Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. a no widzialem ale nie ze sie nie odzywa bo moze nie dostala aktywacji od HUGO jeszcze to moze niech pogada z pieskiem i bedzie git
  2. ONO a to cos dla Ciebie A Norbi to jak baletnica i nawet wychodzi chlopakowi on nie pamieta ale ja tak eh szkoda ze kamera wpadla w szał bo by dopiero bylo smiechu
  3. hehe pamietaj ze mialem cie na OKU , pozdrow ja tam i baczka mam nadzieje ze nie boi sie wujków
  4. A ja mam prezent dla Norbiego :mrgreen:
  5. O kurde jaki fotos ono w roli głownej adamooo pracuje non stop teraz biedak
  6. Dobrze ono powiedziane znowu bedzie sie dzialo i to juz niedlugo tylko zebysmy w trans nie popadli i to bedzie jeszcze długi weekend
  7. acha tak tak na bank o ta ostatnia :razz: Dziku ty :mrgreen: Zółw pamietaj ze jutro musza byc zdjecia ja juz swoje zgralem
  8. Spox Norbi zawsze pozniej mozna skasować :mrgreen: Ale cos czuje ze BT-żółw wali 5 minutówke juz po raz 20 to cieżka sprawa moze być Jejku czego ja sie na takim wyjezdzie nauczylem normalnie szkola zycia
  9. O jaka chodzi krowke bo mam kilka No i mam jeszcze takie pokojowe No i nasza Honorowa Gwiazda Tak tak wiem DZIK JESTEM
  10. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    No piekne to TDI coś czuje ze kolega Norbi bedzie sie chcial przejechac tym automatem i pozbawic sie kompleksow
  11. a na ta Twoja glowe Norbi to ono mial lekarstwo
  12. Norbi nie wywołuj wilka z lasu wiesz ze my to jestesmy do wszystkiego zdolni
  13. No my wyjechalismy o 21 i tez nie bylo zadnych koreczkow tylko smerfow kupe. Norbi wszystkiego sie wyparl byl pod wplywem krowek a to dobre tlumaczenie
  14. ksiazke piurko2 adamooo czytał i to na luziku :mrgreen: a twoj kieliszek to gadaj z murzynkiem bo wydaje mi sie ze byl w jego lodowce No dobra a kto widzial ladowarke do nokii bo gdzies zabladzila a nie bylo jej w lodowce u Murzyna
  15. nie no wcale nie bylo tak upalnie no chyba ze w niedziele ale wtedy to juz trzeba bylo jechac a pobalowało by sie jeszcze troche
  16. dawaj płytke jutro do nas to bedzie komplecik film obiecuje zrobic jak szybko sie tylko da ta Twoja fura chodzi jak malina niby tylko 25 koni ale zapiernicza jak DZIK no i jeszcze ta dziura w dachu chyba sobie taka wyrezam :mrgreen: i bede ono woził
  17. nie no pewnie ze sie lacze z wami z w bolu wkoncu to ja polewalem :mrgreen: co do zdjec to tu jest malo wiecie cenzura i takie tam ale ja mam 140 zdjec i Zółw ma kolo setki to mysle ze malo nie ma
  18. te panowie ale mnie glowa nie boli
  19. Zdjęcia ocenzurowane wrzucone reszta dla wtajemniczonych tylko. telefonow nie masz bylo dzwonic bysmy Cie wyprowadzili na ten krakow. A co do zaproszenia na Krakow,Chrzanow,Zabrze to mysle ze wiesz ze zostalo przyjete :mrgreen:
  20. Zdjecia beda filmik tez tylko troszke pozniej bo kamerka z liscia dostala :???:
  21. Kichol ty to masz glowe stary zawsze po moim polewaniu ludzie wymiekali a ty to twardy jestes :mrgreen: Szkoda ze pojechaliscie tak wczesnie bo w niedziele tez bylo ciekawie lodki rowerki srodek jeziora :roll:
  22. z tym to jeszcze nie wiadomo pewnie za pol roku jeszcze jednej imprezy nie odespalismy :mrgreen:
  23. no to mozemy i tak zrobic ja nie widze problemu ja to nawet wezme dysk przenosny to nie musze nagrywac na CD piurko2 czekam na wasze adresy to wam pamiatke wysle
  24. nie no to to sama elita czajniczek my to musimy Murzyna tylko przeprowadzic do wawy i bedzie miodzik :mrgreen: BT-zółwiu nagraj plytki na jutro dla nas ja tez nagram z 5 z tymi moimi nie zapomnij i zamiast 5 minutowki wypal plytki
  25. Swiete słowa to kiedy robimy poprawke :mrgreen: No tu akurat troche masz racji ale np. Kolega Norbi byl z zonka i z dzieckiem Kichol był z żonka (bylo komu A4 prowadzic bo ja sam bym sobie nie dał rady z dwoma :mrgreen: )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.