Treść opublikowana przez Lukas
-
"Jęk" przy wchodzeniu w zakręt
Kaziu mialem cos podobnego i nie wiedzialem co to sie dzieje nie wiem czy u ciebie to akurat to samo ale obejrzyj je dokladnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no jakos mało go dzisiaj na forum a miał nie pic i sie odchudzac a to tylko taka sciema dla nas :razz:
-
"Jęk" przy wchodzeniu w zakręt
sprawdz klocki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A niech se nie obchodzi wlaszke obiecał to zyczenia musza byc :mrgreen: wkoncu Andrzej a dzisiaj Andrzejki
-
"Jęk" przy wchodzeniu w zakręt
Raczej to nie to jakby przegub był uszkodzony to by strzelał na pelnym skrecie a nie jeczał na dluugich zakretach. Ale osłone zmieniaj i to szybko bo przegub padochnie jeszcze przy takiej pogodzie jak jest teraz
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
Generalnie to jak dla mnie temat nadaje sie na smietnik brak odwiedzin newbie, brak poprawnie nazwanego tematu, jedno zdjecie, brak jakiegos opisu Skibek, popraw te błedy i to szybko
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Hmm czego mi brakuje w mojej A4 : - podłokietnika - tempomatu - fisa - grzanych foteli - grzanych luster - szyberdachu - elektrycznych szybek z tyłu - swiatełek z tyłu wew - quattro - 6 biegu - xenonów - navi - a i kuni brakuje :mrgreen: to wszystko chyba :roll: ale zem sie rozpisał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja sie chce dolaczyc do tych Zyczeń adasia nic dodać nic ujac no moze tylko tego bys zawsze mogł ..... :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o psie nie wspomne :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw hamuj bajere i lepiej wytłumacz o jakie tu lody chodzi bo nie bedziesz mial chetnych :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam zwykla okleina na kropelke :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oddał ci swoja czerwona strzałe chyba zartujesz :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:twisted: bedzie takie cos zeby ciebie wciagło :razz: wczoraj jak ruszyłem POZIOWOZEM to eh decyzja zapadła :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja raz zjawilem sie na kresce ale juz niedlugo adas jak dobrze pojdzie to powtorke machniemy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli generalnie dostales niezle baty ale od ono to kazdy dostaje takze nie ma sie co zalamywac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary no innej mozliwosci to ja tu nie widze :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moja siostra byla raz na lodach u zółwia :mrgreen: takze wrazen miala juz dosyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Traviz, nie gadaj glupot tylko rob ta fure i na spoty co wtorek zobacz ile jest B5 w przewadze wczoraj dopiero pojawila sie 2 B7 a tak to tylko ono No ale te foty :roll: pieknie pieknie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh a bedzie jeszcze nas wiecej tylko kilka osob musze zmusic 20 aut bedzie na wiosne :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko Murzyna zabieraj i Zakazana :mrgreen: [ Dodano: 28-11-2006, 22:42 ]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rob to zapraszamy zawsze wiecej nas bedzie Tomboy dawaj foty :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
15 aut bylo 16 byl janek ale uciekl :razz: Fotki beda jak Tomboy dojedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to lepiej zebys sie nie zapomnial i nie wlaczyl wycieraczek bo bedziesz jeszcze mial szybe do wymiany [ Dodano: 28-11-2006, 21:50 ] Panowie i Panie WARSZAWA RULEZ Dzisiaj na spocie bylo 15 A4 pieknie to wygladało Bardzo dziekuję wszystkim ktorzy sie postarali i przybyli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sebmis bedzie to moze wezmie fejsa Przypominam miedzy godz 20 a 21 maja byc wszyscy posiadajacy A4 na parkingu pod MM na ul. ostrobramskiej :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pre_pl, nie wiem czy to dobrze nazwac takiego kogos glupek :mrgreen: ale wit.s na forum jest temat o tych wycieraczkach to wpisz sie tam zeby nie kupowac bo gina to moze kogos ostrzezesz