Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. basket spokojnie dawaj Peter i Pikus zrezygnowali to smialo.Wplacic zaliczke i za tydzien lecimy. (pani powiedziala ze spokojnie jakos damy rade sie tam zmiescic bo generalnie to na 12 osob rezerwacja ale zawsze mozna cos dostawic) Witamy na pokladzie
  2. Piurko ty sie dodzwoniles i ja no ale miejsca sa 12 reszta na dostawce jakby cos teraz musimy jak najszybciej wplacic kase i jedziem :mrgreen: ono musisz dzisiaj zrobic ten przelew do piurko2 a my sie juz rozliczymy
  3. na dzisiaj dam sobie spokoj co T-zółw niech sie pani Hania wyspi [ Dodano: 2006-07-13, 09:21 ] Kurde no dalej nikt nie odbiera
  4. Mowisz i masz u mnie to jak w lukas banku
  5. Dzisiaj dam juz spokoj bo to noc ale jutro od rana walcze
  6. Lukas odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko gorzej jak z tylu sa na korbke wtedy tym magicznym sposobem nic nie poradzim :razz:
  7. no problem jest bo nie moge sie do niej dodzwonic teraz :???: a w pierwszej rozmowie mi powiedziala ze byl taki pan i rezerwowal ale od tamtego momentu sie nie pojawil no ale ona teraz nie jest w osrodku i nie moze sprawdzic :roll:
  8. Ok telefon wykonany prosze juz nie dzwonic ale jeszcze nic nie wiem kazala mi zadzwonic za 2 godz to mi powie czy ma jeszcze cos
  9. Najpierw to trzeba zrobic przelew bo nie bedzie gdzie spac a wesoly samochodzik z wawy wyjezdza ok.18 w piatek takie byly wczorajsze ustalenia :smile:
  10. No milo ze sie pojawiles nawet na chwile a ten kolega od navi to mike68 on rezal do swojego autka
  11. Juz poprawiona lista obecnosci
  12. E tam wojtas spokojnie chlopak nie unosi sie to nie ma go za co wywalac a kazdy by chcial miec RSa pod nikiem on ma :mrgreen:
  13. No i wodza nie ma to nie zrobi mi dzisiaj nowej zakladki to nie mam gdzie tego zaladowac :razz:
  14. ono NIE rozbieraj znowu kompa podepnij ladoware
  15. Panowie zdjecia wrzuce jutro dzisiaj juz nie mam sily mam nadzieje ze sie nie pogniewacie
  16. oj panowie nie bylo mnie jak rysiek przyjechal wiem ze nie rsem i ten kolega to juz kiedys zdaje mi sie ze byl na forum pod innym nikiem ale szybko wylecial
  17. Byli : adamooo ono T-zółw lukas23 sierota janek Oizdog
  18. no juz po spocie kilka nowych aut sie pojawilo no milo ze parafia warszawska sie rozrasta ROSNIEM W SILE :mrgreen:
  19. no prosze i to sie nazywa porzadny klubowicz 4 posty i na pierwszego spota przylatuje ZAPRASZAMY
  20. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  21. kiedys to trzeba dograc bo nic z tego nie bedzie
  22. Rozumiem zlote w subarynce ale czarne w audi to nieeee
  23. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby zyrafy zyly w USA
  24. Bladyras ewentualnie jak nie bedzie nikogo po drodze to do warszawy podbijesz daleko nie masz i dalej konwojem jakby nie bylo prowadydierzy warszawscy
  25. to jutro pelen sklad mam nadzieje bedzie bo juzem dawno was nie widzial :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.