Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tak to napial ze :roll: [ Dodano: 2006-09-19, 12:19 ] no stary co do tapicera to dzisiaj o 19 na torwarze bedzie kilku i jak bedzie adamooo to nawet kolorek rzuci odpowiedni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboj wes rozwin ta zlota mysl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To juz trzeba z MUrzynem osobiscie jak go zobaczymy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw ja cos widze ze ty kolaborujesz od nas chyba adamooo musi wpasc w szau :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mamy wybor jakis bilardzik, gokarty jakies jedzonko no to jak mi to tam wsio obojetnie ale trzeba by rezerwacje robic na cos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jutro co robimy :?: ktos ma jakies pomysly
-
Strefa Śmiechu
no wlasnie to chlopaki maja niedaleko :mrgreen: ja juz mam ta nute w mp3 i jak nagram na kasetke to bede sie przy niej lansowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to po czym sie rozlecial zaworek :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A zalatwiles przeglad :?: bo nic nie napisales co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pieknie ale takiego gratisu jak Hugo to nie dostales to kiedy jedziemy do Mastersa :?:
-
uniden 510xl 520xl
w radyjko CB nie ma co inwestowac bo jeszcze ukradna i tylo bedzie a czy za 300zł czy za 3 tys to tak samo mozna sie dogadac czy stoja smerfetki
-
[B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
Eh te B6 przez nie spac nie moge :roll: kolor miodzio reszta tez szkoda ze nie sedan ale avancik tez mi sie podoba w tej budzie jakbys chcial sie zamienic za auta to wal smialo :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy juz bylo ale TOMBOY to chlopaki od Ciebie http://www.ereoh.com/2up/?p=912
-
uniden 510xl 520xl
Duzym na parkingu kasowali tylko ze to bylo z 5 lat temu
-
uniden 510xl 520xl
no ja sie spotkalem z niemczech sprawdzali moc nadawania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byl koszulki ma ono rozdamy wybrancom we wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kurna slyszalem ze w zamosciu jest RS4 a to rodzynek w takim malym miasteczku :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono nie zwerbowaliscie speeda na spota we wtorek :?: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja to tylko klamke tam pocalowalem bo w szkole siedzialem do 17 ale widzialem za to tego RS4 na blaszkach speed robi wrazenie :shock:
-
dziki dzik ;D hehe
Kolorek prawie jak Kunia ladna a co do Dzikow to myslalem ze sa tylko w Warszawie
-
luzy w fotelu
tu jest opis skrzypienia i wyjecia siedziska :mrgreen: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2410
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item126397242__baknnoty_4_rp_rydzyk_lepper_marcinkiewicz_.html
-
Strefa Śmiechu
Wirus niszczacy dyski twarde :mrgreen:
-
Problem z tylnymi tarczami hamulcowymi
ja za lozyska do tylu palcilem cos kolo 65 zl ale jakiej firmy kurde :roll: ale nie jakies no name
-
Problem z tylnymi tarczami hamulcowymi
ja zmienialem w lutym lozyska z tylu objawy luz przy szarpaniu kola do siebie czy jak to tam sie nazywa ale wiesz ze u mnie zaczely wystepowac podobne obajwy jak u ciebie przy hamowaniu takie bicie ciche musze srawdzic czy to tyl czy przod :roll: