Treść opublikowana przez Lukas
-
Radio Chorus Audi
Przeciez w drzwiach przednich powinna byc zwrotnica na gwizdki :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ono w nagrode ty tez dostaniesz bo jakby nie patrzec to odgrywasz główna rolę na pomoscie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcialbym przypomniec ze dzisiaj o 19 spotkanie na torwarku beda gifty :mrgreen: Moze jakiś NOWY klubowicz sie pojawi :roll:
- Skype
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ze ta oktavia nie chamowala sie w sobote jak bylismy bo by bylo kilku Murzynków na forum a nie tylko jeden
-
jak jeździć TDi
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=27498 tutaj jest wszystko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic Norbi czysta seria optycznie tez to samo
-
mocowanie anteny od cb radio
U mnie wisi na klapie na uchwycie fakt jest tam ciasno ale sie wszystko miesci i nic nie obciera no ale antente to mam 180cm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hamuj bajere Murzyn jakby co to Dziki z warszawy rezaja tak psyche ze pozniej nikt Cie nie pozna oni sami sie nie poznali na filmie normalnie drugie ja no i te ich "Kocie ruchy"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no oczywiscie Murzynek ze ty duchowo byles a nawet troszke bardziej bo byl film Panie i panowie cześć klubowiczow widziala juz film ze zlotu B7 ona to az sie telepała ze smiechu Reszta ludziów dostanie płytke we wtorek na spocie kogo nie bedzie ten nie dostanie a jest co ogladac Murzynek ja wysylam do Ciebie we wtorek no moze jutro jak dobrze pojdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo dziku ja sam nie wiedzialem czy pusto tylko pozniej zrobilem przyczajke za toba i lecialem jak 2 dziki (antene on Cb w miescie mam zdjeta bo juz raz mi ja zdjeli)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to po spocie byli jak zawsze : adamooo lukas ono T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ile bedzie Dzisiaj osób bo nie wiem ile mam płytek nagrywać z filmem ?
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Ja rozumiem 10 koni ale zeby 20 ladna promocje Ci dali Hugo w tej fabryce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pogoda to jakas nie halo na te lody dzisiaj :roll: Film ze zlotu wyrezany pozostało go tylko nagrac na płytki i rozdać ale to moze juz z rana zrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze jakie konkret godziny Hugo musisz wczesniej sie zapowiedziec to cos tu zorganizujemy zeby odpowiednio prezesa przyjac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko ty Murzyn tak do konca wiesz co my naprawde potrafimy jak narazie ale jak fim z wyjazdu zacznie sie przedawac za 500zł na allegro to caly swiat nas pozna :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz murzynek my to hamowalismy bajere i sie nie rozkrecalismy za bardzo ale mowil ze przyejdzie jeszcze do nas sie spotkac to chyba dobrze bylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to po Spocie i to jakim miedzy klubowym i miedzy regionalnym :mrgreen: byl Prezes Hugo CTV ono ja matschke z tdi racing mario z tdi racing Zdjecia beda pozniej jak Hugo wroci z wawy do lublina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i juz po spocie załować ci którzy nie byli :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
ja pierdykam 9 dni z wawy do krakowa ja bym szybciej na piechote dotransportowal i to byl polecony polakom gratulujemy " POCZTY POLSKIEJ"
-
Zlot Mazury Lipiec
kurna musze zdobyc ten swistek bo to byl polecony :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no spox Murzynek moze byc jedna paka ja juz ich tu podziele :mrgreen: A warszawiaki to w czym beda jezdzic na spoty jak koszulek nie biorą klubowych :?: ono , kunio, norbi, adamooo (ten to pewnie ma swoje kolory :razz: ) ps a ja mysle gdzie tu Murzyn a on w afryce
-
Zlot Mazury Lipiec
nic nie dostales zadnych fotosów uuu to niedobrze film bedzie wyrezany dzisiaj i mysle ze w poniedzialek wysle