Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Żółwiczku juz jest zainstalowany
  2. zolw a z liscia bys nie chcial jutro sa wszyscy i rezamy furaka adamooo, ono ma zabrac magiczne klucze i gtecha bo musimy sprawdzic to rezanie ile koni dalo :mrgreen:
  3. To ja juz nie chce byc z toba bo znajac reakwona to tak bedzie i jeszcze kolba markera dostane widze ze warszawiakow dzisiaj nie ma :razz: ONO takie klucze sa potrzebne na wtorek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2784
  4. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Panowie a jaki jest temat bo ja tam nie widze nic o morzu a o fabryce Audi
  5. Musielibyscie mnie pierwsze zlapac a nogi mam dlugie ale ja chce bys w druzynie z Tomboyem i Kicholem wiecie jeden to dzik a drugi umie strzelac :mrgreen: a ja was bede dobijal Tomboy tak jak juz pisalem jestem za a wiec czekamy na reszte
  6. Flaszke i duzo paliwa w baku
  7. nie czy mozesz ale musisz kazdy nowy klubowicz ze 100licy musi sie pojawic na spocie inaczej nie jest klubowiczem :mrgreen:
  8. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    wlamanie jest
  9. buhhhaaa Dobre Tomboy adamooo jak chcesz jeszcze raz dostac po d*pie to nie ma sprawy mozemy jechac na imole to teraz ja bede jezdzil na wsteku (kurna ale tam nie ma wsteka) czuje ze na kulkach tez nie bedzie zle bo jak stane bokiem to mnie nikt nie zauwazy co innego Tomboy i Zółw :twisted: oj bedzie sie dzialo Poziek zalatwiles cos jutro jedziemy :mrgreen:
  10. Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:
  11. i odrazu zabierz klocki hamulcowe to ci wymienimy bo po ich jezdzie to nic nie zostanie no chyba ze masz dobre gumiaki z podkowami do hamowania
  12. to mam nadzieje ze nadrobisz zaleglosci :razz:
  13. No jak Cie stac na RS6 to i na buciki trzeba troche wydac co do felg to orginaly od RSa tylko i wylacznie
  14. Ja dostalem zyczenia z samego rana :mrgreen: to nie bedzie liscia
  15. na kosmite to na jedynce leci MIB to dadza mu rade [ Dodano: 2006-09-30, 21:56 ] no i pepiczka wygrala
  16. no bo juz wpadalem w szau co do wyrezania adasia furki to damy rade i nie bedzie to tylko najszybsza oska ale nawet wieloosiowiec
  17. Adas wyedytowalem Ci Posta bo nie moze byc przemocy ja wiem ze B7 jest spore ale tyle lasek to ja bym na raz nie wiem czy zmiescil w naczepie a Ty ono jeszcze miales sily dac im wszystkim rade masz stary potencjal (albo bagaznik viagry )
  18. jak sie zrobi duzy zlot A4 to i tvn turbo bedzie :razz:
  19. adas powiec co jarasz i czemu sie z kolegami nie dzielisz a Tomboy ma Anetke :razz:
  20. panowie mam juz zdjatko tego nowego nabytku policyjnego http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00026jq4.jpg :roll:
  21. ale cos slabo zaszalales tylko cal do gory bylo dolozyc do 17" :twisted:
  22. e tam konkurencja jedziemy na tym samym wozku
  23. No stecik stary ziomale jakich malo dawaj we wtorek bo az nieladnie ze czlowiek z tego samego miasta nie przyjezdza na spoty :mrgreen:
  24. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    z nami nigdy nie ma problemu :!: jedziemy :twisted:
  25. Ze co a jak sie ona tam znalazla dawac mi tu skan tego :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.