Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Murzyn ma 400 km do nas byl na jednym zlocie i juz jest jak brat :mrgreen:
  2. No jeszcze takiego w rodzinie warszawskiej nie mamy a wiesz kilka osob planuje zakup takiego czegos dlatego warto sprawdzic czy sie oplaca :mrgreen:
  3. O kolego MDM, serdecznie zapraszam w nastepny wtorek bo w ten to wszystko wylatuje z wawy a chetnie bysmy potestowali B6 AWX takze jeszcze raz zapraszam sie pokazać
  4. No to po kolejnym objazdowym spocie obecni ja,ono, Tomboy.adamooo no i zółw telefonicznie :mrgreen:
  5. Kolorek miodzio tylko te fele moglby by byc wieksze i wsio byloby cacy
  6. o takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118104162
  7. Bardzo orginalny kolor no ale full wypas
  8. No napewno biale a nie pomarancze w blotnikach tak poza tym wszystko bangla
  9. Poziek dla Ciebie wszysto adamooo złote usta takie mam zamontowane to i tobie reznie tylko ono załaduje do bagażnika sprzet odpowiedni :mrgreen:
  10. z tym wtorkiem to moga byc pewne problemy techniczne gdyz to jest dlugi weekend i czesc ludziow wyjezdza ale pilnuj tematu to moze cos sie rozwinie Panowie dzisiaj wrzuce reszte zdjec bo wczoraj zbraklo czasu i skleroza jeszcze :mrgreen:
  11. O prosze to sie u was zapałki ciagnie :mrgreen:
  12. a tobie co żółw nie zrobili dlugiego weekendu no ale nic dziwnego takie rzeczy to tylko w erze ja na spota pisze sie dopiero od srody wlacznie
  13. no wkoncu doceniono moj talent troche mnie to nocy kosztowalo ale czego sie nie robi dla sławy :mrgreen: Norbi zalujesz ze cie nie bylo w piatek mysle ze tak bo duzo sie dzialo KICHOL jakbys gdzies sie krecil w okolicy pragi polnoc tak kolo zoo to bys sobie filma odebral bo ja wylatuje na dluuugi weekend do piatku jestem
  14. Tomboy a filma juz ogladales z zonka ze zlotu :mrgreen: :?:
  15. bo twoj jest jeszcze na gwarancji :razz: czekaj jeszcze rok ale spoko ono jak sie bedzie cos dziac to wyrezamy na spocie
  16. no sprzedaje ta B6 a wiec juz nie zdazy sie zapisać do klubu :razz:
  17. Autko optycznie miało kilka niedociagniec jakas lampa zle zalozona poobdzierane przełaczniki odpryski w stalych elementach B6 czyli wycieraczki i słupki ale to wszystko da sie naprawic co do silnika to potestach przeprowadzonych przez tomboya Norbiego i adamooo to to auto nie jedzie tak jak powinno na koniec to zakoncze słowami tomboya "fajny ma pani kolorek auta"
  18. Fotki beda jak znajde chwile A pani to byla niezla dobrze ze nie urodzila z wrazenia jak jej B6 odjezdza :shock:
  19. w tym temacie to by nam pomogla za przyklad dzisiejsza B6 2001 rocznik ale przelaczniki totalnie pooblazily z kolorku tak samo jak te odpryski na wycieraczkach i trojkacie w drzwiach tylnych :???: to juz moja A4 11 letnia lepiej sie trzyma ono jak w B7 nic nie poprawili z wykonaniem to za rok i twoja dostanie luszczycy :shock:
  20. No to teraz lista obecności :twisted: lukas23 platiniumm - miło ze nowi sie pokazuja T-żółw ono Tomboy SebMis - Kolejny nowy spotowicz Norbi adamooo bartte i jedna pani ktora nie wiedziala co sie stało z jej B6 i na koniec kazali jej hamowac bajere
  21. Tu nie ma co uzgadniac spoty sa co wtorek o 19 na torwarze zapraszamy
  22. Tomboy mowil ze bedzie dzisiaj gadalem
  23. Pikna i ma szyberdziure :roll:
  24. Oki postaram sie nie zapomniec no chyba ze wpadne w "szau" :mrgreen:
  25. nawet na 15 minut jakos to ci wytlumaczymy a trafic to spokojnie niedaleko petli autobusowej 4-5 alejka jak zobaczysz grupe A4 wal smialo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.