Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Zaraz was do pionu ustawie
  2. tak tylko gorzej jak kamera wpadnie w szau to pozniej nie mam czym uwieczniac tych wspanialych chwil ale w tym roku beda 2 kamery :mrgreen:
  3. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    te a co z moimi :?: Bo sie wiosna zrobi :razz:
  4. Dopiero co mi wyslal a wiec i wam pokazalem bo naprawde fajnie. A ono sprawdza letnie opony
  5. e tam dym w lutym bedzie powtorka takze lepiej sie stawcie bo stracicie najlepsza imprezke
  6. Najnowszy fotos od zblakanej naszej owieczki ONO :shock:
  7. o to prawie tak samo jak bylo na mazurach nawet nas za rok zaprosili tylko gorzej bylo z rowerami bo w nocy pojechaly gdzies same
  8. hmm uwazam ze z Izby moze nas nie wyrzuca jak zajmiemy cala chate gorzej z tego hotelu
  9. a za 40 osob to moze jakis wiekszy rabacik :mrgreen: nie ma co przesadzac lepiej wydac ta gotowke na krowki :razz:
  10. piurko masz TDi przeciez zone zabieraj i sie bedziemy goscic tak jak ostatnio :mrgreen: a po drugie panowie moderatorzy maja obecnosc obowiazkowa ktos tego balaganu musi przypilnowac ja sam nie dam rady :mrgreen:
  11. o miodzio naleje sobie tam herbatki :mrgreen:
  12. Oki plati nie widze problemu
  13. no ja juz z Tomboyem nie spie raz mi wystarczy
  14. juz ja mu ta wisle z glowy wystrzelam kulkami :twisted: juz raz go nie bylo i to wystarczy :razz:
  15. musimy ustalic jakis termin do zapisu np. koniec roku bo nigdy nie bedziemy wiedziec ile osob pojedzie i na ile robic miejsce ewentualnie po tym terminie tylko lista rezerwowa wrazie jakby ktos zrezygnowal
  16. juz za 3,5 miesiaca :twisted:
  17. a co my tam mamy jechac odpoczywac to ma byc wieczorek zapoznawczy :mrgreen: jak chcialbym spac to zostal bym w domku
  18. ale w grudniu to zanim dolecisz do dolu to zamarzniesz i jak walniesz na leb to rozsypiesz sie a nie jak w lecie plama tam to pewnie konca nie widac jak sie leci
  19. no tak i wszystko w tym temacie Tomboy w koszyku nie jedzie
  20. a no tak tomboy bedzie
  21. Norbi ty to jestes Dzik ja to moze bym i skoczyl a raczej jak ktos by mnie zepchnal
  22. ja to moge tylko pokibicować na gore nie wleze :razz:
  23. na pierwszej stronie jestes juz wpisany dane do przelewu wkrotce
  24. to nie moja wina problem zostal juz zgloszony
  25. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.