Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwiczku juz jest zainstalowany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zolw a z liscia bys nie chcial jutro sa wszyscy i rezamy furaka adamooo, ono ma zabrac magiczne klucze i gtecha bo musimy sprawdzic to rezanie ile koni dalo :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja juz nie chce byc z toba bo znajac reakwona to tak bedzie i jeszcze kolba markera dostane widze ze warszawiakow dzisiaj nie ma :razz: ONO takie klucze sa potrzebne na wtorek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2784
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Panowie a jaki jest temat bo ja tam nie widze nic o morzu a o fabryce Audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musielibyscie mnie pierwsze zlapac a nogi mam dlugie ale ja chce bys w druzynie z Tomboyem i Kicholem wiecie jeden to dzik a drugi umie strzelac :mrgreen: a ja was bede dobijal Tomboy tak jak juz pisalem jestem za a wiec czekamy na reszte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flaszke i duzo paliwa w baku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie czy mozesz ale musisz kazdy nowy klubowicz ze 100licy musi sie pojawic na spocie inaczej nie jest klubowiczem :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
wlamanie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buhhhaaa Dobre Tomboy adamooo jak chcesz jeszcze raz dostac po d*pie to nie ma sprawy mozemy jechac na imole to teraz ja bede jezdzil na wsteku (kurna ale tam nie ma wsteka) czuje ze na kulkach tez nie bedzie zle bo jak stane bokiem to mnie nikt nie zauwazy co innego Tomboy i Zółw :twisted: oj bedzie sie dzialo Poziek zalatwiles cos jutro jedziemy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i odrazu zabierz klocki hamulcowe to ci wymienimy bo po ich jezdzie to nic nie zostanie no chyba ze masz dobre gumiaki z podkowami do hamowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to mam nadzieje ze nadrobisz zaleglosci :razz:
-
Dylemat -----19'
No jak Cie stac na RS6 to i na buciki trzeba troche wydac co do felg to orginaly od RSa tylko i wylacznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dostalem zyczenia z samego rana :mrgreen: to nie bedzie liscia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na kosmite to na jedynce leci MIB to dadza mu rade [ Dodano: 2006-09-30, 21:56 ] no i pepiczka wygrala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bo juz wpadalem w szau co do wyrezania adasia furki to damy rade i nie bedzie to tylko najszybsza oska ale nawet wieloosiowiec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adas wyedytowalem Ci Posta bo nie moze byc przemocy ja wiem ze B7 jest spore ale tyle lasek to ja bym na raz nie wiem czy zmiescil w naczepie a Ty ono jeszcze miales sily dac im wszystkim rade masz stary potencjal (albo bagaznik viagry )
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
jak sie zrobi duzy zlot A4 to i tvn turbo bedzie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas powiec co jarasz i czemu sie z kolegami nie dzielisz a Tomboy ma Anetke :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie mam juz zdjatko tego nowego nabytku policyjnego http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00026jq4.jpg :roll:
-
felgi 16 co myslicie ...
ale cos slabo zaszalales tylko cal do gory bylo dolozyc do 17" :twisted:
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
e tam konkurencja jedziemy na tym samym wozku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No stecik stary ziomale jakich malo dawaj we wtorek bo az nieladnie ze czlowiek z tego samego miasta nie przyjezdza na spoty :mrgreen:
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
z nami nigdy nie ma problemu :!: jedziemy :twisted:
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
Ze co a jak sie ona tam znalazla dawac mi tu skan tego :mrgreen: