Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ono podaj mi numer konta to ci zaraz przesle a co WAM bede załował jak klub to klub no nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ze jak tez chcesz taki prezent jak Tomboy :?: przez was to ja nigdy nie kupie tej B6
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No miron bardzo pieknie załatwione mam nadzieje ze nie beda mieli nas dosc po jednej nocy :diabel: juz wiem co bedzie robił zółw :diabel: powtorka z mazur panie i panowie ale tak jak ostatnio trzeba zabrac klapeczki zeby sobie pograc ooo lewitujący stół :053: To teraz tylko kaska :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odemnie juz dostał prezent ( w sumie nie wiedzialem ze to ma byc prezent :galy: )takze dostac to on moze ale :700:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O Kurna NORBI ma ESKE a my nie mamy jeszcze zebranej kasiorki na paliwko :diabel: te ale ja tez mam eske taka w radiu :053: dobra panowie na karty jest jak narazie 6 osob ale mysle ze jeszcze Zółw i hhacek tez sie zapisza :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
na tyle ludziow i to po sezonie to wcale sie nie dziwie ze rabat dali, zajmiemy połowe tego hostellu :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie no chlopaki bardzo lubia plywac po spozyciu w godzinach wczesnorannych tak kolo 3:00 ciekawe czy nam otworza :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osatnio na spocie byl Vag to mzna bylo sie pobawic imola Karty :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
16 nic nie rezamy bo nie bedzie czasu lokal zarezerwowany wstepnie na 20 takze :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
o jakie ladne pokoje a jakie balkony bedzie gdzie pooddychac :053: tylko ta nazwa "hostel" zle mi sie kojarzy ale to nic nagramy parodie Hostela :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty ono ostatnio byl najdluzej na spocie z nas wszystkich :galy: juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio tak dlugo z nami siedzial chyba z rok temu :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest 4 do jutra sie decydowac bo trzeba zarezerwowac boisko :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic nie umarl tylko ile osob bylo by chetnych na taki wypad oczywiscie chodzi o tor imola http://www.imola.pl/index.php?strona=kontakt czyli jak narazie to mamy 3 osoby czekam na reszte
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no tylko zeby bylo po czym smigać :/ a i chcialbym zobaczyc jak sie Quattro zakopuje :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie mam tajne info co do ubranek YES YES YES ale uwierze jak zobacze :one: ja to wole nie wsiadac bo zaraz sobie bede takiego szukal :diabelek:
-
[B5 95r] Montaż podgrzewanych lusterek.
tak delikatnie go do siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to jest dobra wiadomosc hhacek Zapraszam na spota :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:053: :053: :053: obraził sie na NAS na gg nic nie pisze na Skypie tez cisza :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ze wiosna juz tuz tuz to bedzie mozna zalozyc polo firmowe :one: na spociki a na powaznie panowie kto by sie pisal na Gokarty np w przyszly wtoreczek :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz mamy takie barwy podchodzace pod Róż :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a widzieliscie ze zmienily nam sie barwy tematu :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no my to zabieramy sobie jabluszka bo na innych deskach to mozemy nie das sobie rady :diabel: wazne aby znieczulacz dzialal po piatkowej nocy :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO wydaj OSWIADCZENIE :!: :!: :!: :509:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak bedziewszytko ok to w piatek zamiana i ogien S4 do wawy eh zeby mu sie udalo bo szkoda mi chlopaka jak widze jak sie meczy w tym swoim scierwie :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
we wtorek ponoc mamy robic pierwszego killa z oniaczem :053: jak wszystko dobrze pojdzie :one: