Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Wczoraj musialem wypychac auto twoje z garazu Panowie dzisiaj spot pamietajcie :!:
  2. W diagtroniku u Andrzeja Norbi
  3. Plastek ja to juz myslalem ze wyjechales do Londynu
  4. no prosze a my tu musimy pracowac widzialem dzisiaj auto sebmisa biedna niunia silnik w czesciach po calym warsztacie lezy tu jakis tloczek tam waleczek eh jak cmentarz :zly:
  5. Trzeba miec jeszcze czym dojechac ale 100zeta za godzine to to nie jest tanio na "B"jest wieksza adrenalina bo w kazdym momencie moze przyjechac ekipa niebieskich :diabel2:
  6. :053: pewnie mu linka przymarzla ale dzik jest prze :one: ciekawe co by bylo jakby dostał mandat za wariactwa na drodze :diabel:
  7. No panowie mi tutaj brakuje napedu quattro na tej zawianej wsi ale dzisiaj pora wracac do cywilizacji :564:
  8. no nareszcie jakas slyuszna decyzja bo szkoda mi tak ladnego auta
  9. te Norbi a o pilocie nic nie wspomnisz :?: :diabel:
  10. do mnie dzwoni dzisiaj gosciu i pyta sie ile temu robiony zawias ja mowie ze 25 tys temu a on eeee to juz do roboty i juz mi sie nie chcialo z nim dalej rozmawiac
  11. dzisiaj tam juz nic nie bedzie snieg wczoraj rozjezdzilismy dzisiaj stopnial i po ptakach
  12. spokojnie damy rade ja tez mam tyle samo przed soba w piatek ale to chyba bedzie trwalo caly weekend :diabel:
  13. no ale jakie ladne nicki sie robia : pleban , miłek, kamienna twarz :one: nie ma co przezywac fajnie bylo ono sie nauczyl robic kontry jeszcze troche na niego pokrzycze i beda ludzie :053:
  14. :053: ale subaraki to tez ladnie lataly nie wspomne o tym vanie :diabel:
  15. chcial nas zastraszyc pewnie ale za blankiecik juz chwycil a i co on mowil ze my tutaj niebezpiecznie jezdzimy :053:
  16. no to moze piknie wygladac u nas jak bylo 15 sztuk to :galy:
  17. no mi sie ten przodzi nawet podoba ciekawe jak w realu :?:
  18. :pada: :pada: :pada: Panowie i Panie dzieki ono i reszcie wiem jaki naped teraz wybiore jedyny sluszny :diabelek:
  19. Chlopaki ja pierdziu wlasnie wytelepalem co zostalo w gaciach po tym jednym szlifie fakt brakowalo 2 stopek ale za to jak morde darlem "ono odpusc" :galy:
  20. no oki chyba wiem gdzie to a jak nie to bedziemy na miejscu na 'B" :diabelek:
  21. No ale panowie jest nas jak narazie 4 do slizgania to kto jeszcze sie lapie :?:
  22. to juz z poziem ustalimy ja tam jestem wolny dzisiaj a nie chce mi sie brac swojego bo bedzie mnie kusilo sie poslizgac a juz przeguby mam ledwo ledwo :one:
  23. Te Wit ty gdzies kolo mnie mieszkasz to moze bym sie zabral z Toba a Poz ty to kamere jak masz to zabieraj moze jeszcze ono sie wkreci to by byla zabawa :564:
  24. nie no Niunia nasz pleban sie z nikogo nie smieje a juz tym bardziej z Ciebie :one: no to jak jest bialo to tylko zeby ten snieg poczekal do marca
  25. poziek a dasz sie poslizgac mi moim przyszlym samochodem jak tak to jestem za :diabel:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.