Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No obiecuje ze od wtorku ruszam z tym koksem bo najwyzsza pora cos zarezerwowac :roll: [ Dodano: 2006-06-29, 21:21 ] Panowie i panie zapraszam na pierwsza strone tego watku i sprawdzic listę obecności jak kogos nie ma to krzyczeć :!: :!: :!:
  2. :mrgreen: tak zrobimy we wtorek wszystko sie ustali i przedzwonimy do Ciebie najgorsze to jest to ze nie wiadomo ile osob by chcialo pojechac :roll:
  3. Co do zlotu to trzeba scignac piurko2 z ta lokalizacja i zajac miejsca na pewne osoby a reszta pod namioty Co do lodow to ja odpadam lece na zamosc
  4. Dziekuje Dziekuje jak sie trafi okazja to opijamy to :mrgreen:
  5. no za 3 to ja tez juz bede mogł gow** robić :mrgreen:
  6. Panowie chcialbym oznajmic ze jest nowa okazja do picia dzisiaj obronilem licencjata mam wyższe
  7. to malenstwo Ryska bedzie glowna atrakcja zlotu lipcowego :mrgreen:
  8. Cos chlopaki długo spotuja dzisiaj :?:
  9. No wlasnie widze myslalem ze moze ono cos powalczy ale widze ze tez dal sobie spokoj a czas plynie za tydzien jestem na bank to sie szykowac :mrgreen:
  10. a jak tam panowie zalatwienie miejscowki dla nas na zlota cos sie ruszylo czy wszystko czeka na mnie :razz:
  11. no mnie jutro tyz nie ma znowu brak auta i czasu :neutral:
  12. www.kalwa.pl wiesz ze nie mialem czasu ale jesli juz to popytam w pracy ile my placilismy tylko watpie czy zejda z ceny tej co jest w necie :roll: ale naprawde duuuuzy osrodek z reszta widac na zalaczonym adresie
  13. Jojo panowie wrocilem z integracji :mrgreen: z pasymia nawet fajnie tam jest a ile alkocholu tylko ze glos stracilem ale moze wroci
  14. Tak prowadzilem 50 mil na godzine :mrgreen:
  15. hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:
  16. Bo to byl pierwszy dzien ale 3,5 kilo sie utrzymuje a hamburgera zjadlem tylko jednego a monster naprawde niezly trzeba bylo uwazac z przepustnica bo deba stawala ale to zwykla lodeczka wedkarska
  17. no w sumie 380 robi wrazenie ale co powiecie na 500 kucykow :shock: ale jak to sie zbieralo :roll:
  18. a no taki jeden silniczek do A4 na dach i smiga w powietrzu jak F16
  19. jaka turbina :?: u bartka to tak samo jak u Ciebie duzo juz nie wejdzie :razz:
  20. hehe no to natarga czesci cala kase co zarobi to wyda na ten kontener mi to tylko starczylo czasu na zobaczenie salonu Audi i tylo
  21. no ok bo sie malo czasu robi ja na weekend jade do pasymia integrowac sie z firma :mrgreen:
  22. A tak apropo ono zalatwiliscie cos z wyjazdem wakacyjnym :?:
  23. Bartek nie za tydzien a za 2 tyg bo ja tez chce go zobaczyc :mrgreen:
  24. No prosze panowie to sie widze udal spot i tak powinno byc ja dopiero wstalem i zaraz ide znowu spac :razz: jakos nie moge sie przyzwyczaic do tej Polski :roll:
  25. to kiedy proba :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.