Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. niestety tego nikt nie wie ile tam tak naprawde jest 240 czy 250 tak na oko to masters mowil 250 wszystko sie okaze po wizycie we Wrocku bo tych 4 lapek nie ma gdzie shamowac :roll:
  2. Dokladnie to juz nie jest zwykłe pierdzi kółko :mrgreen: ale do X3 to mu jeszcze troszke brakuje :shock:
  3. No to mala fotka niestety ale bedzie lepiej bo ono bryki nie mogl opanowac a ze dzisiaj mokro w wawie to mielil kolami na jedynce takze minimum to 6,0 :!: :shock:
  4. Dzisiaj rano on i 95 na nestle byly po 3,56, 8 godzin pozniej juz po 3,57
  5. Dokladnie Spanky trzeba dodac jeszcze banana na twarzy drivera a co do spalania to skasowal ono kompa po przyroscie moczu to na ta ciagla zabawe z pedalem w podlodze 10,8 teraz pojechal bawic sie Gtechem wyniki kolo 23
  6. tak zgadza sie jechalismy do szpitala po kolnierze ortopedyczne bo tak napierd..... ze lba nie mozna utrzymac no moje odczucia troche tym autem jezdzilem nawet za Kiera i przyrost moczy jest do 3 tys niby tak normalnie ale pozniej to juz kosmos jak narazie to nie bylo gdzie pomykac bo to tylko wawka ale daje rade :shock:
  7. no chlopaku dobrze mowisz nie ma co szalec to nowy samochodzik jako Wasz zawodowy A4 WARSAW TEAMowy kierowca rezerwuje jazde probna :mrgreen: po tych chipsach
  8. 260 :twisted: oj odczujesz odczujesz po tym zabiegu to ono 4 osoby mozesz miec na pokladzie i bedziesz robil chlopakow :mrgreen:
  9. no to piknie teraz to bede musial zakupic conajmniej 3,0 w benzie zeby dac rade a myslalem ze starczy 1,8 T :mrgreen:
  10. kawe i ciasteczka :mrgreen:
  11. o prezes chyba juz nie bede potrzebował wspolnika :twisted:
  12. Kurcze musze znalesc jakiegos wspolnika bo widze ze sponsora na paliwo juz mam :mrgreen:
  13. No nie jest droga kiedys jak to sie zaczynało to bylo po 2 tys ten to az podejrzanie tani :roll: moze dajmy ten link do zakup kontrolowany
  14. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    bylo :razz: i nawet kilka osob nie zrozumialo tego i sie pytali to po co jedziesz jeszcze raz jak tam kradna
  15. tak jest potwierdzam 0 nie swieci sie
  16. to w takim razie trzeba tylko 3 osoby do spolki (bez dzików) i nikt wiecej nie dostanie pilota :twisted: Kto wie ile paliwo kosztuje rakietowe do tego cacka :?:
  17. Panowie mam pomysła na spoty Bratpit podał fajnego linka http://www.allegro.pl/item148404328_1_10_tamiya_xbg_audi_a4_dtm_2005_siemens_matekrc].html robimy zrzute po 100zł i bedziemy jezdzic na spotach po parkingu :mrgreen:
  18. a zaczelo sie tak niewinnie tylko czemu zawsze ja jestem pierwszy to moze moja wina :shock:
  19. No Poz wkoncu zaczales pokazywac ładne Kola a nie jakies pazdziochy :razz:
  20. ee tam juz myslalem ze swoja postawiles do fachowca a ty X3 :razz: kiedy bedzie wykres ??
  21. bez przesady ja tam nie chce AWX to zwykle pierdzi kolko dla malych chlopcow :mrgreen: jezeli juz to AVF :twisted:
  22. co ja bym bez Ciebie zrobił Krzysiu :mrgreen: no pewnie ze nie ruszy ale nastepczyni da rade :mrgreen:
  23. Poziu ja wiem co ja chce felgi od RSa :mrgreen: a ty zrobisz jak zechcesz. Na tej srebrnej jakos to wyglada ale wolalbym troche dolozyc na cos z jajem :twisted:
  24. Chlopaki nie wiem czy to prawda ale ponoc w tym roku Sw. Mikolaj ma zastepstwo, jakby ktos widzial te mikolajki na miescie to prosze powiedziec ze na nie czekam :mrgreen:
  25. ale to maja byc na zime :?: bo jak na lato to nieeeeee :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.