Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. tomboy pewnie nic nie zalatwil :razz: bo sie nie odzywa no tak jak bby sie moja panna dowiedziala to juz by nie bylo LUKASA
  2. bo tomboy raz wpadl na spota w klapeczkach i krotkim rekawku i od tamtego momentu sieje postrach
  3. To co juz wybralismy :?:
  4. a no potrafi Kwestia jest taka jak dobre i sprawdzone paliwo tankujesz
  5. no dobra to mamy 2 miejsca ktoro mi to tam obojetne
  6. jaka i gdzie :?:
  7. jak inne autka same A4 a juz napewno Klubowicze uwazam ze wystarczy bo widac ile jest chetnych pozniej i tak pol odpadnie to bedzie w sam raz jak zabraknie to namioty sie zabierze oj sorki to nie ten zlot
  8. to dobrze sprawdze swoje nowe swieczki w ekstremalnych warunkach :twisted: no wlasnie spotkanie moze zrobimy w arkadi co :?: na zoltym -1 zaraz obok strzezonego
  9. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    ja to mam tylko w SCANI taka zabawke i nawet instrukcje takze zapodaj fote to moze cos zdzialamy
  10. Michałku Ty juz jestes wpisany osobiscie tego dopilnowalem :mrgreen:
  11. T-żółw, pojedziemy jak ostatnio na disco i cos sie wyrwie na czkawke
  12. juz ja ich zmobilizuje a ostatnio to jak bylo identycznie WAWA i TY
  13. tak maly blad ostateczny termin 17 i 18 luty 2007r ewentualnie jakby ktos byl chetny to jeszcze dodatkowo 16
  14. Dzien urlopu nas nie zbawi :roll: a moze by pojezdzil w tych gorach troche :mrgreen:
  15. Nie no A4 WARSAW TEAM stawi sie w komplecie :twisted:
  16. bo na mazury to mielismy blisko ale i tak bylismy na 23 to tutaj moze byc kiepawo z czasem ale to sie jeszcze dogra tylko na ile osob to rezerwowac :roll:
  17. ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:
  18. tego nikt nie wie ale jak sie bedziemy zastanawiac to nic z tego nie bedzie bo zawsze komus bedzie nie pasowac nawet sam nie wiem czy nic wtedy nie bede mial ale na 80 % jestem bo co wy bezemnie zrobicie kto was bedzie pilnowal jak Żółw pojdzie spac z noga na laptopie
  19. Dajcie mi tylko odpowiednie quattro i damy rade o kazdej porze :twisted: zamkniete bramy tez moge taranowac
  20. jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy
  21. zdjatek nie ma ostatnich w albumie
  22. no wlasnie ktos by byl jutro jakby cos to ja chetny bo i tak siedze w domu do zamoscia nie jade
  23. nie no spokojnie hamowalem bez szalenstw niech sie dotrze a pozniej :twisted: a z tym paleniem to fakt nowy gorzej pali :mrgreen: no wlasnie cos ruszylo czy mam brac to w swoje rece :twisted:
  24. a on wogole odebrał ta padake z tego parkingu :mrgreen: kurna jestem w szoku po wymianie swieczek dzisiaj rano jak odpalilem fure to malo silnika nie wyrwalo i odrazu chodzil czuje ze stare to tylko 2 grzaly a moze i to nie 105zł kosztowaly a ilez to radosci :mrgreen:
  25. :twisted: jak dziki to dziki :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.