Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. no coz jak juz wiecie nie naleze do "napakowanych" ludzi aczkolwiek ostatnio poszło mi tu i uwdzie :053: takze mysle ze bede sie kladl niby na podlodze a pozniej jakos sie razem zmiescimy :diabel: ale to juz nasz prywatny plan jest jeszcze kilka innych :564: ale o tym to juz na miejscu kurcze pasowalo by zrobic takie flagi do samochodow bysmy szaleli po Wisle i byli widoczni :one:
  2. tak strzelalem ze niecale 260 :diabelek:
  3. miotly pochowamy bo ostatnio jak taka miotka wpadla w szau to kamere trafilo :053: pomyslimy zobaczymy takze szykuj sie :564:
  4. zdjales wczesniej kleme ? odpinales poduche ?
  5. Hugo wywiesi kartke chwilowo nieczynne prosze wrocic w poniedzialek :053: ewentualnie zrobimy on-line z wisly Wojtas zastanow sie jeszcze chlopie bo bedziesz zalowal :diabel:
  6. wojtas-audi, ale modowie maja obecnosc obowiazkowa nie szukaj tej A4 tylko zabieraj kase po B5 na zlota i bedziemy tanczyc ze 2 tyg :diabel: :053:
  7. No WAWka to tez lepiej by bylo jakby pojechala juz w czwartek w nocy bo jak wyjedziem w piatek to zalecim na sobote :/ ustali sie szczegoly jeszcze
  8. no i po co tyle fatygi Darku zone oddasz w nasze dobre rece, dziecko popilnuje Zółwik on lubi dzieci a ty to juz jakos sie ogarniesz sam :one:
  9. Przepraszam dzisiaj jest na imprezie wiecej szczegolow w strefie fun :053: a reszta na liscie to same dziki z wawy ja im dam zaraz posypia sie wplaty :diabelek:
  10. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    To ja juz wiem gdzie sie podziewa nasz Murzynek ze go na forum nie ma :one:
  11. i tak liczba bedzie rosla i pewnie siegnie 70 osob w tym jakas 1/3 to beda zonki kochanki to mysle ze jakos sie wymieszamy (wszsytko w klubie zostanie) :one:
  12. a czas ucieka i pora panie i panowie juz powoli wplacac calos kasy zeby nie bylo problemow tydzien przed wyjazdem
  13. trzeba myslec nad lokalem bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy potrzebowali 100 miejscowek :diabelek:
  14. dokladnie zdeniu moze kiedys go zobaczysz jako ze nalezysz do GWA :diabel: Prezes jak to zobaczyl to 3 dni nic nie pisal na forum i chcial zmienic klub na BMW :053:
  15. oj uwierz ze warto kilka osob wie co wyprodukowalem ostatnio a aktorzy sa zaje...... :diabel:
  16. no spanky dobra decyzja jednak sie udalo oj bedzie sie dzialo za 2 miesiace :diabel:
  17. czyli razem sie bedziemy bawili ja tez nagrywalem ostatnio ale kamera wpadla w szau teraz trzeba miec dwie :053:
  18. adas spytaj sie kolezanki czy jak gotuje to moze jeszcze bedzie sprzatać moze CI sie przydać :053:
  19. tylko zeby nie tak ze sie ilosc osob w klubie zwiekszy :053:
  20. adamooo, ale przeciez ty z panna jedziesz no pewnie ze dobrze :one:
  21. toz to tak samo jak ja albo ono zmiescimy sie w trojke w jednym lozku ewentualnie jeszcze Zólwik nasz przykryje :053: :053: :053: poczakajmy na Prezesa 0,7 bialej czystej
  22. to zalezy ile krowek obalimy :564: ale masz szczescie bo ja trzezwy bede takze bede pilnowal dzikow :one: no to na powaznie napewno Kolezanka sie zmiesci
  23. no nareszcie jakas klubowiczka sie zdecydowala a miejsce to jest w pokoju grupowym ja i reszta dzikow :diabel: :053:
  24. wojtas to odrazu szukaj dwoch sztuk Poziu i jak Adas fury nie zajezdzil :diabel:
  25. tak pojechali o 16:30 byli juz w Vtechu bo robilem za gpsa :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.