Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no coś w tym stylu własnie wrociłem z Filmu "KULT" nie mylic z zespolem i powiem ze kaszana lepiej cos innego wybrać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz jak widac było Tomboy byl i nikomy krzywdy nie zrobił
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
kto pierwszy ten lepszy takich 2 pewnie bedzie chcialo wiekszosc jadacych najwyzej porobi sie trojkaciki albo czworakaty :lol:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zaczynalismy od 5 aut :roll: ale to juz dawno bylo 20 aut tez bedzie nawet i wiecej tylko ze to pewnie na wiosne jak wszystko wyjedzie z garazy :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem pod wrazeniem piknie to wyszlo jestesmy wielcy :twisted: A4 WARSAW TEAM :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wszystko piknie spocik jak nigdy bo i Tomboy przypadelował i Żółw sie przebudził ale gdzie jest foto :?: bo mi z tela nie wyszły- Wloty na masce
osobiscie to nie odwazył bym sie popsuć tak ładnego auta czyms takim- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wy macie problemy :mrgreen: hmm a patrzylem dopiero to nie było :razz: Tomboy łąduj ta sesje dla playboya - tomboya- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty lepiej budz prezesa zeby zakladke nowa zrobil w albumie bo nie ma gdzie tego wsadzic :razz: a lad musi byc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda ze to bylo takie spontaniczne bo fury nawet nie umylem :razz:- Podswietlanie przyciskow w B6
klameczki sa w B7 swiecace z odbitej diody- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
zbunkrujemy sie wszyscy w najwiekszym pokoju to nas z 8 osob wejdzie takze damy rade :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no piknie te cyferki wygladaja prawie szatanskie liczby :mrgreen: [ Dodano: 21-11-2006, 23:09 ]- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hamuj bajere Żółw ja tam pokoju 2 osobowego nie rezerwowalem takze bez aluzji nawet ostatnio bylem grzeczny- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ci co zajeli pierwsze miejsca to maja pokoje 2 reszta bedzie sie mieszala w 3 i 4- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jestem w szoki po dzisiejszym spocie to lista obeznosci : stecik spanky nerwusek ono lukas23 kunio sebmis platiniumm janek adamooo T-żółw Poziek bienio Tomboy Chemik FAjna lista A jakie foty beda- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółw nie rob scen tylko masz dzisiaj byc bo az wstyd powiedziec ze klubowiczem jestes jakoś wszyscy daja rade dojechac :razz:- Strefa Śmiechu
- siwiecace znaczki z przodu i z tylu
To zrob fotostory nie jednemu sie przyda mysle- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no Wit.s po takim przedstawieniu sprawy to mysle ze wiecej ludzi sie odwazy także panowie i panie tak jak napisane nie gryziemy na pierwszej randce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
media markt na ostrobramskiej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta nowka :?: bo springer to tam sie nie zmiesci :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak dokladnie pod na parkingu -1 godzina 19- [B5 1.9 ATJ] Jaka powinna byc temp. plynu chlodzacego??
Kod silnika ATJ to silnik 115 konny 6biegowa skrzynia - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.