Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no coz jak juz wiecie nie naleze do "napakowanych" ludzi aczkolwiek ostatnio poszło mi tu i uwdzie :053: takze mysle ze bede sie kladl niby na podlodze a pozniej jakos sie razem zmiescimy :diabel: ale to juz nasz prywatny plan jest jeszcze kilka innych :564: ale o tym to juz na miejscu kurcze pasowalo by zrobic takie flagi do samochodow bysmy szaleli po Wisle i byli widoczni :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak strzelalem ze niecale 260 :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
miotly pochowamy bo ostatnio jak taka miotka wpadla w szau to kamere trafilo :053: pomyslimy zobaczymy takze szykuj sie :564:
-
[B5 1.8T AEB] Świecący AirBag
zdjales wczesniej kleme ? odpinales poduche ?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Hugo wywiesi kartke chwilowo nieczynne prosze wrocic w poniedzialek :053: ewentualnie zrobimy on-line z wisly Wojtas zastanow sie jeszcze chlopie bo bedziesz zalowal :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
wojtas-audi, ale modowie maja obecnosc obowiazkowa nie szukaj tej A4 tylko zabieraj kase po B5 na zlota i bedziemy tanczyc ze 2 tyg :diabel: :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No WAWka to tez lepiej by bylo jakby pojechala juz w czwartek w nocy bo jak wyjedziem w piatek to zalecim na sobote :/ ustali sie szczegoly jeszcze
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no i po co tyle fatygi Darku zone oddasz w nasze dobre rece, dziecko popilnuje Zółwik on lubi dzieci a ty to juz jakos sie ogarniesz sam :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Przepraszam dzisiaj jest na imprezie wiecej szczegolow w strefie fun :053: a reszta na liscie to same dziki z wawy ja im dam zaraz posypia sie wplaty :diabelek:
-
Strefa Śmiechu
To ja juz wiem gdzie sie podziewa nasz Murzynek ze go na forum nie ma :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
i tak liczba bedzie rosla i pewnie siegnie 70 osob w tym jakas 1/3 to beda zonki kochanki to mysle ze jakos sie wymieszamy (wszsytko w klubie zostanie) :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a czas ucieka i pora panie i panowie juz powoli wplacac calos kasy zeby nie bylo problemow tydzien przed wyjazdem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
trzeba myslec nad lokalem bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy potrzebowali 100 miejscowek :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dokladnie zdeniu moze kiedys go zobaczysz jako ze nalezysz do GWA :diabel: Prezes jak to zobaczyl to 3 dni nic nie pisal na forum i chcial zmienic klub na BMW :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
oj uwierz ze warto kilka osob wie co wyprodukowalem ostatnio a aktorzy sa zaje...... :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no spanky dobra decyzja jednak sie udalo oj bedzie sie dzialo za 2 miesiace :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
czyli razem sie bedziemy bawili ja tez nagrywalem ostatnio ale kamera wpadla w szau teraz trzeba miec dwie :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
adas spytaj sie kolezanki czy jak gotuje to moze jeszcze bedzie sprzatać moze CI sie przydać :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tylko zeby nie tak ze sie ilosc osob w klubie zwiekszy :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
adamooo, ale przeciez ty z panna jedziesz no pewnie ze dobrze :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
toz to tak samo jak ja albo ono zmiescimy sie w trojke w jednym lozku ewentualnie jeszcze Zólwik nasz przykryje :053: :053: :053: poczakajmy na Prezesa 0,7 bialej czystej
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to zalezy ile krowek obalimy :564: ale masz szczescie bo ja trzezwy bede takze bede pilnowal dzikow :one: no to na powaznie napewno Kolezanka sie zmiesci
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no nareszcie jakas klubowiczka sie zdecydowala a miejsce to jest w pokoju grupowym ja i reszta dzikow :diabel: :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wojtas to odrazu szukaj dwoch sztuk Poziu i jak Adas fury nie zajezdzil :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak pojechali o 16:30 byli juz w Vtechu bo robilem za gpsa :one: