Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzicie podpis Tomboy chyba bedzie mial potencjal mocy jazde probna juz sobie zamowilem tylko Tomboy ty za duzo wazysz to ja sam :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O prosze to Norbi jednak zyje :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to jak adamooo nas tez zabierasz chyba sam nie bedziesz tam pil kto ci bedzie polewal :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas a kiedy ty tam jedziesz :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko zeby tam Chemik nie wpadl w szau bo to Paryz a nie Polska A i jeszcze wazna informacja dla adamooo w Paryzu nie ma bankowatów PZU chyba bedzie lisc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No prosze adas jaka wycieczka z siostra lecisz :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak najbardziej jestem za ale to juz adamooo musi zadzialac ale on to ma zapiernicz tak jak zawsze
-
Moje quatterko
Wszystko piknie no i quattro tylko felgi jakies wieksze i wszystko ladnie bangla
-
zmiana biegów
Obstawiam ze cos ze stanem bo dzwigni to tam nie ma jak regulowac no chyba ze sie myle tam idzie tylko drut do skrzyni i tyle :roll: poprawcie mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm chetni na jutro to ja, poziek , Kichol, zołw no i moze adamooo to moze cos by bylo z tego jutro bedzie wiadomo
-
To jest tuning
Chyba Ci sie wojtas dzialy pomylimy dzial fun troszke nizej a to cos na klapie gosc ma chyba jakis kompleks
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Poziek czekam zeby zobaczyc w rzeczywistosci
-
Montaz CB radia
troche juz tego bylo http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=803 http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1754
-
gwiazdka na wyswitlaczu do czego słuzy??
Kolego po pierwsze to regulamin :!: a z tym radiem to nie wiem gdzie to przeczytales bo radio takich danych ci nie poda temp jesli nie jest wyswietlana w zegarach (u mine nie ma ) to mozna ja sobie sprawdzic w klimatroniku Przepraszam za OT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My sie z wujkiem Murzynkiem rozliczymy to nasz czlowiek tylko obecnie jest na wygnaniu w zabrzu :mrgreen:
-
luzy w fotelu
Popieram to prowadnice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
damy damy a kotletow u adamooo to nie ma no chyba ze 3 kg kartofli to da rade :mrgreen:
-
To jest tuning
kurna pewnie w notatniku wyrezal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie mam zony :razz: do żony piurko2 :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy ty to pewnie do zony dzwonisz
-
To jest tuning
o wkoncu jakas B7 ladniejsza od ono :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek czekamy az to zainstalujesz wszystko Kichol i jak widziales film :mrgreen: a zonka tez widziala :mrgreen: :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heheh plan niewiadow bedzie rozwiazany juz za poł roku :twisted: tajemnicy nie zdradze :razz: ale jakby ktos mial tani hak to KRZYCZEC ale faktycznie ma byc to niewiadow :razz:
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka
to cos masz nie tak bo powinny oba no chyba ze masz jakas limitowane edycje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no powinien juz byc w wawie tylko ciekawe czy ten kontenerek juz dolecial