Treść opublikowana przez Lukas
-
Moj Audik A4
Autko ladne tak samo jak wszystkie nasze klubowe A4 :mrgreen: a co do wozkow to nie lepiej kupic zonie jakiegos vana tam to nawet nie trzeba by skladac wozka
-
Zlot Mazury Lipiec
No stary jak mialbys pozniej jakies uszczerbki na zdrowiu psychicznym to moze lepiej szukac czegos z polem golfowym zeby nie bylo na organizatorow pozniej :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek mam taki napiety rozklad zajec ze nawet nie mam czasu na neta wejsc to raczej mysle ze spotkanie odpada a tak pozatym to przemieszczam sie aktualnie mniejszym braciszkiem A4 pod nazwa Golf ale ze znakami R32 fajnie nawet tym sie jezdzi ale audi lepsze
-
Zlot Mazury Lipiec
No prosze to widze ze bedzie wiecej atrakcji niz zwykle grillowanie :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
No widze ze juz 11 osob jedzie to juz cos co do pasymia bede ta osobiscie niedlugo ale ta opcja raczej odpada ze wzgledow finansowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hello Chlopaki ja jak narazie tylko na chwile bo wiecie ameryka te sprawy nie ma czasu na neta nawet Pozdro dla wszystkich zza wielkiej wody u was noc u mnie ranek :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbym lecial na 3 lata to moze i tak ale tylko na 3 tyg. Ok panowie żegnam 3mac sie robic spoty i organizowac ten zlot w lipcu bo w was cala nadzieja Pozdrawiam Wszystkich Łukasz
-
Strefa Śmiechu
Żona do męża: Idź kupić bułki. Ile mam kupić? No nie wiem, tyle kup,żeby starczyło na kolację i śniadanie. Mąż zirytowanym głosem: Jak kupię za mało,albo za dużo,to znów będzie awantura, powiedz,ile mam kupić? Żona (z zalotnym spojrzeniem) Kup tyle bułek, ile razu się wczoraj kochaliśmy. Mąż poszedł do sklepu. Staje przed ekspedientką i mówi: Poproszę siedem bułek. Albo nie, pięć bułek, loda i kakao Na wycieczkę rowerową wyruszyło dwóch wariatów. Jadą... jadą... Nagle jeden zatrzymuje się i spuszcza powietrze z kół. - Co ty robisz? - pyta drugi. - A siodełko było za wysoko - odpowiada tamten. Na to ten drugi zamienia miejscami kierownicę z siodełkiem. Teraz ten co spuszczał powietrze, zdziwiony pyta się: - A co ty wyprawiasz? - Zawracam, z takim idiotą jak ty nie jadę dalej!
-
zimny nawiew
39cm koszt od 20 do 68 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie juz walizy spakowane teraz kompletuje dokumenty ale powiem tak do du** z tymi limitami na bagaz kiedys bylo 2x 32 kg to pewnie by mi starczyło a teraz 2x23kg ja nie wiem po co to produkowac teraz takie wielkie walizy jak sama walizka 6 kg wazy :???: kilka razy musialem wypakowywac przekladac z walizki do walizki bo jak nie w jednej to w drugiej bylo za duzo ale jakos sie juz uporałem z tym wszystkim a machac to zacznijcie po 9:35 bo od tej mam odlot do Zurichu eh jak to Pawlak mowil gdziez mi do Ameryki leciec jak tu tyle roboty :mrgreen: no ale raz se mozna pozwolic no nie pojutrze to juz bede sie opalal na pompano beach oczywiscie jak wszystko dobrze pojdzie :roll:
-
Zlot Mazury Lipiec
wiem Prezes tak chcialem zrobic aluzje ale okolice bialego sa super
-
Zlot Mazury Lipiec
z tymi rozrubami to jakbysmy byli z innego klubu to moze ale my to kulturalni jestesmy i nawet nie przeklinamy :mrgreen:
-
zimny nawiew
dokladnie pewnie mialem na mysli odkrecenie podszybia na poczatku ale bylem blisko bo jakby odkrecil podszybie to juz nic dalej by nie musial robic
-
Zlot Mazury Lipiec
to moze tak druga noc impreza tylko moze bez bijatyk a pierwsza we wlasnym gronie zeby sie poznac ale i tak pewnie okaze sie wszystko na miejscu a co do ilosci osob to temat wisi dopiero 4 dni to mysle nie jest zle tylko ze 4 osoby to z wawy :mrgreen:
-
czy u was tez tak jest??ze slychac wiatr przez uszczelki.
no widzisz Gajzer, teraz to co innego na poczatku wyreguluj zamki ale pewnie malo to pomoze dlatego ramiak do regulacji lub uszczelka do wymiany bo nic nie jest wieczne guma tym bardziej
-
zimny nawiew
sciagasz podszybie pozniej ten plastik na zdj 2 i masz filtr w garsci tylko pamietaj zebys zalozyl filtr w dobrym kierunku
-
Zlot Mazury Lipiec
no ja mysle ze do lipca to bedzie z 15 :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myslalem ze napiszesz ze codziennie rano wstajesz i sprawdzasz czy nie ma Cie na liscie najbogatszych ludzi swiata jak nie ma to wstajesz i idziesz do roboty
-
Zlot Mazury Lipiec
dokaldnie jakby bylo nas 4 to mozna i w ciemno a z 10 osobami to moze byc problem
-
Strefa Śmiechu
Podjeżdza facet furmanką z węglem na podwórko w kamienicy i się drze: - WęGIEL PRZYWIOZŁEM...WęGIEL!!! Na to koń sie obraca i mówi: - tak, tyś kur** przywiózł
-
Zlot Mazury Lipiec
Widze ze Hugo chce mniej paliwa spalic mi to tam obojetnie a ma ktos tam znajomosci zeby było taniej :mrgreen: wogole ktos tam był :?:
-
Zlot Mazury Lipiec
Powiem tak panowie zostaje was 4 wspolorganizatorow to powalczcie troche z tym zeby bylo dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to czego nic nie mowiles ze nie wiesz jak sie tnie w XP to zaden problem
-
Zlot Mazury Lipiec
ono no zobaczymy jak narazie to nie znamy ilosci osob a moze ktos bedzie mial jakis dobry namiar na chate blisko wody i z duzym parkingiem i ze chce sie podzielic kazda propozycja mile widziana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki Krzysztof za poparcie ja jeszcze jutro egzam i pakuje walizy :roll: