Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Temat juz był panowie :razz: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1623&postdays=0&postorder=asc&start=0
  2. Lukas odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    No dobra to jesli jest cos nie tak to kto ma odwrotnie bo jak narazie to widze ze kazdemu zmienia sie sila nadmuchu jak nie jest w trybie auto :roll:
  3. Kurcze ale jakos mi sie nie chce wiezyc ze wczesniej nie słychać było pukania z przegubu no chyba ze MDM nie skręcał na maxa kołami
  4. Lukas odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dokladnie panowie nie wazne czy z auto czy bez jesli silnik zlapie tempreature taka jak jest ustawiona na klimaktroniku to wtedy zwieksza sie sila nadmuchu dla mnie bylo to logiczne po co ma wiac zimnym powietrzem darmo :razz:
  5. Mi to tam obojetne gdzie wazne zeby nie wiało no i bedzie mobilizacja zeby wyjechac o 21 bo inaczej closed
  6. Teraz to wpadlem w szau nie pytajcie skad i jak ten link sie wyslal :roll: Dobra to jutro co działamy panowie :?:
  7. w jego przypadku to tylko wiosna pomoze nic wiecej go nie ruszy
  8. no to podziekował w imieniu Kichola
  9. no prosze to jednak hhacek bedziesz i dobrze bo trzeba tego Zółwia pilnować :mrgreen:
  10. bo wlasnie Poziek pojechal z Kicholem po auto w do wagrowa i taki maja problem czyl i CTV da sie z tym jezdzic bo po skasowaniu znowu wyskoczylo :?:
  11. Panowie tak jak w tytule z czym to moze być zwiazane po skasowaniu vagiem znowu wyskoczyl :?: [ Dodano: 17-11-2006, 12:20 ] dodam ze auto jezdzi tylko taki maly zonk
  12. ale Tomboy to jakies pierdzi kolko i to jeszcze jakie brudne na tym zdjeciu az wstyd pokazywać publicznie :razz:
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Biedny murarz Murzyn ty lepiej uwazaj i pamietaj ile wazy beczka na budowie
  14. nie w lozku lenistwo mnie opanowalo i po auto mi sie nie chcialo isc a wiesz co podbilem cene za to 1,8 na allegro do 50ty bo mi tez sie podoba
  15. Wszedzie bedzie nas pełno dzisiaj :twisted:
  16. nie no jak na halogenach jezdzic to tylko w ograniczonej widocznosci
  17. no o tym to nie wiedzialem ze sa tacy co nawet nie chca wogole dac AC na tak chodliwe auta :roll: czuje sie zaszczycony
  18. to jak wszscy ainteresowani dzisiaj sa ready bo pogoda niby dopisuje
  19. Piekna no tak LA ewentualnie Floryda bo tylko tam palmy rosna, szczesciarz nie musi sie meczyc w Polsce gratuluje
  20. Tomboy bo ty nie masz auta :razz: to jak moze byc na tych zdjeciach widzisz ja mam auto ale tez go nie ma bo pazdziochy nie wchodza w gre :mrgreen:
  21. a co to za problem strzelisz klekotem to i tak wszystko ucieknie :mrgreen: Panowie i Panie dodalem ZDJECIA A4 WARSAW TEAM takze zapraszam do albumu :!: zdjecia wczorajsze beda dzisiaj takze
  22. o to w sam raz to i ja juz bede mial nowego pazdziocha :mrgreen:
  23. grupowe to nie i tak tyle nie uzbieramy zeby starczylo czekamy az Tomboy kupi :razz:
  24. no to bedzie pasowalo bo nie lubie pracowac w stresie na siekierkowskim Adaś ja wiem jakie sa marzenia kazdego klubowicza A4 ale ty masz zwykle pierdzi kółko a juz jeden Rysio jest na forum z RSem :razz:
  25. a potrzebujecie fotografa czy macie wynajetego :mrgreen: i gdzie odbedzie sie sesja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.