Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gwarantuje ze on zrobi ci ta przyjemnosc pierwszy i nawet 2,8 biturbo nie da rady bo on ma 1,3 ale na dwoch koleczkach :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to to jest prawdziwy Dzik a no bardziej Prezesa strony ale to samo wojewodztwo Panowie a kto juz widzial BMW na 2 koleczkach mial ktos juz okazje poznac osobiscie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie tylko tam sie nie schlac bo nie ma mnie to nie ma kierowcy :razz:
-
Opony zimowe - rozmiar fabryczny 185 czy 195 ?
Troche szerokie jak na zimowki ale jak masz takie to tylko pozostaje jezdzic
-
Strefa Śmiechu
Znicz juz byl 2 strony wczesniej :razz:
-
Opony zimowe - rozmiar fabryczny 185 czy 195 ?
No tak podobnie jak 205/60R15
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Żółw ladnie to teraz 5 minutowki przejda na sezonowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buhhha wszyscy dostali ty tez :razz: a ja tam tylko raz sie wypowiedzialem ze Towar Ok :mrgreen:
-
Opony zimowe - rozmiar fabryczny 185 czy 195 ?
mial byc rozmair fabryczny :razz:
-
Opony zimowe - rozmiar fabryczny 185 czy 195 ?
rozmiar to 195/65/15
-
Strefa Śmiechu
mówi kumpel do kumpla: - słyszałeś !?!? - co? - kaczyński nie chce juz być prezydentem - pierd*****? - nie, słowo honoru, pojutrze koronacja
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
- Ciezko wyskakujacy trzeci bieg
tylko zeby sie nie okazalo ze przy wymianie wyplynie razem z olejem troche czesci no ale od wymiany trzeba zaczac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono u ciebie to takie hebelki ze glowe urywa to co sie lekasz :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakim wale ja to mialem pelna extreme na lazienkowskiej podobnie jak Norbi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozniej jeszcze jak pojechaliscie to cwiare robilem- Audi A4 Avant 1,8T 2003
Felgi naprawde robia wrazenie zreszta tak jak cala reszta :roll: życze szerokości- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi to bylo tylko po to zeby Ci nerwa ruszyc No ja na cwiare moze jeszcze cos urwe bo na koncu to juz mi pasa braklo do hamowania a czerwone bylo ale zabawka jak siemasz :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio spokojnie Gtech bedzie jeszcze e tam incognito ja tam mialem z 10 koszulek w bagazniku :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gtech nie klamie takie byly wyniki a ono to i tak poprawi tylko musi sie wstrzelic mowil ze dzisiaj cala noc bedzie startowal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bo jak wpadne w szau :mrgreen: NO to po spocie a nazywal sie Gtech :twisted: czasy: ono - 6,9s do setki :roll: 1/4 - 15,8 platiniumm - 11,8 do setki Norbi - 13,8s do setki cwiary nie pamietam Lukas23 - 11,6 do setki 1/4 18.5- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze prosze my tez bysmy sobie posiedzieli :razz: Wy tez bawcie sie dobrze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no na pierwszym zdjeciu na aukcji bartka sa lusterka adamooo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do allegro to nawet fura adamooo sie zalapala - Strefa Śmiechu