Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A różowe polo wyglada tak :mrgreen: (chyba dostaniemy z liscia od adamooo)
-
Immobilizer naprawa FOTOSTORY
troche wam pomoge kiedys odrobicie :razz: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=5434&postdays=0&postorder=asc&highlight=imo&start=20
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oizdog, no ty masz checi przyjechac to nie ty ale juz bylo kilku takich :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
platiniumm, to super myslalem ze sie przestraszyles po pierwszym razie i juz nie bedziesz chcial przyjechac tak jak niektorzy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
badz tam o 19 a stoimy na tym duzym parkingu z petla autobusową
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe widze ze murzyn steskniles sie za nami DZIKAMI- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dokladnie Poziek ale my bedziemy placic cos kolo 13 zeta za 10 minut we wtorek Norbi ja juz ide na odchudzanie zebys mi za daleko nie odjezdzal :mrgreen:- B8
Chyba poczekam na B9 bo tak jak pikus powiedzial A3 to nie chce :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opcja wynikla nagle a dokladnie mielismy natchnienie z ono w czwartek i tomboy zaproponowal ze zna tam ludzi i postawi nam bilety jak sprzeda kolo zapasowe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ty w nagrode za przyznanie ze zawodowo jezdzisz tym dostaniesz na poklad pilota Zółwia zeby nie bylo tak łatwo :mrgreen: Jeśli ktos by chciał poczytac o tym co bedziemy robic na spocie we wtorek to jest w moim podpisie- Odkręcanie śrub od osłony pod silnikiem
Ja kupowalem z allegro juz rok temu no i jakos rok wytrzymala (listonosz mi ja w maluszku przywiozl ale byl zły :mrgreen: )- Zlot Mazury Lipiec
no to teraz powiedz mi ktory jest bo jak ten z tygodnia z filmem masz to masz i ten co odeslali ze zdjeciami bo dogralem zdjecia do calosci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak Norbi i mam nadzieje ze sie pojawisz i pokazesz swoje zaciecie rajdowe :mrgreen: zobaczymy ile osob sie zadeklaruje bo ewentualnie zmienimy termin ale mylse ze wtoreczek bedzie miodzio- Zlot Mazury Lipiec
piurko2, jutro postram sie o numery listów a jak nie to wysle nowa partie a wiesz co podaj mi jeszcze raz adres na PW bo moze cos zle wpisales ale to list do mnie powinien wrocic juz sam nie wiem z ta poczta :roll:- Immobilizer naprawa FOTOSTORY
To nie koniecznie musi byc wina kluczyka a moze stacyjki a dokladnie petli indukcyjnej ale o tym to juz bylo na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to smialo tylko tak o 19 bo potem sie przemiescimy w wiadome miejsce (tor imola)- Nie świecą przyciski od klimatronic
dodam ze jest ich tam 4 dwie od panelow 2 od powswietlenia i sa takie same jak w desce rozdzielczej (wczoraj wymienialem :mrgreen: )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pewnie ze bedzie spot 22 sierpnia (wtorek) i to z planem gokardowym a wiec bedzie mozna sie poscigac :mrgreen: to kto chetny :?:- Zlot Mazury Lipiec
Piurko wyslalem 2 plytki do ciebie jedna juz 2 tyg temu ze zdjeciami no i tydz temu w poniedzialek z filmem taka jak dostal kazdy na ten adres co podales i to listem poleconym to nie wiem moze sprawdz na poczcie :roll:- Zlot Mazury Lipiec
Mam nadzieje ze pokazał Ci film jakby co to mam jeszcze płykte i dla Ciebie tylko adresu nie podałas :razz: :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brawo ono to werbuj go do warszawy przyda nam sie nowy czlowiek :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hamować bajere mi tu bo jak wpadne w "szau" a tak pozatym to wszystko pod kontrola :mrgreen:- Zlot Mazury Lipiec
I o to chodziło zeby bylo co ogladac ja go ogladalem juz chyba z 20 razy i dalej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jest poziek ja psu na wiosne e tam wylewny chce takie auto nstepne to musze zobaczyc czy to sie wogole oplaca - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.