Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no i chyba o ilosci tego swiatla
  2. pewnie Hugo wie a jak nie w kodach to czekamy na zime :razz:
  3. ja swoje u speca rozkodowalem za 50 zeta a wiec mysle ze za 60 to promocja nawet jak na aso
  4. Ledy nie sa legalne no chyba ze nie beda sie mocno odrozniac np. kolega mial niebieskie ledy w postojowkach i dowod stracil ja mialem biale i nic nie mowili
  5. uwazam ze powinno wystarczyc http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=367&highlight=zapalniczka
  6. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  7. nie ma kontrolek no chyba ze ta od podgrzewania tylnej szyby najlepiej to sprawdzic na kodach wyposazenia
  8. a nie kolege bienio :?:
  9. Chemik kupi ta padake od adamooo i bedzie klubowicz pelna geba :mrgreen:
  10. na stronie audi.pl w multimediach sa tapety i wygaszacze jesli o to chodzi
  11. czyli dopiero za 3 tyg bede potraktowany hakowo no albo w poniedzialek kulka miedzy oczy i do piachu
  12. Panowie prosze zglaszac sie kto chce jaki model oczywiscie oprocz adamooo dzieki uprzejmosci Hugo mamy dobre ceny i musimy tak samo wygladac na spotach Murzyn obiecal nam wyrezac na nich z tylu logo a wiec kto jest chetny :?: http://www.allegro.pl/search.php?string=r%C3%B3%C5%BCowe+polo&category=1455 ps. czy adamooo ma w nowym pojezdzie hak bo cos czuje ze bede na nim przeciagniety w najblizszy wtorek
  13. ale szpak od 98 to z deski a kolega pisze ze vagiem nie mogl (tylko ze to musi sie dac)
  14. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  15. widze ze znowu bedzie trzeba wyrezac jakals miejsowke do proby A4 bo cos czuje ze Poziek bedziesz mial ciezko teraz
  16. nie no zartuje dobry wybor tomboy to sa jedyne 2 sluszne mozliwe silniki w A4 1,9 i 1,8 (o 3,0 i 6,0 nie mowie bo to marzenia )
  17. a czyli ta padaczke z 1,8T
  18. a to wkoncu Tomboy ktora to A4 :?: bo juz sie pogubilem
  19. ONO pamietaj ze masz wrocic do poniedzialku bo idziemy w pierwszej lini ataku a i uwazaj w samolocie na facetow w turbanach i murzynow juz na miejscu
  20. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no ja jeszcze kilka eLek czarnych i bedzie mozna sprawe close
  21. a roznie np. testujemy nowe nabytki klubowe lub od czasu do czasu dajemy sie zamknac w parkingu w MM
  22. bienio wlasnie mialem ci pisac na gg ze moze bys sie pojawil na spocie a tu ciach i sam sie zglaszac a chrzest to tylko autko odczuje :mrgreen:
  23. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    mistrz zimnego lokcia
  24. hhacek brak snu robi swoje hhacek cos mi żółw mowil ze niewiadomo czy bedziecie w poniedzialek na spocie bo ty nie wiesz czy sie wyrobisz a wiesz ze musisz
  25. no bryk to bylo 8 razem z A6 ale zawsze to OOOO takze jeszcze 6 sztuk i bijemy rekord polski czekamy tylko na tomboya i adasia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.