Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. zachod Baldie, nie wierze zeby nie bylo chetnych na przejazdzke wkoncu to mazury woda i te sprawy :mrgreen:
  2. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  3. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Pani na lekcji biologii pyta dzieci jakie widziały jajka? Jasio się zgłasza i mówi: - Ja widziałem, czarne! - Gdzie? - pyta zdziwiona nauczycielka. - U murzynów na plaży w Afryce! - Dwa! - i wpisuje mu ocenę do dziennika. - Dwa, były dwa. - Pała! - i też wpisuje do dziennika. - Pała też była - mówi Jaś. - Jutro przyjdziesz z tatą na lekcję. Tata ci pokaże!!! - Tata mi nie pokaże bo ma białe. Pani w szkole pyta dzieci z czym kojarzy im się Unia Europejska. Dzieci podały różne odpowiedzi, nadeszła kolej na Jasia: - Jasiu z czym kojarzy ci się Unia Europejska? - Z owadem. - Dlaczego??? - Bo tata powiedział, że Unia Europejska to mu koło chu... lata. Pedał do pedała podczas stosunku: - Zrobiłem sobie dziś test na HIV. - Dopiero teraz mi to mówisz?! - Żartowałem. Lubię, jak ci się d*pa kurczy.
  4. No w sumie te 50 km w bok ale moim rozumowaniem to i po Ciebie moglby zajechać :mrgreen:
  5. no i masz droge teraz zajechac tylko do lodzi i zabrac kogos i bedzie taniej
  6. to niekoniecznie musisz brac kogos z Krakowa moze po drodze ktos sie zabierze
  7. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. No ale admini i moderatorzy to maja obecnosc obowiazkowa jak pilnuja balaganu na forum to i na zlocie musza :razz:
  9. ważne zebyśmy my jechali w srodku [ Dodano: 2006-05-24, 23:07 ] No wlasnie prezes tylko sie raz spytał i jak narazie cisza a pozalibysmy sie osobiscie
  10. ono ja Ty i adamooo bartek dojedzie swoim no a reszta niech sie gromadzi w innym aucie :mrgreen: mysle ze wszystko jasne
  11. wystarczy ze mam wolniejszy samochod od Ciebie :razz: a teraz to tak na powaznie szykuj ono fure bo leicm twoim na mazury bedzie wygodniej :mrgreen:
  12. ostatnio do 23 ale dalsze szczegoly to prosze watek obok bo nam sie wymiesza wszystko :!:
  13. no niestety nie co wtorek bo czesc z nas sie ewakuowala zagramanice np.ja dlatego polecam sledzenie watku warszawskiego
  14. najlepiej samochodem a tak na powaznie to my z warszawy bedziemy organizowac grupe wyjazdowa :mrgreen: takze mozesz sie przylaczyc tylko pojaw sie na spocie
  15. Jesli ktos nie moze sie rozstac i ma namiot to zapraszamy z paniami bedzie razniej
  16. No panowie temat krowy wyjasniony wracamć do tematu :razz:
  17. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartke. Czyta: "Na sprzedaz - zona. Ostatnio niewiele uzywana. Cena 360 zł. Informacja -w tym domu." Malzonka robi swojemu mężowi awanture. - Wcale nie o to chodzi, ze chcesz mnie sprzedac, ale ze tak tanio. Skad wziales te cene? - Juz Ci mówie - 80 kg miesa po 2 to daje 160 plus zlota obraczka - 200. Razem 360 zł. Gra? Nastepnego dnia maz wraca z pracy i widzi na drzwiach kartke napisana przez zone: "Na sprzedaz - maz. Ostatnio niewiele uzywany. Cena 0,67 zł .Informacja - w tym domu." Tym razem awanture robi maz. - To ja Cie wycenilem na 360 zł, a ty mnie za jakies grosze chcesz opchnac? Juz Ci mówie - Dwa jajka po 0.32 to daje 0,64 plus 10 cm rurki za 0,03.Razem 0,67 zł. Gra?
  18. No pewnie ze masz prawo to taki napoj bogow 40 % po ktorym glowa boli
  19. ale ze jak juz po drodze chcesz pic
  20. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ART. UKAZAŁ SIę W FRANC. PRASIE O POLSCE Oto tekst, który ukazał się we francuskim piśmie "Rohtas". Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego jedna piąta narodu żyje poza granicami i w którym co trzeci mieszkaniec ma 20 lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudował swoją stolicę według obrazów Canaletta, a Stare Miasto odtworzył jako nowe. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja,a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj,gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie Przeciętna pensja nie przekracza ceny trzech par dobrych butów. Gdzie jednocześnie nie ma biedy, a obcy kapitał pcha się drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rządzą monopoliści. Kraj ze stolicą, w której centrum stoją nowoczesne biurowce, oferujące pomieszczenia po 10-35 USD za metr. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym można sobie kupić chodniki, postawić parkomaty i płacić państwu tylko 10 % podatku od zysku. Kraj, w którym otrzymanie paszportu do niedawna stanowiło problem, a mimo to ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjeżdża na Wczasy za granicę. Jedyny kraj byłego bloku socjalistycznego, w którym obywatelowi wolno bylo posiadać dolary, choć nie wolno mu ich bylo Kupić ani sprzedać. Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a Ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za Pośrednictwem tłumacza. Polacy! Jak wy to robicie?"
  21. No i wlasnie o to chodzi chlopaki zeby sie organizować w grupy i przyjechac sie pokazac w koncu to pierwszy ZLOT klubu A4
  22. co do kleju to benzynka ekstrakcyjna a co do "D" to szuszarka w dlon i podgrzej to ladnie samo odejdzie
  23. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  24. no to moze jeszcze ze fm to poziome a am to pionowe :mrgreen:
  25. widocznie szykuja sie na uroczystosci piatkowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.