Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ze pozniej czata odpalilismy bo dzisiaj to pewnie by nikt nie przyjechal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie nie dziwie ze nie chca ludzie na spoty wpadac jak sie naczytaja co sie na tych spocikach dzieje :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
waniliowych z bita smietana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie ostatnio na parkingu strzezonym gosciu lazil z latarka myslalem ze moze zwariował i tak sie wczul w role i sprawdza a on szukał sobie kołpaków do skrojenia przejrzał pół parkingu i z opla sobie upatrzył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to sie wydało jutro stare załoze :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wit.s te wycieraczki kazdemu kradna :razz: takze nie czuj sie jakims wybrancem ok juz nie bede nic krakal a niby nie wrozka jestem a patrz no sie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok Norbi idz sie wyspac bo jutro od 19 zaczynamy balety :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eh chyba damy rade strzelic ladna cyferke zabierac aparaty bedzie co fotografować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ty wiesz ze ja tez o tym myslalem tylko jakos sie przywiazalem do A4 :mrgreen: to jutro pogadamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam juz mialem przyejmnosc uscisniecia reki Prezesa :mrgreen: tomboy martwmy sie pierwsze naszym spotem jutrzejszym bo jak nie bedzie nas 14 to d*pa zbita
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty powiesz a my mamy paintballa gokarty, jak dobra pogoda to imo wyrezamy vagiem sie pobawimy a i na bilardzie tez bylismy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie z Prezesem chce flaszke wypic kolega margotDBM (jakos tak sie pisze ) czesto tam jedzi to moze cie Tomboy zabierze :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak tak to prosze bardzo ale czasami taxy nie ma np. mazury na tym zadupiu :razz:
-
[B6 BDG] A4 Avant
i bardzo dobrze ze nie drewno, drewno to w lesie a nie w aucie Gratuluje i oby dluuuugo jezdzilo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I kto wy moje robaki by wasze tylki wozil :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam moge wszystkich porozwozic nie ma problemu jeden sie musi poswiecic i nie pic bede to ja :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:twisted: no przeciez jest okazja andrzeja mamy czyt. sponsor :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ty swoja Anetke to ci wybije glupoty z glowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te adaś a ty jutro bedziesz :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo my ono to okazy zdrowia :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze ze komus chce sie czytac ten balagan :mrgreen: Traviz, to rob raz dwa to auto i dawaj na spota sprawdzimy jak to lata :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ok ono jak Poziek przybedzie strzelimy fotki i wolni tym co sie spieszy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak wiem ze jaja sobie robisz z tomboya ale on biedny juz do tego sie przyzwyczail :mrgreen: no robi Kozak foty bo to adaś robił :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zabieraj bo moze nam sie uda jeszcze tylko zółwia musze zmusic :mrgreen: e tam nie ma jeszcze tragedi tam ciemno bylo jutro wyjedziemy na powierzchnie :twisted: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.