Treść opublikowana przez Lukas
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Poziek jak narazie to w usa siedzi a co do radia to nie ma co szalec z jakimis drogimi te tanie tez tak samo dzialaja nic innego nie odbieraja
-
Turbo w V6 ?
a czytal pan REGULAMIN bo wydaje mi sie ze nie co do turbo w 2,8 to zapraszam do sprzedam tam kolega ono sprzedaje A6 z taka rzezba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek dzialaj dodalem Ci 4 strony tematu :mrgreen: To kto jutro do imoli jedzie bo pasowalo by rezerwacje zrobic jakals wiem ze ja, adamooo tomboy ono (jak zdazy) no i Zółw ktos jeszcze :?:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Poziek pozwolilem sobie scalic posty moze jak to przeczytasz to ci pomoze ja mam podobne do tego radyjko bo chodzilo mi na wielkosci zeby wlazlo do schowka nad nogami a antena to wiesz jaka bo widziales ono to ma magnesowke i ponoc ostatnio chwalil sie ze ladnie bil rekordy speed i nie spadla nawet jest zdjecie magnesowki ono w albumie. ja jakby co to magnesowkom mowie NIE :razz:
-
Strefa Śmiechu
to do tej grupy szybkiego reagowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czas to pieniadz ale godzinka jeszcze nikogo nie zrujnowala mysle :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie dostaniecie baty jak tylko dostane bolida w swoje rece :twisted:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
poprostu malina czarny sedanik i niezla sesja to jest to gratuluje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bylem dzisiaj na imoli no i tor jako taki nie za szeroki ale da sie rade ale te gokarty to prawie zlomy w USA jezdzilem na nowencjach chyba w porownaniu do tych no ale generalnie trzeba by sie wczesniej namyslec jak naprawde chcemy jechac i dac rezerwacje bo moze byc problem z taka iloscia osob
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo mailby co robic i za czym sie patrzec no ale fakt ruch jak na marszalkowskiej z tymi laskami :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja juzem wrocil ze spota bylo nas 3 ale nawet widzielismy spankiego jak przelatywal do chaty szkoda ze nas nie zauwazyl. A co do Tomboya to prawda ma chlopak zdolnosci sikawka umie operowac tylko mu wozu braklo ostatnio to dorabial na autobusie "springer" jest na zdjeciach w albumie Adaś jaki ladny masz avatarek to ta twoja siostra :mrgreen:
-
climatronic - problem nowiciusza
Zapraszam kolege do zapoznania sie pierwsze z regulaminem forum nie wiem co kryje sie pod zwyklym nawiewem ale sniezynka to poprostu zalaczenie klimy jak nie umiesz obslugiwac klimatronika to zalacz auto i swiety spokoj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LODY O 14 tam gdzie zawsze a ty Tomboy kupuj ta lancie i dawaj na lody
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jest nas 3 ciekawe jak tam cyc malinowy ale ten to pewnie pracuje
-
[ALL] Jakie felgi
bo miał powyzej 92 koni pewnie to daletego 5x110 mniejsze moce mialy 4x100
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: acha ja tez wyslalem priorytetem poleconym no ale badz dobrej mysli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono jakby co to ja chetny moge podjechac cos przetracic bo czuje ze na wadze trace :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to mysle ze za 3 tyg bedzie cos wiem o tym jak wysylalem plyte do krakowa murzynowi 9 dni jechala
-
[ALL] Jakie felgi
oj raczej maja inny i to chyba 4x100 lub 5x110 no chyba ze ten gosc mial inna vectre :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli za tydzien pojawisz sie z nowym nabytkiem :?:
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
fotosy mozesz dodawać na stronie jak klikniesz odpowiedz to masz na dole "dodaj obrazek do postu" powklejasz fotosy zmieni sie nazwe tematu na imo fotostory i beda chetni do ogladania sam znam nawet takiego no nie adamooo
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
szkoda ze nie zrobiles fotostory pewnie nie jeden by skorzystał Wydzielilem temat jakby cos to fotostroy jest http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2784
-
Tiptronic a multitronic
NO to moze to Ci pomoże wyjasnic różnice multitronic http://moto.wp.pl/kat,125,wid,8019600,wiadomosc.html?ticaid=122ab Tiptronic http://www.motoforum.pl/Magazyn/200505/a6_02.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ty tu lepiej zbieraj te swoje 4 litery i wracaj ile bedziesz siedzial tam mi wystarczylo 3 tyg :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dodałem ze 3 zdjecia do albumu z nowymi autkami