Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy ty to chyba jeszcze nie wytrzezwiales :mrgreen: nie ten watek w tym to tylko o jutrzejszym spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co ustalilismy na mazurach warszawa nie wybiera sie na taka impreze my to jedziemy jeszcze raz na mazury no nie chlopaki i dziewczyny :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu taka cisza nastala warszawa rzadzila na mazurach i nie bylo prowadydierow :mrgreen: niznik 25.07.06 widze cie na spocie musimy rosnac w sile bo nas malo
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
Oj chyba tylko tobie ja to wogole nie przepadam za avantami ale jesli juz to B7 :roll:
-
Zlot Mazury Lipiec
Panowie tak dla przypomnienia dla tych co maja slaba glowe zaczac juz teraz lykac 2kace zeby w sobote nie bylo problemow
-
Zlot Mazury Lipiec
Bylo nie zazdroscic tylko sie integrowac z klubem i wpisac sie na liste :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
No Krzysztof a co tu pakowac no chyba ze krowki w gazety zeby sie nie pobily :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
no ok piurko2 dokladnie mamy dwa wjazy ten drugi bylby krotszy ale to nie ja prowadze damy znac jak bedziemy z 20 km przed szczytnem
-
Zlot Mazury Lipiec
Trasa jeszcze nie obrana jak nas GPS poniesie jakos do Szczytna dojedziemy i mysle ze 10 osob to raczej z auta nie wysadza :twisted: Piurko2 przed Szczytnem damy znac i wypilotujesz nas
-
Zlot Mazury Lipiec
no jak oprocz Ciebie jak tez do niej nalezysz wazny jest pierwszy zlot kolejne to juz beda bo beda No piurko2 telefony mamy w sumie moze bylo by i lepiej jakbys nas przywital w szczytnie i za raczke dalej poprowadzil no sam nie wiem :roll:
-
Po wyłączeniu silkika slusze gaz !!! z klimatzacji
Prosze bardzo temacik http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1245&highlight=klima
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra panowie kto ma kontakt z Bartkiem bo ja mu sie nagralem i tylo nie wiem czy jedzie czy nie :roll:
-
MOCY PRZYBYWAJ DO 25KM W KAZDYM AUCIE - TUNING BOX???????
nie no ale do traktora sie nie nadaje to nie sprawdze czy dziala ps. Hugo zle to przesunales bylo dawac troche nizej do strefy smiechu :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Cos czuje ze glowy to beda bolaly w sobote rano tylko zebysmy z tym osrodkiem nie poplyneli (tak jak to mowil Kichol) bo bedzie jazda bedzie voltomierz juz robie notatke w telu
-
To moje ścierwo panowie!!
Norbi jak chcesz to mozemy sie zamienic :mrgreen:
-
Podswietlenie
Cos chyba nie do konca sie wczytales chodzi o schowek :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn tak jak ustalalismy miedzy 18:00 - 18:30 wylatujemy z Torwaru w kierunku Kobyłochy
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie i panie zdjecia zaladowane podziwiac :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda ze nie mozna jakiegos PKS skołowac bysmy wiecej ludu zmiescili ciekawe co powie pani Hania z osrodka jak jej powiem ze potrzebuje 20 dostawek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja juz doma a no popijawa to byla taka mala u adamooo :mrgreen: NO to lista obecnosci : kichol lukas23 norbi tomboy T-żółw ono kunio czyli stali spotowcy nowi sie boja pokazac a szkoda :roll:- Zlot Mazury Lipiec
spoko dam znac co i jak ile osob plany sa wyjazdu z wawy o 18 to mysle ze za 3 godziny z korkami (170km) bedziemy na miejscu :roll:- Zlot Mazury Lipiec
Peter zrezygnowal szkola i te sprawy Panowie i panie jakby ktos jeszcze chetny to zglaszac sie zalatwimy miejsce w jakims aucie- Zlot Mazury Lipiec
Jak lecisz z Krakowa to musisz wjechac grojecka nastepnie skrecasz w prawo w wawelska która przechodzi w armi ludowej a nastepnie w prawo przed wisla w czerniakowska i z czerniakowsiej skrecisz w prawo w lazienkowska i zaraz po prawej stronie jest duzy parking i to jest wlasnie torwar.Na bank trafisz to tylko 3 razy w prawo i jestes na miejscu. http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=%C5%82azienkowska+&ie=UTF8&om=1&ll=52.212288,21.010151&spn=0.033448,0.072098 http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=%C5%82azienkowska+&ie=UTF8&ll=52.219571,21.041222&spn=0.016721,0.036049&om=1- Zlot Mazury Lipiec
my z wawy planujemy wyleciec kolo 18 bo niektorzy w pracy do 17 to zanim sie pozbieramy to tak wyjdzie ale dzisiaj jest spot to ustalimy wszystko dokladniej bo zostalo juz tylko 3 dni :mrgreen: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.