Treść opublikowana przez Lukas
-
podgrzewanie cylinderka zamka
Temat juz był panowie :razz: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1623&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
Nawiew
No dobra to jesli jest cos nie tak to kto ma odwrotnie bo jak narazie to widze ze kazdemu zmienia sie sila nadmuchu jak nie jest w trybie auto :roll:
-
[B6 1.9TDI] Wrzucam bieg i nie jedzie
Kurcze ale jakos mi sie nie chce wiezyc ze wczesniej nie słychać było pukania z przegubu no chyba ze MDM nie skręcał na maxa kołami
-
Nawiew
Dokladnie panowie nie wazne czy z auto czy bez jesli silnik zlapie tempreature taka jak jest ustawiona na klimaktroniku to wtedy zwieksza sie sila nadmuchu dla mnie bylo to logiczne po co ma wiac zimnym powietrzem darmo :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi to tam obojetne gdzie wazne zeby nie wiało no i bedzie mobilizacja zeby wyjechac o 21 bo inaczej closed
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz to wpadlem w szau nie pytajcie skad i jak ten link sie wyslal :roll: Dobra to jutro co działamy panowie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w jego przypadku to tylko wiosna pomoze nic wiecej go nie ruszy
-
[B5 AJM] blad zablokowany sterownik silnika
no to podziekował w imieniu Kichola
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no prosze to jednak hhacek bedziesz i dobrze bo trzeba tego Zółwia pilnować :mrgreen:
-
[B5 AJM] blad zablokowany sterownik silnika
bo wlasnie Poziek pojechal z Kicholem po auto w do wagrowa i taki maja problem czyl i CTV da sie z tym jezdzic bo po skasowaniu znowu wyskoczylo :?:
-
[B5 AJM] blad zablokowany sterownik silnika
Panowie tak jak w tytule z czym to moze być zwiazane po skasowaniu vagiem znowu wyskoczyl :?: [ Dodano: 17-11-2006, 12:20 ] dodam ze auto jezdzi tylko taki maly zonk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Tomboy to jakies pierdzi kolko i to jeszcze jakie brudne na tym zdjeciu az wstyd pokazywać publicznie :razz:
-
Strefa Śmiechu
Biedny murarz Murzyn ty lepiej uwazaj i pamietaj ile wazy beczka na budowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie w lozku lenistwo mnie opanowalo i po auto mi sie nie chcialo isc a wiesz co podbilem cene za to 1,8 na allegro do 50ty bo mi tez sie podoba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszedzie bedzie nas pełno dzisiaj :twisted:
-
Swiatla do dziennej jazdy
nie no jak na halogenach jezdzic to tylko w ograniczonej widocznosci
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
no o tym to nie wiedzialem ze sa tacy co nawet nie chca wogole dac AC na tak chodliwe auta :roll: czuje sie zaszczycony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak wszscy ainteresowani dzisiaj sa ready bo pogoda niby dopisuje
-
[S4 B6 4.2 Q] S4 Avant
Piekna no tak LA ewentualnie Floryda bo tylko tam palmy rosna, szczesciarz nie musi sie meczyc w Polsce gratuluje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy bo ty nie masz auta :razz: to jak moze byc na tych zdjeciach widzisz ja mam auto ale tez go nie ma bo pazdziochy nie wchodza w gre :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co to za problem strzelisz klekotem to i tak wszystko ucieknie :mrgreen: Panowie i Panie dodalem ZDJECIA A4 WARSAW TEAM takze zapraszam do albumu :!: zdjecia wczorajsze beda dzisiaj takze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o to w sam raz to i ja juz bede mial nowego pazdziocha :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
grupowe to nie i tak tyle nie uzbieramy zeby starczylo czekamy az Tomboy kupi :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to bedzie pasowalo bo nie lubie pracowac w stresie na siekierkowskim Adaś ja wiem jakie sa marzenia kazdego klubowicza A4 ale ty masz zwykle pierdzi kółko a juz jeden Rysio jest na forum z RSem :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a potrzebujecie fotografa czy macie wynajetego :mrgreen: i gdzie odbedzie sie sesja