Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nieciekawie ale jakos sie znajdziem pozniej przestawimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek zdjecia specjalnie dla Ciebie zebys predko wracal A ta panna adamooo to nie jest jego siostra tylko my tak myslelismy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla przypomnienia dla nowych klubowiczow Spot data :arrow: 18.07.2006r miejsce :arrow: Torwar godzina :arrow: 19:00 obecnosc :arrow: obowiazkowa Dla klubowiczow jadacych na Mazury: :arrow: ustalamy szczegoly wyjazdu dlatego musi byc komplecik elity Zapraszam i Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze prosze mam nadzieje ze pozniej Krzysiek ten rower prowadziles do domu :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak zimny lokiec muzyczka pelen lans
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jakby nie bylo to ja je robilem :razz: ja to dzisiaj nie dam rady sie pojawic we wtorek jestem
-
Komunikat z wyswietlacza
jesli dobrze pamietam i sie nie myle ( nie mam czegos takiego u siebie) to ta przekreslona zaroweczka (granat :mrgreen: ) oznacza spalona zaroweczke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zjezdza sie z czerniakowskiej w lazienkowska to na prawo jest taki duzy parking i tam zawsze stoimy nie da sie nie zauwazyc Zdjecia z lodów juz wrzucone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cierpliwosci zakladka juz jest zaraz bede wrzucal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeprawszam za ten blad ortograficzny tak pamietam duze I :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz Ciebie to ja juz widzialem autko tez :razz: oczywiscie Spanky zartuje i zapraszamy do warszawiakow głownego wyznawce TDI zaraz po baskecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky checi sa i mysle ze cos wyjdzie takze czekaj na info jakby co to mysle ze kolo 15 tak jak dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pokazna ekipa byla: adamooo z siostra,T-zółw z kobieta, ono, norbi, kichol z rodzina, no i ja z kobieta zdjecia wrzuce postaram sie dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no spox adamooo moze byc nawet torwar a dalej to juz polecim razem jutro przedzwonie kolo poludnia
-
A4 Avant
mi sie podoba nawet ten niebieski tylko nie wiem dlaczego nie trawie tego drewna w srodku (w zadnym aucie go nie trawie nawet w SCANII) hmm moze dlatego ze drewno powinno byc w lesie no albo w piecu a nie jezdzic ze mna :mrgreen: ale to moja wlasna prywatna opinia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj bedzie sie dzialo szykowac sie :twisted: Krzysztof czekaj jutro na moj telefon to bedziesz tlumaczyl co gdzie i jak bo juz wiem ze o 15 :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zebyscie wiedzieli ze lazilem po sklepach a dokladnie po arkadi no i filma ogladalem "dublerów" takie sobie polska komedia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIe no ok dojade swoim bo mam pasazera tylko adres bi inaczej bede was meczyl jutro telefonami :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
Panie i panowie proszę o nie wplacanie juz wiecej zaliczki za wyjazd i meczenia kolegi piurko2 o numer konta. Kolega ono wlacil juz za wszystkich zaliczkę i teraz to jestesmy jemu winni pamietajcie o tym zeby pozniej nie bylo nieporozumien zbednych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potrzebny mi jest adres na PW do Zółwia bo gps mi nie zadziala :mrgreen:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
w sedanie tak jak koledzy mowia tylko i wylacznie na klapie bagaznika troszke jest to uciazliwe z dluuuga antena moja ma 1,8m i przy otwieraniu klapy stuka po szybie ale wystarczy ja troszke pochylic bardziej do tylu i jest cacy zasieg to 9km uchwyt do antenki 20 zeta tylko ze ten moj to kolor traci przez nalot http://img451.imageshack.us/my.php?image=250420060023ky.jpg
-
Domykanie szyb z kluczyka
no u mnie jest tak samo jak u wojtasa zamykanie dziala otwieranie juz nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio bylisy do 22 a wiec mysle ze smialo ale do wtorku to ten przelew nie moze czekac lepiej zeby wyszedl dzisiaj :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te a jak gadaliscie z Tomboyem to mowil ze jedzie na mazury bo ja to nie moge sie skontaktowac z nim zadna droga i nie wiem jak z jego zaliczka a przydalo by sie zeby wyszedł ten przelew jutro :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to mozesz przyjechac bez blach :mrgreen: my sie nie pogniewamy