Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn ma 400 km do nas byl na jednym zlocie i juz jest jak brat :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jeszcze takiego w rodzinie warszawskiej nie mamy a wiesz kilka osob planuje zakup takiego czegos dlatego warto sprawdzic czy sie oplaca :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kolego MDM, serdecznie zapraszam w nastepny wtorek bo w ten to wszystko wylatuje z wawy a chetnie bysmy potestowali B6 AWX takze jeszcze raz zapraszam sie pokazać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to po kolejnym objazdowym spocie obecni ja,ono, Tomboy.adamooo no i zółw telefonicznie :mrgreen:
-
[B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej
Kolorek miodzio tylko te fele moglby by byc wieksze i wsio byloby cacy
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
o takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118104162
-
to moj avancik
Bardzo orginalny kolor no ale full wypas
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
No napewno biale a nie pomarancze w blotnikach tak poza tym wszystko bangla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek dla Ciebie wszysto adamooo złote usta takie mam zamontowane to i tobie reznie tylko ono załaduje do bagażnika sprzet odpowiedni :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tym wtorkiem to moga byc pewne problemy techniczne gdyz to jest dlugi weekend i czesc ludziow wyjezdza ale pilnuj tematu to moze cos sie rozwinie Panowie dzisiaj wrzuce reszte zdjec bo wczoraj zbraklo czasu i skleroza jeszcze :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O prosze to sie u was zapałki ciagnie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tobie co żółw nie zrobili dlugiego weekendu no ale nic dziwnego takie rzeczy to tylko w erze ja na spota pisze sie dopiero od srody wlacznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wkoncu doceniono moj talent troche mnie to nocy kosztowalo ale czego sie nie robi dla sławy :mrgreen: Norbi zalujesz ze cie nie bylo w piatek mysle ze tak bo duzo sie dzialo KICHOL jakbys gdzies sie krecil w okolicy pragi polnoc tak kolo zoo to bys sobie filma odebral bo ja wylatuje na dluuugi weekend do piatku jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy a filma juz ogladales z zonka ze zlotu :mrgreen: :?:
-
jakosc wykonania Audi
bo twoj jest jeszcze na gwarancji :razz: czekaj jeszcze rok ale spoko ono jak sie bedzie cos dziac to wyrezamy na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no sprzedaje ta B6 a wiec juz nie zdazy sie zapisać do klubu :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Autko optycznie miało kilka niedociagniec jakas lampa zle zalozona poobdzierane przełaczniki odpryski w stalych elementach B6 czyli wycieraczki i słupki ale to wszystko da sie naprawic co do silnika to potestach przeprowadzonych przez tomboya Norbiego i adamooo to to auto nie jedzie tak jak powinno na koniec to zakoncze słowami tomboya "fajny ma pani kolorek auta"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotki beda jak znajde chwile A pani to byla niezla dobrze ze nie urodzila z wrazenia jak jej B6 odjezdza :shock:
-
jakosc wykonania Audi
w tym temacie to by nam pomogla za przyklad dzisiejsza B6 2001 rocznik ale przelaczniki totalnie pooblazily z kolorku tak samo jak te odpryski na wycieraczkach i trojkacie w drzwiach tylnych :???: to juz moja A4 11 letnia lepiej sie trzyma ono jak w B7 nic nie poprawili z wykonaniem to za rok i twoja dostanie luszczycy :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to teraz lista obecności :twisted: lukas23 platiniumm - miło ze nowi sie pokazuja T-żółw ono Tomboy SebMis - Kolejny nowy spotowicz Norbi adamooo bartte i jedna pani ktora nie wiedziala co sie stało z jej B6 i na koniec kazali jej hamowac bajere
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu nie ma co uzgadniac spoty sa co wtorek o 19 na torwarze zapraszamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy mowil ze bedzie dzisiaj gadalem
-
Witam wreszcie są foty!!!!
Pikna i ma szyberdziure :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oki postaram sie nie zapomniec no chyba ze wpadne w "szau" :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet na 15 minut jakos to ci wytlumaczymy a trafic to spokojnie niedaleko petli autobusowej 4-5 alejka jak zobaczysz grupe A4 wal smialo