Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Przeciez w drzwiach przednich powinna byc zwrotnica na gwizdki :roll:
  2. Dobrze ono w nagrode ty tez dostaniesz bo jakby nie patrzec to odgrywasz główna rolę na pomoscie :mrgreen:
  3. Chcialbym przypomniec ze dzisiaj o 19 spotkanie na torwarku beda gifty :mrgreen: Moze jakiś NOWY klubowicz sie pojawi :roll:
  4. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    lukaszl23
  5. Dobrze ze ta oktavia nie chamowala sie w sobote jak bylismy bo by bylo kilku Murzynków na forum a nie tylko jeden
  6. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=27498 tutaj jest wszystko
  7. Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony
  8. Nic Norbi czysta seria optycznie tez to samo
  9. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    U mnie wisi na klapie na uchwycie fakt jest tam ciasno ale sie wszystko miesci i nic nie obciera no ale antente to mam 180cm
  10. hamuj bajere Murzyn jakby co to Dziki z warszawy rezaja tak psyche ze pozniej nikt Cie nie pozna oni sami sie nie poznali na filmie normalnie drugie ja no i te ich "Kocie ruchy"
  11. Nie no oczywiscie Murzynek ze ty duchowo byles a nawet troszke bardziej bo byl film Panie i panowie cześć klubowiczow widziala juz film ze zlotu B7 ona to az sie telepała ze smiechu Reszta ludziów dostanie płytke we wtorek na spocie kogo nie bedzie ten nie dostanie a jest co ogladac Murzynek ja wysylam do Ciebie we wtorek no moze jutro jak dobrze pojdzie
  12. adamooo dziku ja sam nie wiedzialem czy pusto tylko pozniej zrobilem przyczajke za toba i lecialem jak 2 dziki (antene on Cb w miescie mam zdjeta bo juz raz mi ja zdjeli)
  13. No to po spocie byli jak zawsze : adamooo lukas ono T-żółw
  14. To ile bedzie Dzisiaj osób bo nie wiem ile mam płytek nagrywać z filmem ?
  15. Ja rozumiem 10 koni ale zeby 20 ladna promocje Ci dali Hugo w tej fabryce
  16. Pogoda to jakas nie halo na te lody dzisiaj :roll: Film ze zlotu wyrezany pozostało go tylko nagrac na płytki i rozdać ale to moze juz z rana zrobie
  17. no prosze jakie konkret godziny Hugo musisz wczesniej sie zapowiedziec to cos tu zorganizujemy zeby odpowiednio prezesa przyjac
  18. Tylko ty Murzyn tak do konca wiesz co my naprawde potrafimy jak narazie ale jak fim z wyjazdu zacznie sie przedawac za 500zł na allegro to caly swiat nas pozna :mrgreen:
  19. wiesz murzynek my to hamowalismy bajere i sie nie rozkrecalismy za bardzo ale mowil ze przyejdzie jeszcze do nas sie spotkac to chyba dobrze bylo
  20. No to po Spocie i to jakim miedzy klubowym i miedzy regionalnym :mrgreen: byl Prezes Hugo CTV ono ja matschke z tdi racing mario z tdi racing Zdjecia beda pozniej jak Hugo wroci z wawy do lublina
  21. No i juz po spocie załować ci którzy nie byli :mrgreen:
  22. ja pierdykam 9 dni z wawy do krakowa ja bym szybciej na piechote dotransportowal i to byl polecony polakom gratulujemy " POCZTY POLSKIEJ"
  23. kurna musze zdobyc ten swistek bo to byl polecony :roll:
  24. no spox Murzynek moze byc jedna paka ja juz ich tu podziele :mrgreen: A warszawiaki to w czym beda jezdzic na spoty jak koszulek nie biorą klubowych :?: ono , kunio, norbi, adamooo (ten to pewnie ma swoje kolory :razz: ) ps a ja mysle gdzie tu Murzyn a on w afryce
  25. nic nie dostales zadnych fotosów uuu to niedobrze film bedzie wyrezany dzisiaj i mysle ze w poniedzialek wysle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.