Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. dobrze ze pozniej czata odpalilismy bo dzisiaj to pewnie by nikt nie przyjechal
  2. ja sie nie dziwie ze nie chca ludzie na spoty wpadac jak sie naczytaja co sie na tych spocikach dzieje :razz:
  3. waniliowych z bita smietana
  4. u mnie ostatnio na parkingu strzezonym gosciu lazil z latarka myslalem ze moze zwariował i tak sie wczul w role i sprawdza a on szukał sobie kołpaków do skrojenia przejrzał pół parkingu i z opla sobie upatrzył
  5. no to sie wydało jutro stare załoze :razz:
  6. ale wit.s te wycieraczki kazdemu kradna :razz: takze nie czuj sie jakims wybrancem ok juz nie bede nic krakal a niby nie wrozka jestem a patrz no sie :mrgreen:
  7. ok Norbi idz sie wyspac bo jutro od 19 zaczynamy balety :twisted:
  8. eh chyba damy rade strzelic ladna cyferke zabierac aparaty bedzie co fotografować
  9. Norbi ty wiesz ze ja tez o tym myslalem tylko jakos sie przywiazalem do A4 :mrgreen: to jutro pogadamy
  10. ja tam juz mialem przyejmnosc uscisniecia reki Prezesa :mrgreen: tomboy martwmy sie pierwsze naszym spotem jutrzejszym bo jak nie bedzie nas 14 to d*pa zbita
  11. no co ty powiesz a my mamy paintballa gokarty, jak dobra pogoda to imo wyrezamy vagiem sie pobawimy a i na bilardzie tez bylismy :razz:
  12. Pewnie z Prezesem chce flaszke wypic kolega margotDBM (jakos tak sie pisze ) czesto tam jedzi to moze cie Tomboy zabierze :mrgreen:
  13. a jak tak to prosze bardzo ale czasami taxy nie ma np. mazury na tym zadupiu :razz:
  14. Lukas odpowiedział(a) na TS147 temat w Audi A4/S4 B6
    i bardzo dobrze ze nie drewno, drewno to w lesie a nie w aucie Gratuluje i oby dluuuugo jezdzilo
  15. I kto wy moje robaki by wasze tylki wozil :?:
  16. Ja tam moge wszystkich porozwozic nie ma problemu jeden sie musi poswiecic i nie pic bede to ja :mrgreen:
  17. :twisted: no przeciez jest okazja andrzeja mamy czyt. sponsor :mrgreen:
  18. a ty swoja Anetke to ci wybije glupoty z glowy
  19. te adaś a ty jutro bedziesz :?:
  20. bo my ono to okazy zdrowia :mrgreen:
  21. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  22. no prosze ze komus chce sie czytac ten balagan :mrgreen: Traviz, to rob raz dwa to auto i dawaj na spota sprawdzimy jak to lata :mrgreen:
  23. no ok ono jak Poziek przybedzie strzelimy fotki i wolni tym co sie spieszy
  24. Tak wiem ze jaja sobie robisz z tomboya ale on biedny juz do tego sie przyzwyczail :mrgreen: no robi Kozak foty bo to adaś robił :mrgreen:
  25. zabieraj bo moze nam sie uda jeszcze tylko zółwia musze zmusic :mrgreen: e tam nie ma jeszcze tragedi tam ciemno bylo jutro wyjedziemy na powierzchnie :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.