Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. A różowe polo wyglada tak :mrgreen: (chyba dostaniemy z liscia od adamooo)
  2. troche wam pomoge kiedys odrobicie :razz: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=5434&postdays=0&postorder=asc&highlight=imo&start=20
  3. oizdog, no ty masz checi przyjechac to nie ty ale juz bylo kilku takich :razz:
  4. platiniumm, to super myslalem ze sie przestraszyles po pierwszym razie i juz nie bedziesz chcial przyjechac tak jak niektorzy :mrgreen:
  5. badz tam o 19 a stoimy na tym duzym parkingu z petla autobusową
  6. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  7. hehe widze ze murzyn steskniles sie za nami DZIKAMI
  8. No dokladnie Poziek ale my bedziemy placic cos kolo 13 zeta za 10 minut we wtorek Norbi ja juz ide na odchudzanie zebys mi za daleko nie odjezdzal :mrgreen:
  9. B8

    Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Chyba poczekam na B9 bo tak jak pikus powiedzial A3 to nie chce :mrgreen:
  10. opcja wynikla nagle a dokladnie mielismy natchnienie z ono w czwartek i tomboy zaproponowal ze zna tam ludzi i postawi nam bilety jak sprzeda kolo zapasowe
  11. Norbi ty w nagrode za przyznanie ze zawodowo jezdzisz tym dostaniesz na poklad pilota Zółwia zeby nie bylo tak łatwo :mrgreen: Jeśli ktos by chciał poczytac o tym co bedziemy robic na spocie we wtorek to jest w moim podpisie
  12. Ja kupowalem z allegro juz rok temu no i jakos rok wytrzymala (listonosz mi ja w maluszku przywiozl ale byl zły :mrgreen: )
  13. no to teraz powiedz mi ktory jest bo jak ten z tygodnia z filmem masz to masz i ten co odeslali ze zdjeciami bo dogralem zdjecia do calosci
  14. Tak Norbi i mam nadzieje ze sie pojawisz i pokazesz swoje zaciecie rajdowe :mrgreen: zobaczymy ile osob sie zadeklaruje bo ewentualnie zmienimy termin ale mylse ze wtoreczek bedzie miodzio
  15. piurko2, jutro postram sie o numery listów a jak nie to wysle nowa partie a wiesz co podaj mi jeszcze raz adres na PW bo moze cos zle wpisales ale to list do mnie powinien wrocic juz sam nie wiem z ta poczta :roll:
  16. To nie koniecznie musi byc wina kluczyka a moze stacyjki a dokladnie petli indukcyjnej ale o tym to juz bylo na forum
  17. No to smialo tylko tak o 19 bo potem sie przemiescimy w wiadome miejsce (tor imola)
  18. dodam ze jest ich tam 4 dwie od panelow 2 od powswietlenia i sa takie same jak w desce rozdzielczej (wczoraj wymienialem :mrgreen: )
  19. no pewnie ze bedzie spot 22 sierpnia (wtorek) i to z planem gokardowym a wiec bedzie mozna sie poscigac :mrgreen: to kto chetny :?:
  20. Piurko wyslalem 2 plytki do ciebie jedna juz 2 tyg temu ze zdjeciami no i tydz temu w poniedzialek z filmem taka jak dostal kazdy na ten adres co podales i to listem poleconym to nie wiem moze sprawdz na poczcie :roll:
  21. Mam nadzieje ze pokazał Ci film jakby co to mam jeszcze płykte i dla Ciebie tylko adresu nie podałas :razz: :mrgreen:
  22. Brawo ono to werbuj go do warszawy przyda nam sie nowy czlowiek :mrgreen:
  23. Hamować bajere mi tu bo jak wpadne w "szau" a tak pozatym to wszystko pod kontrola :mrgreen:
  24. I o to chodziło zeby bylo co ogladac ja go ogladalem juz chyba z 20 razy i dalej
  25. tak jest poziek ja psu na wiosne e tam wylewny chce takie auto nstepne to musze zobaczyc czy to sie wogole oplaca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.