Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No nieciekawie ale jakos sie znajdziem pozniej przestawimy
  2. Poziek zdjecia specjalnie dla Ciebie zebys predko wracal A ta panna adamooo to nie jest jego siostra tylko my tak myslelismy :razz:
  3. Dla przypomnienia dla nowych klubowiczow Spot data :arrow: 18.07.2006r miejsce :arrow: Torwar godzina :arrow: 19:00 obecnosc :arrow: obowiazkowa Dla klubowiczow jadacych na Mazury: :arrow: ustalamy szczegoly wyjazdu dlatego musi byc komplecik elity Zapraszam i Pozdrawiam
  4. no prosze prosze mam nadzieje ze pozniej Krzysiek ten rower prowadziles do domu :razz:
  5. no tak zimny lokiec muzyczka pelen lans
  6. no jakby nie bylo to ja je robilem :razz: ja to dzisiaj nie dam rady sie pojawic we wtorek jestem
  7. jesli dobrze pamietam i sie nie myle ( nie mam czegos takiego u siebie) to ta przekreslona zaroweczka (granat :mrgreen: ) oznacza spalona zaroweczke
  8. jak zjezdza sie z czerniakowskiej w lazienkowska to na prawo jest taki duzy parking i tam zawsze stoimy nie da sie nie zauwazyc Zdjecia z lodów juz wrzucone
  9. cierpliwosci zakladka juz jest zaraz bede wrzucal
  10. Przeprawszam za ten blad ortograficzny tak pamietam duze I :!:
  11. wiesz Ciebie to ja juz widzialem autko tez :razz: oczywiscie Spanky zartuje i zapraszamy do warszawiakow głownego wyznawce TDI zaraz po baskecie
  12. Spanky checi sa i mysle ze cos wyjdzie takze czekaj na info jakby co to mysle ze kolo 15 tak jak dzisiaj
  13. no pokazna ekipa byla: adamooo z siostra,T-zółw z kobieta, ono, norbi, kichol z rodzina, no i ja z kobieta zdjecia wrzuce postaram sie dzisiaj
  14. no spox adamooo moze byc nawet torwar a dalej to juz polecim razem jutro przedzwonie kolo poludnia
  15. Lukas odpowiedział(a) na pemo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mi sie podoba nawet ten niebieski tylko nie wiem dlaczego nie trawie tego drewna w srodku (w zadnym aucie go nie trawie nawet w SCANII) hmm moze dlatego ze drewno powinno byc w lesie no albo w piecu a nie jezdzic ze mna :mrgreen: ale to moja wlasna prywatna opinia
  16. Oj bedzie sie dzialo szykowac sie :twisted: Krzysztof czekaj jutro na moj telefon to bedziesz tlumaczyl co gdzie i jak bo juz wiem ze o 15 :razz:
  17. Zebyscie wiedzieli ze lazilem po sklepach a dokladnie po arkadi no i filma ogladalem "dublerów" takie sobie polska komedia
  18. NIe no ok dojade swoim bo mam pasazera tylko adres bi inaczej bede was meczyl jutro telefonami :razz:
  19. Panie i panowie proszę o nie wplacanie juz wiecej zaliczki za wyjazd i meczenia kolegi piurko2 o numer konta. Kolega ono wlacil juz za wszystkich zaliczkę i teraz to jestesmy jemu winni pamietajcie o tym zeby pozniej nie bylo nieporozumien zbednych
  20. Potrzebny mi jest adres na PW do Zółwia bo gps mi nie zadziala :mrgreen:
  21. w sedanie tak jak koledzy mowia tylko i wylacznie na klapie bagaznika troszke jest to uciazliwe z dluuuga antena moja ma 1,8m i przy otwieraniu klapy stuka po szybie ale wystarczy ja troszke pochylic bardziej do tylu i jest cacy zasieg to 9km uchwyt do antenki 20 zeta tylko ze ten moj to kolor traci przez nalot http://img451.imageshack.us/my.php?image=250420060023ky.jpg
  22. Lukas odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    no u mnie jest tak samo jak u wojtasa zamykanie dziala otwieranie juz nie
  23. ostatnio bylisy do 22 a wiec mysle ze smialo ale do wtorku to ten przelew nie moze czekac lepiej zeby wyszedl dzisiaj :!:
  24. te a jak gadaliscie z Tomboyem to mowil ze jedzie na mazury bo ja to nie moge sie skontaktowac z nim zadna droga i nie wiem jak z jego zaliczka a przydalo by sie zeby wyszedł ten przelew jutro :roll:
  25. to mozesz przyjechac bez blach :mrgreen: my sie nie pogniewamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.