Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no ja juz cos modze z tym dzisiejszym filmem ono ladnie pocinales na tym zakrecie koleczka piszcza az milo posluchac
  2. :roll: eh murzyn ty to musisz sie przeprowadzic do wawy z nami dzikami bedzie ci lepiej Wyslalbym i jej ale nie znam adresu i lepiej mi go nie dawaj :mrgreen: mam nadzieje ze jutro dojdzie ta twoja do mnie
  3. jutro idzie stary do ciebie przesylka specjalna ze zdjeciami moimi i zolwia a film od jutra rezam juz dzisiaj zaczalem wlasnie sie zgrywa spot dzisiejszy
  4. no jak jak bylismy pod wplywem alkocholu i raczej to wole Kobiety no i panna zna ono
  5. dobrze ze ja nie mam takich zdjec jak tomboy bo tez bym byl juz pewnie po rozwodzie a tak jest git akcje z ono sie jakos da wytlumaczyc :mrgreen:
  6. Czyli cos czuje ze tomboya predko nie zobaczymy na spocie zonka pewnie mu lancuch zalozyla do nogi :mrgreen:
  7. no co tu sie dzieje nikt nie dojechal Lista obecnosci: tomboy lukas23 kichol norbi ono tzołw kunio adamooo u tego to bylismy osobiscie w delegacji a i Murzyn tez oczywiscie byl duchowo mial relacje telefoniczna :mrgreen: ogolnie to byl pokaz zdjec z wyjazdu (tomboy zyjesz jeszcze czy z liscia dostales on zonki :mrgreen: )
  8. No a nie widziales zdjecia stary normalnie zlodziej telewizorow a jak ruchem sterowal na parkingu
  9. oj piotr1602, szkoda ze nie bylo Cie na wyjezdzie ile tam lisci zostalo rozdanych to sie w glowie nie mesci
  10. Niznik jakby co to telefony dzialaja i mozna dzwonic i pytac sie co i jak
  11. No Murzyn ponoc dzisiaj nie Ale Kichol i T-żółw Wszystkiego Najlepszego :!: :!: :!: hmm czy to oznacza ze dzisiaj znowu krowki :mrgreen: a i jeszcze niznik ma dzis urodziny nasz nowy klubiowicz ktory zapowiedzial ze sie pokaze
  12. Bedziesz tam sam siedzial no chyba ze z zakazana to co innego ale ja tez możesz zabrać Dzisiejszy spot bedzie nosil nazwe "Wspomnienia z mazur" czyli odtworzenia filmu co niektorym Dzikom
  13. Poziek tylko ciebie tam brakowalo ale nadrobimy jak wrocisz Murzyn pamietaj dzisiaj spot o 19 :mrgreen:
  14. no jak dorwe film to poprawie Cie ale cos koło tego bylo. juz na orlenie byles jak brat :mrgreen: a pierwsze to cie wyczail Zółw ja nie wiem jak on to zrobil ale rade dał
  15. Ej no ale powtorzyłbys to co powiedziales o warszawiakach w piatek w nocy co :?: Jak taka byla pierwsza impreza to jakie beda kolejne tylko i wylacznie bardziej zakrecone :mrgreen:
  16. zółw ale fota Dziki i tyle kurcze moze lepiej zebym powiedzial ze bylem pijany zawsze jakies wytlumaczenie takiego zachowania a tak d*pa zbita Dzik i tyle
  17. Piurko2 spokojnie nadrobisz a wiecie ze pani w recepcji jak oddawalem kluczyki to powiedziala ze mozemy jeszcze przyjechac :mrgreen:
  18. jaki banan my to zaczelismy i my skonczymy co zle ze wspominamy i niektorym film odtwarzamy przeciez tu nie ma posta nie na temat a jak ktos zazdrosny to jest na dole takie cos jak oznacz wszystkie fora jako przeczytane i po sprawie zółw ma matrixa19 tylko cos nie wrzucil nic pewnie spi albo szykuje sie na impreze :mrgreen: a ty chyba tez tak :?:
  19. mam nadzieje ze wczesniej mi to nagrales przed delete spoko wkrecisz nas do BMW no to po czajniczku
  20. O ja pierdziu desopo uspokoj sie z tymi zdjeciami bo sie zapowietrze Zółw ty Dziku chyba wpadl w szał jeszcze klika takich zdjec i mamy zagwarantowana exmisje z klubu
  21. hehe tomboy ty to jestes dzik Kichol tez jest niezle najarany a zdjecie fajnie wyszlo z tym dymem
  22. Ja tu widze ze ono ma dziwne zapedy chyba trzeba go w szyberku przewiesc znowu 140 to mu wywieje z glowy
  23. Kichol ty tez pozdrow żonke i dla ciebie tez mam zdjatko :mrgreen:
  24. A teraz wyrezałem cos dla tomboya w notatniczku tez jestes WIELKI i ten twoj napad agresji
  25. tak ono wyrezalem w notatniku poprawilem w excelu i gra malina jestes jak ta lala a i jeszcze matrix19 mi pomogl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.