Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
konkrety to 650$ plus wysylka :razz: te a moze jeszcze na jednej ze szprych wygrawerujemy A4-KLUB :mrgreen:
-
Serwer
ten to nie bo tam sa ludziska nie wiedzacy czym beda jeszcze jezdzic
-
Serwer
jak zamkniemy klubowe to lipa najlepiej techniczny :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widze ze jak to wypali to beda nawet klubowe felgi
-
Serwer
no mysle ze wplaci 10% no a reszty i tak nie zmusisz takie zycie a tu sa normalni obywatele
-
Serwer
juz dawno powinnismy zrobic zrzute i jakos to normalnie zalatwic nie bylo by problemu tygodniowego jestem za wplatami :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy dzwoniles tam gdzie miales zadzwonic :?: i nas ustawic
-
Dostać się do głosników... i jakie to głośniki...
opcja szukaj nie boli http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1704
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O Norbi pojawilbys sie na spocie bo juz zapomnialem jak wygladasz :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy widze ze auto jeszcze nie ma ale w podpisie jest :razz: co do felg to przeciez to sa 18" a ty masz slaby kregoslup ps. a wiesz od czego jak nie to popatrz na tego goscia w twoim podpisie mnie tez by bolal jakbym tak caly dzien machal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stronka adamooo dziala www.auto-pokrowce.prv.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale mam nadzieje ze nie "NA"
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak dla przypomnienia to jak forum nie dziala to nie oznacza ze nie ma spotow :razz: wczoraj obecni to : tomboy ono platinummm sebmis poziek adamooo no i ja :mrgreen: a żółw ma z liscia bo budzi z rana smsami o spocie a nie przyjezdza :!:- Forum już działa ... co sie stało ?
No nareszcie bo juz myslalem ze wpadne w skrajny alkoholizm z braku zajecia Elo wszystkim- odbior koszulek...ocena, uwagi
jak tylko dojdzie do mnie paka wyslana chyba w srode z 4 czarnymi L- [B5]Co to za uchwyt?
Kurcze a my na ostatnim spocie sie zastanawialismy u Kolegi Stecika w B6 co to za uchwyt bo jakby mu cos wyjeli- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbym nie wiedzial ze moja fura stoi na parkingu to powiedzial bym ze to LZA czyli moj no ale chyba nikt z naszych tylko szkoda A4- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to niewiadomo czy wtorkowy dojdzie do skutku bo wiesz ja jak sie przykleje do sciany to moze jeszcze mnie nikt nie ustrzeli ale reszta oprocz grubasa to moze byc niewesolo a z martwymi spota nie bedzie- nasze hobby / co lubimy
widze ze nie tylko uzywa sie [ you ] w podpisach ale i w postach :razz: no ale zaczne poza A4 to moje hobby jest tez zwiazane z autami tylko ze troszke wiekszymi a dokladna nazwe nosi SCANIA :mrgreen: ktora mam okzaje od czasu do czasu pojezdzic po europie :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jakby nie miala to by nie dal zaliczki mysle Norbi a ty na kulki jutro sie nie piszesz z nami kazde rece sie przydadza bo nas wykoncza- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O tomboy a jednak zyjesz juz mialem slac list gonczy bo nie bylo cie z dobe :mrgreen:- [RS6] Audi RS6
jak ogladam te zdjecia to przypomina mi sie jak w "45" bylem wozony taka rakieta tego sie nie da zapomniec :roll: no nie spanky- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gruby mial byc w bostonie ale chyba wkoncu kolo NY go zrzucili bo na tyle mu biletu starczylo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i jak Poziek wsio gra i jezdzi Ktos moze wie czy nie spadl jakis samolot wczoraj bo gruby nie daje sladow zycia - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.