Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no coś w tym stylu własnie wrociłem z Filmu "KULT" nie mylic z zespolem i powiem ze kaszana lepiej cos innego wybrać
  2. spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz jak widac było Tomboy byl i nikomy krzywdy nie zrobił
  3. kto pierwszy ten lepszy takich 2 pewnie bedzie chcialo wiekszosc jadacych najwyzej porobi sie trojkaciki albo czworakaty :lol:
  4. a zaczynalismy od 5 aut :roll: ale to juz dawno bylo 20 aut tez bedzie nawet i wiecej tylko ze to pewnie na wiosne jak wszystko wyjedzie z garazy :mrgreen:
  5. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  6. jestem pod wrazeniem piknie to wyszlo jestesmy wielcy :twisted: A4 WARSAW TEAM :twisted:
  7. No wszystko piknie spocik jak nigdy bo i Tomboy przypadelował i Żółw sie przebudził ale gdzie jest foto :?: bo mi z tela nie wyszły
  8. Lukas odpowiedział(a) na sline temat w Nadwozie i Wnętrze
    osobiscie to nie odwazył bym sie popsuć tak ładnego auta czyms takim
  9. ale wy macie problemy :mrgreen: hmm a patrzylem dopiero to nie było :razz: Tomboy łąduj ta sesje dla playboya - tomboya
  10. Ty lepiej budz prezesa zeby zakladke nowa zrobil w albumie bo nie ma gdzie tego wsadzic :razz: a lad musi byc
  11. szkoda ze to bylo takie spontaniczne bo fury nawet nie umylem :razz:
  12. klameczki sa w B7 swiecace z odbitej diody
  13. zbunkrujemy sie wszyscy w najwiekszym pokoju to nas z 8 osob wejdzie takze damy rade :mrgreen:
  14. no piknie te cyferki wygladaja prawie szatanskie liczby :mrgreen: [ Dodano: 21-11-2006, 23:09 ]
  15. hamuj bajere Żółw ja tam pokoju 2 osobowego nie rezerwowalem takze bez aluzji nawet ostatnio bylem grzeczny
  16. Ci co zajeli pierwsze miejsca to maja pokoje 2 reszta bedzie sie mieszala w 3 i 4
  17. Panowie jestem w szoki po dzisiejszym spocie to lista obeznosci : stecik spanky nerwusek ono lukas23 kunio sebmis platiniumm janek adamooo T-żółw Poziek bienio Tomboy Chemik FAjna lista A jakie foty beda
  18. Żółw nie rob scen tylko masz dzisiaj byc bo az wstyd powiedziec ze klubowiczem jestes jakoś wszyscy daja rade dojechac :razz:
  19. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :?:
  20. To zrob fotostory nie jednemu sie przyda mysle
  21. nie no Wit.s po takim przedstawieniu sprawy to mysle ze wiecej ludzi sie odwazy także panowie i panie tak jak napisane nie gryziemy na pierwszej randce
  22. media markt na ostrobramskiej
  23. ta nowka :?: bo springer to tam sie nie zmiesci :mrgreen:
  24. tak dokladnie pod na parkingu -1 godzina 19
  25. Kod silnika ATJ to silnik 115 konny 6biegowa skrzynia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.