Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Jaki podpis przeciez jest dobrze i spot jest tak jak zawsze :razz:
  2. No a chociaz sie przejechales nim
  3. Bo powiem wam tak na tygodniu to dziwnie pic w weekendy to ja nie mam czasu hmm to chyba ja juz wiem czemu nie pije a co do napicia sie to moze beda jakies nowe ciekawe fotki do dzialu "uzytkownicy pokazcie sie"
  4. Poziek ja jak widze jak to zapitala to mi sie kregoslup odzywa po jezdzie sobotniej teraz to robimy zaklady "ile kuni ma ono" :?:
  5. Moge byc za kierowce :mrgreen: tylko dajcie mi jakis szybki woz :mrgreen:
  6. moze na diecie tak samo jak Tomboy :mrgreen: juz dawno miala sie skonczyc a ja tam imieninowki nie widzialem jeszcze :shock: :mrgreen:
  7. Zólwiu jak ty ladnie na fotce wyszedles malo co a bym cie nie poznal jakis taki trzezwy i wyspany :mrgreen: to wyspiarskie powietrze tak na Ciebie dziala
  8. No chyba ze pogadam z Tomboyem i on mi zdradzi skad tu wziasc tyle hajsu na B7 3,0 TDI wtedy to bedzie wszystko to co lubia dziki :twisted:, ewentualnie spic ono i zeby sie za auta pomienial
  9. przeciez masz prawa moda mogles to sam zrobic :razz: Zapraszam do glosowania Numer 1
  10. czyli koncepcja calkiem podobna do mojej :mrgreen: to zostaje nam tylko quattro bo rwd to audi nie robi
  11. No ja pamietam jeszcze w 45roku jak Tomboy mowil ze bez Quattro nie kupi juz woli jezdzic Springerem do konca zycia :mrgreen:
  12. Tomboy hamuj mi tu bajere bo jutro bedzie lisc, niektorzy nie maja tak dobrej tesciowej ze odda swoj odcinek z renty jak twoja Ci dała i teraz kredyta dostales upss mialem nie mowic :mrgreen: [ Dodano: 11-12-2006, 13:18 ] oj Murzynek ja cos czuje ze nastepne auto nie bedzie TDI bo musi byc Quattro a 2,5 nie chce i w rachube wchodza dwa silniki 1,8T i 3,0 aczkolwiek boje sie tego 3,0
  13. Tomboy bedzie jezdzil z tylu jak prawdziwy prezes widzialem dzisiaj ogloszenie w wyborczej "poszukuje kierowcy do B7, uczciwy, sumienny, praca 24H na dobe, 1h-2zł," podpisane przyszly wlasciciel :mrgreen:
  14. a co tu taki spokoj wszystkich zamurowało ze Tomboy nabiera B7 :mrgreen:
  15. Wojtek_A4, jak dla mnie 1 ale 2 tez jest Ok
  16. Do albumu moze nie kazdy trafi a jak mialo byc z woda to prosze :mrgreen: LUKAS23 No i mała uwaga nie ma polityki w tym temacie tylko zdjecia :!: Posty bez zdjęc beda kasowane :!:
  17. No prosze prosze czarna B7 hmm pikna ale dopiero bede gratulował jak usiade w niej Tomboy mam nadzieje ze przed zakupem odwiedzis Mikołaja Lukasa z malym upominkiem
  18. ale wiekszosc 3,0 jest juz w gazie ciekawe dlaczego :mrgreen: jeden gosc nawet dal opis ze wciaga 10 litrow gazu :shock:
  19. no wlasnie spanky tylko ze B7 :roll:
  20. inna kwestia ze tam raczej to duzo z tym silnikiem nie wywalczysz a 230 kuni oniaczowi nie da rady :razz:
  21. No co ty Norbi kupilbys 3,0 w benzynie przeciez to chla paliwa ze glowa mala :shock:
  22. no cos czuje ze Norbi szybko zmieni auto :mrgreen:
  23. co wtorek o 19 w MM na ostrobramskiej
  24. nie na 2 :razz: ale co Ci po Vmax jak masz ogranicznik :mrgreen:
  25. Poz to Plastkowi sciagnie ma takie ladne :mrgreen: tak samo jak wycieraczki wit.sa ale ja nic nie mowilem :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.