Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ale tak to napial ze :roll: [ Dodano: 2006-09-19, 12:19 ] no stary co do tapicera to dzisiaj o 19 na torwarze bedzie kilku i jak bedzie adamooo to nawet kolorek rzuci odpowiedni
  2. Tomboj wes rozwin ta zlota mysl
  3. To juz trzeba z MUrzynem osobiscie jak go zobaczymy
  4. Zółw ja cos widze ze ty kolaborujesz od nas chyba adamooo musi wpasc w szau :razz:
  5. no mamy wybor jakis bilardzik, gokarty jakies jedzonko no to jak mi to tam wsio obojetnie ale trzeba by rezerwacje robic na cos
  6. Panowie jutro co robimy :?: ktos ma jakies pomysly
  7. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    no wlasnie to chlopaki maja niedaleko :mrgreen: ja juz mam ta nute w mp3 i jak nagram na kasetke to bede sie przy niej lansowal
  8. to po czym sie rozlecial zaworek :?:
  9. A zalatwiles przeglad :?: bo nic nie napisales co i jak
  10. No pieknie ale takiego gratisu jak Hugo to nie dostales to kiedy jedziemy do Mastersa :?:
  11. w radyjko CB nie ma co inwestowac bo jeszcze ukradna i tylo bedzie a czy za 300zł czy za 3 tys to tak samo mozna sie dogadac czy stoja smerfetki
  12. Eh te B6 przez nie spac nie moge :roll: kolor miodzio reszta tez szkoda ze nie sedan ale avancik tez mi sie podoba w tej budzie jakbys chcial sie zamienic za auta to wal smialo :mrgreen:
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem czy juz bylo ale TOMBOY to chlopaki od Ciebie http://www.ereoh.com/2up/?p=912
  14. Duzym na parkingu kasowali tylko ze to bylo z 5 lat temu
  15. no ja sie spotkalem z niemczech sprawdzali moc nadawania
  16. byl koszulki ma ono rozdamy wybrancom we wtorek
  17. o kurna slyszalem ze w zamosciu jest RS4 a to rodzynek w takim malym miasteczku :shock:
  18. ono nie zwerbowaliscie speeda na spota we wtorek :?: :mrgreen:
  19. No ja to tylko klamke tam pocalowalem bo w szkole siedzialem do 17 ale widzialem za to tego RS4 na blaszkach speed robi wrazenie :shock:
  20. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kolorek prawie jak Kunia ladna a co do Dzikow to myslalem ze sa tylko w Warszawie
  21. Lukas odpowiedział(a) na wiki temat w Nadwozie i Wnętrze
    tu jest opis skrzypienia i wyjecia siedziska :mrgreen: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2410
  22. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.allegro.pl/item126397242__baknnoty_4_rp_rydzyk_lepper_marcinkiewicz_.html
  23. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wirus niszczacy dyski twarde :mrgreen:
  24. ja za lozyska do tylu palcilem cos kolo 65 zl ale jakiej firmy kurde :roll: ale nie jakies no name
  25. ja zmienialem w lutym lozyska z tylu objawy luz przy szarpaniu kola do siebie czy jak to tam sie nazywa ale wiesz ze u mnie zaczely wystepowac podobne obajwy jak u ciebie przy hamowaniu takie bicie ciche musze srawdzic czy to tyl czy przod :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.