror na ulicach
  9. o widze Tomboy ze zmienila sie koncepcja to moze cos z tego bedzie
  10. Murzyn jako ze nalezysz do warszawy i chwilowo na wygnaniu to zamowienie juz przyjete chwile musisz poczekac na realizacje :mrgreen: a ja wiem czym to jest spowodowane to przez pana JAPE
  11. nowi sie boja :twisted: pojawiaja sie tylko raz i potem zonk a kto by sie nie bal takich dzikow jak My sam wiesz cos o tym :mrgreen: ale np. kolega platinumm bardzo dobrze sie zaklimatyzowal i niedlugo ma nam pomoc kupic po B7
  12. Panowie kto jezdzi do careffura na bemowie ponoc tam jest jakis nowy tor kartingowy "pole position"na wypasie intercomy w kaskach te sprawy to moze warto by przetestowac nowe miejsce tylko pasowalo by zeby ktos obczail a to nie moj rejon :razz:
  13. Poziek dzialaj z ta rezerwacja ono gadales cos z adamooo moze on by cos zalatwil jak ma tam wtyki postrzelalibysmy cala noc
  14. NO i po spocie w sumie bylo troche ludu : Tomboy Poziek Platiniumm ono T-zółw Oizdog Kunio Kicholek Czyli stała ekipa spotowa Dzieki Kuniowi dzisiejszy spot nosi nazwe w.... gruchy
  15. A kto mi pomoze wyprodukowac gps do laptopa wiem ze musze miec odbiornik gps koszt jakieś 150zeta (usb) na allegro no a mapy :?: to beda te same co do palmtopow chodzi mi najbardziej o mape niemiec (zachodnia europa) a i musi byc orginalne czyli wchodza w gre koszty. Jak ktoś używa wie co i jak to pisać Dziekować
  16. gdzie do piastowa to powiedz ile za kilometr :mrgreen:
  17. eh biedny ten ono zeby nam sie jeszcze gdzie tam nie utopil bo niebardzo radzi sobie w wodzie (patrz film z mazur)
  18. Dokladnie lepiej całe ja mam tylko kierunki fajnie wyglada ale calosc by lepiej pasowala co do kieruneczkow to wsio pasuje nic nie trzeba rezac
  19. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem gdzie jest takie super ladowisko ale niezle to wyglada :shock: Rozmawiają 3 blondynki o swoich największych bólach 1 mówi jak się przewróciłam to tak mnie bolały ręce ze szkoda gadać na to 2 mówi jak ja rodziłam to miałam tak straszne bóle ze szok na to wszystko 3 mówi to jest nic drogie koleżanki jak ja jechałam rowerem i mi się cycki w łańcuch wkręciły , to z bólu dzwonek pogryzłam [ Dodano: 2006-09-26, 13:21 ] http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M288010
  20. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  21. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Spanky jakbys nalezal go grupy to bys juz mial tydzien temu :razz:
  22. ja rouzmiem u adamooo ale ono i ty sie robisz pracocholik
  23. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  24. tak jak zawsze :razz:
  25. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :shock: to ja mam 188cm i mam L i pasi no ale mogabyc troszke wieksza a XL dla porownania jest tylko ciut dluzsza i szyje ma grubsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.