Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Zaraz was do pionu ustawie
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
tak tylko gorzej jak kamera wpadnie w szau to pozniej nie mam czym uwieczniac tych wspanialych chwil ale w tym roku beda 2 kamery :mrgreen:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
te a co z moimi :?: Bo sie wiosna zrobi :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero co mi wyslal a wiec i wam pokazalem bo naprawde fajnie. A ono sprawdza letnie opony
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
e tam dym w lutym bedzie powtorka takze lepiej sie stawcie bo stracicie najlepsza imprezke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najnowszy fotos od zblakanej naszej owieczki ONO :shock:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
o to prawie tak samo jak bylo na mazurach nawet nas za rok zaprosili tylko gorzej bylo z rowerami bo w nocy pojechaly gdzies same
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
hmm uwazam ze z Izby moze nas nie wyrzuca jak zajmiemy cala chate gorzej z tego hotelu
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
a za 40 osob to moze jakis wiekszy rabacik :mrgreen: nie ma co przesadzac lepiej wydac ta gotowke na krowki :razz:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
piurko masz TDi przeciez zone zabieraj i sie bedziemy goscic tak jak ostatnio :mrgreen: a po drugie panowie moderatorzy maja obecnosc obowiazkowa ktos tego balaganu musi przypilnowac ja sam nie dam rady :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
o miodzio naleje sobie tam herbatki :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oki plati nie widze problemu
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
no ja juz z Tomboyem nie spie raz mi wystarczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz ja mu ta wisle z glowy wystrzelam kulkami :twisted: juz raz go nie bylo i to wystarczy :razz:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
musimy ustalic jakis termin do zapisu np. koniec roku bo nigdy nie bedziemy wiedziec ile osob pojedzie i na ile robic miejsce ewentualnie po tym terminie tylko lista rezerwowa wrazie jakby ktos zrezygnowal
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
juz za 3,5 miesiaca :twisted:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
a co my tam mamy jechac odpoczywac to ma byc wieczorek zapoznawczy :mrgreen: jak chcialbym spac to zostal bym w domku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w grudniu to zanim dolecisz do dolu to zamarzniesz i jak walniesz na leb to rozsypiesz sie a nie jak w lecie plama tam to pewnie konca nie widac jak sie leci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak i wszystko w tym temacie Tomboy w koszyku nie jedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no tak tomboy bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ty to jestes Dzik ja to moze bym i skoczyl a raczej jak ktos by mnie zepchnal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to moge tylko pokibicować na gore nie wleze :razz:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
na pierwszej stronie jestes juz wpisany dane do przelewu wkrotce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie moja wina problem zostal juz zgloszony
- Strefa Śmiechu