Treść opublikowana przez Lukas
-
Zlot Mazury Lipiec
umowimy sie w wawce na torwarze bo tam jest miejsce w centrum i praktycznie wiekszosc bedzie tamtedy przelatywala i dalej razem na mzury tylko CB zabiezcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a dziekujemy w wawie tez slonce swieci ale wiesz co Bartek slyszalem ze we wtorek ma tam u was niezle lac to wroc do warszawki na spota :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
Pikus no ty kawalek masz no ale ma jeszcze dalej nic wam na to nie poradze mazur nie przesune a moze kalkulowalo by sie po kogos podjechac np. kolega bladyrs wspominal ze nie ma czym wiem z ldozi do radomia kawalek jest dalem tylko pomysla :roll:
-
Zlot Mazury Lipiec
NO to calkiem blisko pasymia gdzie bylem 2 tyg temu. Dobrze ze z wawy nie daleko :mrgreen: Mysle ze 13-14 miejsc wystarczy gdyz zawsze jest mozliwosc dostawki tak jak pisal piurko2 a moze niektorzy wogole nie beda spali
-
Strefa Śmiechu
JEJ pamiętnik: "Sobota wieczorem, wydał mi się trochę dziwny. Umówiliśmy się na drinka w barze. Ponieważ całe popołudnie z koleżankami byłam na zakupach, myślałam, że może to moja wina...dotarłam trochę z opóźnieniem ; ale on nic nie powiedział. Żadnego komentarza. Rozmowa była jakaś spięta, więc ja proponowałam pójść w inne miejsce, bardziej spokojne, intymne. W drodze do ładnej restauracji on dalej był dziwny. Był jakby nieobecny. Próbowałam go rozbawić, i zaczęłam się zastanawiać czy to moja wina czy nie! Pytałam czy coś nie tak zrobiłam, on powiedział że nie mam z tym nic wspólnego, ale jego odpowiedź nie była przekonująca. Później w drodze do domu objęłam go i powiedziałam że go bardzo kocham ale on dał mi tylko zimny pocałunek bez żadnego słowa. Nie wiem jak tłumaczyć jego zachowanie, nic nie powiedział... nie powiedział że mnie kocha... bardzo się tym martwię! W końcu byliśmy w domu; w tamtej chwili byłam pewna że on chciał mnie zostawić; próbowałam z nim rozmawiać, ale on włączył telewizor i oglądał coś zanurzony w myślach, chcąc jakby powiedzieć że wszystko się skończyło. W końcu poddałam się i poszłam spać. Ale dziesięć minut później, niespodziewanie on też przyszedł do łóżka, i o dziwo oddał moje pieszczoty, i kochaliśmy się, mimo że cały czas był jakiś zimny, jakby daleko ode mnie. Próbowałam rozmawiać znowu o naszej sytuacji, o jego zachowaniu, ale on już spał. Zaczęłam płakać, i płakałam całą noc aż zasnęłam. Jestem pewna że on myśli o innej, moje życie jest takie trudne." JEGO pamiętnik "LEGIA przegrała... ale przynajmniej był sex !"
-
Zlot Mazury Lipiec
dograne bedzie jak sie piurko2 pojawi poda numer konta zrobi sie przelew parafia warszawska robi jeden hurtem zeby nie robic zamieszania i jak miejsca beda zaklepane to pozniej sie reszte dogra typu co zabrac ile litrow i takie tam a z Kobietami to macie racje zawsze bedzie mial kto prowadzic bo w niedziele moze glowa bolec :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Spanky bierz kobite wiem ze bierze to nie bedzie twoja samotna
-
Zlot Mazury Lipiec
Piurko2 ma sie pojawic lada moment to wyjasni jeszcze raz kwestie wplat kto nie wplaci ten spi w aucie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nam to obojetne na jakich blachach abys był :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w najblizszy wtorek :mrgreen: o 19
-
Mandaciki panowie mandaciki
na cb tez bardzo czesto krzycza ze kreci sie tu i tu pojazd nieoznakowany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie nie ma problemu ja moge sie rozliczyc z ono ale co z innymi za niektorych to gwarantuje ze wplaca i pojada ale nie znam jeszcze wszystkich :roll: takze pozniej zeby nas ten wyjazd nie wyniosl 5 razy wiecej :???: no ale ok jedziem i tylo
-
Mandaciki panowie mandaciki
No ja na predkosc mam jedna zasade CB i jak widac nie place
-
Mandaciki panowie mandaciki
no to ja w swojej karierze 7 letniej na osobowce i 6 letniej na ciezarówce dostalem tylko jedno pouczenie :mrgreen: no ale jakie zawracanie na zakazie zw i przekroczenie 2 linii ciaglych mam nadzieje (odpukac) ze dalej bedzie mi sie tak wiodlo :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie tak samo mysle dlatego mysle ze temat umarl i pora go zamknac a szkoda moglo byc fajnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no niestety tylko chcialbym zauważyc ze 23 lipiec juz niedlugo a my jestesmy w lesie i parafia warszawska daje ciala bo to nie byl tylko moj pomysl z wyjazdem :roll:
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Prawdziwy niemiecki kibic- Zlot Mazury Lipiec
Jutro bedzie wszystko wyjasnione na spocie i zaliczka poplynie do Ciebie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto jutro sie stawi :?: Dodam ze obecnosc obowiazkowa bo trzeba wyjasnic temat mazur :!:- TDI - Benzyna
A myslicie panowie czemu ja z tej ameryki wrocilem :?: mowie nie ma TDI jade do domu tam mam swoje :mrgreen:- Moja niunia :)
Pikna a kóleczka jakoś tak pasuja- TDI - Benzyna
jedni sa glosniejsi ale tansi drudzy czasami szybsi :mrgreen:- Wymiana praw jazdy
Myśle ze juz każdy wie ze prawko trzeba zmienić i nie ma nad czym dyskutować- A4 Assistance
No i ja nie bede gorszy a co - Strefa Śmiechu