Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Tomboy ty to chyba jeszcze nie wytrzezwiales :mrgreen: nie ten watek w tym to tylko o jutrzejszym spocie
  2. Z tego co ustalilismy na mazurach warszawa nie wybiera sie na taka impreze my to jedziemy jeszcze raz na mazury no nie chlopaki i dziewczyny :mrgreen:
  3. A co tu taka cisza nastala warszawa rzadzila na mazurach i nie bylo prowadydierow :mrgreen: niznik 25.07.06 widze cie na spocie musimy rosnac w sile bo nas malo
  4. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Oj chyba tylko tobie ja to wogole nie przepadam za avantami ale jesli juz to B7 :roll:
  5. Panowie tak dla przypomnienia dla tych co maja slaba glowe zaczac juz teraz lykac 2kace zeby w sobote nie bylo problemow
  6. Bylo nie zazdroscic tylko sie integrowac z klubem i wpisac sie na liste :razz:
  7. No Krzysztof a co tu pakowac no chyba ze krowki w gazety zeby sie nie pobily :mrgreen:
  8. no ok piurko2 dokladnie mamy dwa wjazy ten drugi bylby krotszy ale to nie ja prowadze damy znac jak bedziemy z 20 km przed szczytnem
  9. Trasa jeszcze nie obrana jak nas GPS poniesie jakos do Szczytna dojedziemy i mysle ze 10 osob to raczej z auta nie wysadza :twisted: Piurko2 przed Szczytnem damy znac i wypilotujesz nas
  10. no jak oprocz Ciebie jak tez do niej nalezysz wazny jest pierwszy zlot kolejne to juz beda bo beda No piurko2 telefony mamy w sumie moze bylo by i lepiej jakbys nas przywital w szczytnie i za raczke dalej poprowadzil no sam nie wiem :roll:
  11. Prosze bardzo temacik http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1245&highlight=klima
  12. Dobra panowie kto ma kontakt z Bartkiem bo ja mu sie nagralem i tylo nie wiem czy jedzie czy nie :roll:
  13. nie no ale do traktora sie nie nadaje to nie sprawdze czy dziala ps. Hugo zle to przesunales bylo dawac troche nizej do strefy smiechu :mrgreen:
  14. Cos czuje ze glowy to beda bolaly w sobote rano tylko zebysmy z tym osrodkiem nie poplyneli (tak jak to mowil Kichol) bo bedzie jazda bedzie voltomierz juz robie notatke w telu
  15. Norbi jak chcesz to mozemy sie zamienic :mrgreen:
  16. Cos chyba nie do konca sie wczytales chodzi o schowek :razz:
  17. Murzyn tak jak ustalalismy miedzy 18:00 - 18:30 wylatujemy z Torwaru w kierunku Kobyłochy
  18. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. panowie i panie zdjecia zaladowane podziwiac :mrgreen:
  20. Szkoda ze nie mozna jakiegos PKS skołowac bysmy wiecej ludu zmiescili ciekawe co powie pani Hania z osrodka jak jej powiem ze potrzebuje 20 dostawek
  21. No ja juz doma a no popijawa to byla taka mala u adamooo :mrgreen: NO to lista obecnosci : kichol lukas23 norbi tomboy T-żółw ono kunio czyli stali spotowcy nowi sie boja pokazac a szkoda :roll:
  22. spoko dam znac co i jak ile osob plany sa wyjazdu z wawy o 18 to mysle ze za 3 godziny z korkami (170km) bedziemy na miejscu :roll:
  23. Peter zrezygnowal szkola i te sprawy Panowie i panie jakby ktos jeszcze chetny to zglaszac sie zalatwimy miejsce w jakims aucie
  24. Jak lecisz z Krakowa to musisz wjechac grojecka nastepnie skrecasz w prawo w wawelska która przechodzi w armi ludowej a nastepnie w prawo przed wisla w czerniakowska i z czerniakowsiej skrecisz w prawo w lazienkowska i zaraz po prawej stronie jest duzy parking i to jest wlasnie torwar.Na bank trafisz to tylko 3 razy w prawo i jestes na miejscu. http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=%C5%82azienkowska+&ie=UTF8&om=1&ll=52.212288,21.010151&spn=0.033448,0.072098 http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=%C5%82azienkowska+&ie=UTF8&ll=52.219571,21.041222&spn=0.016721,0.036049&om=1
  25. my z wawy planujemy wyleciec kolo 18 bo niektorzy w pracy do 17 to zanim sie pozbieramy to tak wyjdzie ale dzisiaj jest spot to ustalimy wszystko dokladniej bo zostalo juz tylko 3 dni :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.