Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Kaziu mialem cos podobnego i nie wiedzialem co to sie dzieje nie wiem czy u ciebie to akurat to samo ale obejrzyj je dokladnie
  2. A no jakos mało go dzisiaj na forum a miał nie pic i sie odchudzac a to tylko taka sciema dla nas :razz:
  3. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    sprawdz klocki
  4. A niech se nie obchodzi wlaszke obiecał to zyczenia musza byc :mrgreen: wkoncu Andrzej a dzisiaj Andrzejki
  5. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Raczej to nie to jakby przegub był uszkodzony to by strzelał na pelnym skrecie a nie jeczał na dluugich zakretach. Ale osłone zmieniaj i to szybko bo przegub padochnie jeszcze przy takiej pogodzie jak jest teraz
  6. Generalnie to jak dla mnie temat nadaje sie na smietnik brak odwiedzin newbie, brak poprawnie nazwanego tematu, jedno zdjecie, brak jakiegos opisu Skibek, popraw te błedy i to szybko
  7. Hmm czego mi brakuje w mojej A4 : - podłokietnika - tempomatu - fisa - grzanych foteli - grzanych luster - szyberdachu - elektrycznych szybek z tyłu - swiatełek z tyłu wew - quattro - 6 biegu - xenonów - navi - a i kuni brakuje :mrgreen: to wszystko chyba :roll: ale zem sie rozpisał
  8. No ja sie chce dolaczyc do tych Zyczeń adasia nic dodać nic ujac no moze tylko tego bys zawsze mogł ..... :mrgreen:
  9. o psie nie wspomne :mrgreen:
  10. Zółw hamuj bajere i lepiej wytłumacz o jakie tu lody chodzi bo nie bedziesz mial chetnych :mrgreen:
  11. e tam zwykla okleina na kropelke :mrgreen:
  12. oddał ci swoja czerwona strzałe chyba zartujesz :shock:
  13. :twisted: bedzie takie cos zeby ciebie wciagło :razz: wczoraj jak ruszyłem POZIOWOZEM to eh decyzja zapadła :mrgreen:
  14. ja raz zjawilem sie na kresce ale juz niedlugo adas jak dobrze pojdzie to powtorke machniemy :mrgreen:
  15. czyli generalnie dostales niezle baty ale od ono to kazdy dostaje takze nie ma sie co zalamywac
  16. stary no innej mozliwosci to ja tu nie widze :mrgreen:
  17. moja siostra byla raz na lodach u zółwia :mrgreen: takze wrazen miala juz dosyc
  18. Traviz, nie gadaj glupot tylko rob ta fure i na spoty co wtorek zobacz ile jest B5 w przewadze wczoraj dopiero pojawila sie 2 B7 a tak to tylko ono No ale te foty :roll: pieknie pieknie
  19. heh a bedzie jeszcze nas wiecej tylko kilka osob musze zmusic 20 aut bedzie na wiosne :twisted:
  20. tylko Murzyna zabieraj i Zakazana :mrgreen: [ Dodano: 28-11-2006, 22:42 ]
  21. rob to zapraszamy zawsze wiecej nas bedzie Tomboy dawaj foty :!:
  22. 15 aut bylo 16 byl janek ale uciekl :razz: Fotki beda jak Tomboy dojedzie
  23. to lepiej zebys sie nie zapomnial i nie wlaczyl wycieraczek bo bedziesz jeszcze mial szybe do wymiany [ Dodano: 28-11-2006, 21:50 ] Panowie i Panie WARSZAWA RULEZ Dzisiaj na spocie bylo 15 A4 pieknie to wygladało Bardzo dziekuję wszystkim ktorzy sie postarali i przybyli
  24. sebmis bedzie to moze wezmie fejsa Przypominam miedzy godz 20 a 21 maja byc wszyscy posiadajacy A4 na parkingu pod MM na ul. ostrobramskiej :!:
  25. pre_pl, nie wiem czy to dobrze nazwac takiego kogos glupek :mrgreen: ale wit.s na forum jest temat o tych wycieraczkach to wpisz sie tam zeby nie kupowac bo gina to moze kogos ostrzezesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.