Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety tego nikt nie wie ile tam tak naprawde jest 240 czy 250 tak na oko to masters mowil 250 wszystko sie okaze po wizycie we Wrocku bo tych 4 lapek nie ma gdzie shamowac :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokladnie to juz nie jest zwykłe pierdzi kółko :mrgreen: ale do X3 to mu jeszcze troszke brakuje :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to mala fotka niestety ale bedzie lepiej bo ono bryki nie mogl opanowac a ze dzisiaj mokro w wawie to mielil kolami na jedynce takze minimum to 6,0 :!: :shock:
-
PALIWO na stacji NESTE.
Dzisiaj rano on i 95 na nestle byly po 3,56, 8 godzin pozniej juz po 3,57
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokladnie Spanky trzeba dodac jeszcze banana na twarzy drivera a co do spalania to skasowal ono kompa po przyroscie moczu to na ta ciagla zabawe z pedalem w podlodze 10,8 teraz pojechal bawic sie Gtechem wyniki kolo 23
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak zgadza sie jechalismy do szpitala po kolnierze ortopedyczne bo tak napierd..... ze lba nie mozna utrzymac no moje odczucia troche tym autem jezdzilem nawet za Kiera i przyrost moczy jest do 3 tys niby tak normalnie ale pozniej to juz kosmos jak narazie to nie bylo gdzie pomykac bo to tylko wawka ale daje rade :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chlopaku dobrze mowisz nie ma co szalec to nowy samochodzik jako Wasz zawodowy A4 WARSAW TEAMowy kierowca rezerwuje jazde probna :mrgreen: po tych chipsach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
260 :twisted: oj odczujesz odczujesz po tym zabiegu to ono 4 osoby mozesz miec na pokladzie i bedziesz robil chlopakow :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to piknie teraz to bede musial zakupic conajmniej 3,0 w benzie zeby dac rade a myslalem ze starczy 1,8 T :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kawe i ciasteczka :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o prezes chyba juz nie bede potrzebował wspolnika :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze musze znalesc jakiegos wspolnika bo widze ze sponsora na paliwo juz mam :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie jest droga kiedys jak to sie zaczynało to bylo po 2 tys ten to az podejrzanie tani :roll: moze dajmy ten link do zakup kontrolowany
-
Strefa Śmiechu
bylo :razz: i nawet kilka osob nie zrozumialo tego i sie pytali to po co jedziesz jeszcze raz jak tam kradna
-
Podswietlenie regulacji wysokosci swiatel
tak jest potwierdzam 0 nie swieci sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to w takim razie trzeba tylko 3 osoby do spolki (bez dzików) i nikt wiecej nie dostanie pilota :twisted: Kto wie ile paliwo kosztuje rakietowe do tego cacka :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie mam pomysła na spoty Bratpit podał fajnego linka http://www.allegro.pl/item148404328_1_10_tamiya_xbg_audi_a4_dtm_2005_siemens_matekrc].html robimy zrzute po 100zł i bedziemy jezdzic na spotach po parkingu :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
a zaczelo sie tak niewinnie tylko czemu zawsze ja jestem pierwszy to moze moja wina :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Poz wkoncu zaczales pokazywac ładne Kola a nie jakies pazdziochy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ee tam juz myslalem ze swoja postawiles do fachowca a ty X3 :razz: kiedy bedzie wykres ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bez przesady ja tam nie chce AWX to zwykle pierdzi kolko dla malych chlopcow :mrgreen: jezeli juz to AVF :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ja bym bez Ciebie zrobił Krzysiu :mrgreen: no pewnie ze nie ruszy ale nastepczyni da rade :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu ja wiem co ja chce felgi od RSa :mrgreen: a ty zrobisz jak zechcesz. Na tej srebrnej jakos to wyglada ale wolalbym troche dolozyc na cos z jajem :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chlopaki nie wiem czy to prawda ale ponoc w tym roku Sw. Mikolaj ma zastepstwo, jakby ktos widzial te mikolajki na miescie to prosze powiedziec ze na nie czekam :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to maja byc na zime :?: bo jak na lato to nieeeeee :!: