Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. dobrze ono podaj mi numer konta to ci zaraz przesle a co WAM bede załował jak klub to klub no nie
  2. ale to ze jak tez chcesz taki prezent jak Tomboy :?: przez was to ja nigdy nie kupie tej B6
  3. No miron bardzo pieknie załatwione mam nadzieje ze nie beda mieli nas dosc po jednej nocy :diabel: juz wiem co bedzie robił zółw :diabel: powtorka z mazur panie i panowie ale tak jak ostatnio trzeba zabrac klapeczki zeby sobie pograc ooo lewitujący stół :053: To teraz tylko kaska :one:
  4. odemnie juz dostał prezent ( w sumie nie wiedzialem ze to ma byc prezent :galy: )takze dostac to on moze ale :700:
  5. O Kurna NORBI ma ESKE a my nie mamy jeszcze zebranej kasiorki na paliwko :diabel: te ale ja tez mam eske taka w radiu :053: dobra panowie na karty jest jak narazie 6 osob ale mysle ze jeszcze Zółw i hhacek tez sie zapisza :diabelek:
  6. na tyle ludziow i to po sezonie to wcale sie nie dziwie ze rabat dali, zajmiemy połowe tego hostellu :diabel:
  7. nie no chlopaki bardzo lubia plywac po spozyciu w godzinach wczesnorannych tak kolo 3:00 ciekawe czy nam otworza :053:
  8. osatnio na spocie byl Vag to mzna bylo sie pobawic imola Karty :one:
  9. 16 nic nie rezamy bo nie bedzie czasu lokal zarezerwowany wstepnie na 20 takze :diabelek:
  10. o jakie ladne pokoje a jakie balkony bedzie gdzie pooddychac :053: tylko ta nazwa "hostel" zle mi sie kojarzy ale to nic nagramy parodie Hostela :one:
  11. no co ty ono ostatnio byl najdluzej na spocie z nas wszystkich :galy: juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio tak dlugo z nami siedzial chyba z rok temu :one:
  12. jest 4 do jutra sie decydowac bo trzeba zarezerwowac boisko :diabelek:
  13. Nic nie umarl tylko ile osob bylo by chetnych na taki wypad oczywiscie chodzi o tor imola http://www.imola.pl/index.php?strona=kontakt czyli jak narazie to mamy 3 osoby czekam na reszte
  14. no tylko zeby bylo po czym smigać :/ a i chcialbym zobaczyc jak sie Quattro zakopuje :diabel:
  15. Panowie mam tajne info co do ubranek YES YES YES ale uwierze jak zobacze :one: ja to wole nie wsiadac bo zaraz sobie bede takiego szukal :diabelek:
  16. tak delikatnie go do siebie
  17. i to jest dobra wiadomosc hhacek Zapraszam na spota :564:
  18. :053: :053: :053: obraził sie na NAS na gg nic nie pisze na Skypie tez cisza :diabelek:
  19. dobrze ze wiosna juz tuz tuz to bedzie mozna zalozyc polo firmowe :one: na spociki a na powaznie panowie kto by sie pisal na Gokarty np w przyszly wtoreczek :?:
  20. teraz mamy takie barwy podchodzace pod Róż :diabel:
  21. a widzieliscie ze zmienily nam sie barwy tematu :diabel:
  22. no my to zabieramy sobie jabluszka bo na innych deskach to mozemy nie das sobie rady :diabel: wazne aby znieczulacz dzialal po piatkowej nocy :564:
  23. ONO wydaj OSWIADCZENIE :!: :!: :!: :509:
  24. jak bedziewszytko ok to w piatek zamiana i ogien S4 do wawy eh zeby mu sie udalo bo szkoda mi chlopaka jak widze jak sie meczy w tym swoim scierwie :053:
  25. we wtorek ponoc mamy robic pierwszego killa z oniaczem :053: jak wszystko dobrze pojdzie :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.