Treść opublikowana przez Lukas
-
Zlot Mazury Lipiec
basket spokojnie dawaj Peter i Pikus zrezygnowali to smialo.Wplacic zaliczke i za tydzien lecimy. (pani powiedziala ze spokojnie jakos damy rade sie tam zmiescic bo generalnie to na 12 osob rezerwacja ale zawsze mozna cos dostawic) Witamy na pokladzie
-
Zlot Mazury Lipiec
Piurko ty sie dodzwoniles i ja no ale miejsca sa 12 reszta na dostawce jakby cos teraz musimy jak najszybciej wplacic kase i jedziem :mrgreen: ono musisz dzisiaj zrobic ten przelew do piurko2 a my sie juz rozliczymy
-
Zlot Mazury Lipiec
na dzisiaj dam sobie spokoj co T-zółw niech sie pani Hania wyspi [ Dodano: 2006-07-13, 09:21 ] Kurde no dalej nikt nie odbiera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mowisz i masz u mnie to jak w lukas banku
-
Zlot Mazury Lipiec
Dzisiaj dam juz spokoj bo to noc ale jutro od rana walcze
-
Domykanie szyb z kluczyka
Tylko gorzej jak z tylu sa na korbke wtedy tym magicznym sposobem nic nie poradzim :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
no problem jest bo nie moge sie do niej dodzwonic teraz :???: a w pierwszej rozmowie mi powiedziala ze byl taki pan i rezerwowal ale od tamtego momentu sie nie pojawil no ale ona teraz nie jest w osrodku i nie moze sprawdzic :roll:
-
Zlot Mazury Lipiec
Ok telefon wykonany prosze juz nie dzwonic ale jeszcze nic nie wiem kazala mi zadzwonic za 2 godz to mi powie czy ma jeszcze cos
-
Zlot Mazury Lipiec
Najpierw to trzeba zrobic przelew bo nie bedzie gdzie spac a wesoly samochodzik z wawy wyjezdza ok.18 w piatek takie byly wczorajsze ustalenia :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No milo ze sie pojawiles nawet na chwile a ten kolega od navi to mike68 on rezal do swojego autka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz poprawiona lista obecnosci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam wojtas spokojnie chlopak nie unosi sie to nie ma go za co wywalac a kazdy by chcial miec RSa pod nikiem on ma :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i wodza nie ma to nie zrobi mi dzisiaj nowej zakladki to nie mam gdzie tego zaladowac :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono NIE rozbieraj znowu kompa podepnij ladoware
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie zdjecia wrzuce jutro dzisiaj juz nie mam sily mam nadzieje ze sie nie pogniewacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj panowie nie bylo mnie jak rysiek przyjechal wiem ze nie rsem i ten kolega to juz kiedys zdaje mi sie ze byl na forum pod innym nikiem ale szybko wylecial
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byli : adamooo ono T-zółw lukas23 sierota janek Oizdog
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no juz po spocie kilka nowych aut sie pojawilo no milo ze parafia warszawska sie rozrasta ROSNIEM W SILE :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze i to sie nazywa porzadny klubowicz 4 posty i na pierwszego spota przylatuje ZAPRASZAMY
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedys to trzeba dograc bo nic z tego nie bedzie- [ALL] Jakie felgi
Rozumiem zlote w subarynce ale czarne w audi to nieeee- Strefa Śmiechu
Gdyby zyrafy zyly w USA- Zlot Mazury Lipiec
Bladyras ewentualnie jak nie bedzie nikogo po drodze to do warszawy podbijesz daleko nie masz i dalej konwojem jakby nie bylo prowadydierzy warszawscy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jutro pelen sklad mam nadzieje bedzie bo juzem dawno was nie widzial :razz: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.