Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomboy pewnie nic nie zalatwil :razz: bo sie nie odzywa no tak jak bby sie moja panna dowiedziala to juz by nie bylo LUKASA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo tomboy raz wpadl na spota w klapeczkach i krotkim rekawku i od tamtego momentu sieje postrach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co juz wybralismy :?:
-
Ropa - gnojówka w zimę
a no potrafi Kwestia jest taka jak dobre i sprawdzone paliwo tankujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dobra to mamy 2 miejsca ktoro mi to tam obojetne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaka i gdzie :?:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
jak inne autka same A4 a juz napewno Klubowicze uwazam ze wystarczy bo widac ile jest chetnych pozniej i tak pol odpadnie to bedzie w sam raz jak zabraknie to namioty sie zabierze oj sorki to nie ten zlot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dobrze sprawdze swoje nowe swieczki w ekstremalnych warunkach :twisted: no wlasnie spotkanie moze zrobimy w arkadi co :?: na zoltym -1 zaraz obok strzezonego
-
WEBASTO
ja to mam tylko w SCANI taka zabawke i nawet instrukcje takze zapodaj fote to moze cos zdzialamy
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Michałku Ty juz jestes wpisany osobiscie tego dopilnowalem :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
T-żółw, pojedziemy jak ostatnio na disco i cos sie wyrwie na czkawke
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
juz ja ich zmobilizuje a ostatnio to jak bylo identycznie WAWA i TY
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
tak maly blad ostateczny termin 17 i 18 luty 2007r ewentualnie jakby ktos byl chetny to jeszcze dodatkowo 16
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Dzien urlopu nas nie zbawi :roll: a moze by pojezdzil w tych gorach troche :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Nie no A4 WARSAW TEAM stawi sie w komplecie :twisted:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
bo na mazury to mielismy blisko ale i tak bylismy na 23 to tutaj moze byc kiepawo z czasem ale to sie jeszcze dogra tylko na ile osob to rezerwowac :roll:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ale robimy tak jak ostatnio tylko 2 doby :?:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
tego nikt nie wie ale jak sie bedziemy zastanawiac to nic z tego nie bedzie bo zawsze komus bedzie nie pasowac nawet sam nie wiem czy nic wtedy nie bede mial ale na 80 % jestem bo co wy bezemnie zrobicie kto was bedzie pilnowal jak Żółw pojdzie spac z noga na laptopie
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Dajcie mi tylko odpowiednie quattro i damy rade o kazdej porze :twisted: zamkniete bramy tez moge taranowac
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
jak dla mnie bomba tylko troche mnie przeraza ten podjazd A4ki to moze i dadza rade gorzej z nami bo jak ostatnio sie wybralismy o 3 rano poplywac to pewnie teraz poturlac sie z gorki tylko jak my pozniej na nia wleziemy
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
zdjatek nie ma ostatnich w albumie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie ktos by byl jutro jakby cos to ja chetny bo i tak siedze w domu do zamoscia nie jade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no spokojnie hamowalem bez szalenstw niech sie dotrze a pozniej :twisted: a z tym paleniem to fakt nowy gorzej pali :mrgreen: no wlasnie cos ruszylo czy mam brac to w swoje rece :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a on wogole odebrał ta padake z tego parkingu :mrgreen: kurna jestem w szoku po wymianie swieczek dzisiaj rano jak odpalilem fure to malo silnika nie wyrwalo i odrazu chodzil czuje ze stare to tylko 2 grzaly a moze i to nie 105zł kosztowaly a ilez to radosci :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:twisted: jak dziki to dziki :mrgreen: