Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj musialem wypychac auto twoje z garazu Panowie dzisiaj spot pamietajcie :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W diagtroniku u Andrzeja Norbi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plastek ja to juz myslalem ze wyjechales do Londynu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze a my tu musimy pracowac widzialem dzisiaj auto sebmisa biedna niunia silnik w czesciach po calym warsztacie lezy tu jakis tloczek tam waleczek eh jak cmentarz :zly:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba miec jeszcze czym dojechac ale 100zeta za godzine to to nie jest tanio na "B"jest wieksza adrenalina bo w kazdym momencie moze przyjechac ekipa niebieskich :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:053: pewnie mu linka przymarzla ale dzik jest prze :one: ciekawe co by bylo jakby dostał mandat za wariactwa na drodze :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie mi tutaj brakuje napedu quattro na tej zawianej wsi ale dzisiaj pora wracac do cywilizacji :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nareszcie jakas slyuszna decyzja bo szkoda mi tak ladnego auta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te Norbi a o pilocie nic nie wspomnisz :?: :diabel:
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
do mnie dzwoni dzisiaj gosciu i pyta sie ile temu robiony zawias ja mowie ze 25 tys temu a on eeee to juz do roboty i juz mi sie nie chcialo z nim dalej rozmawiac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj tam juz nic nie bedzie snieg wczoraj rozjezdzilismy dzisiaj stopnial i po ptakach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie damy rade ja tez mam tyle samo przed soba w piatek ale to chyba bedzie trwalo caly weekend :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale jakie ladne nicki sie robia : pleban , miłek, kamienna twarz :one: nie ma co przezywac fajnie bylo ono sie nauczyl robic kontry jeszcze troche na niego pokrzycze i beda ludzie :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:053: ale subaraki to tez ladnie lataly nie wspomne o tym vanie :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcial nas zastraszyc pewnie ale za blankiecik juz chwycil a i co on mowil ze my tutaj niebezpiecznie jezdzimy :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no to moze piknie wygladac u nas jak bylo 15 sztuk to :galy:
-
konwersja B6 -> B7
no mi sie ten przodzi nawet podoba ciekawe jak w realu :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:pada: :pada: :pada: Panowie i Panie dzieki ono i reszcie wiem jaki naped teraz wybiore jedyny sluszny :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chlopaki ja pierdziu wlasnie wytelepalem co zostalo w gaciach po tym jednym szlifie fakt brakowalo 2 stopek ale za to jak morde darlem "ono odpusc" :galy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no oki chyba wiem gdzie to a jak nie to bedziemy na miejscu na 'B" :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale panowie jest nas jak narazie 4 do slizgania to kto jeszcze sie lapie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to juz z poziem ustalimy ja tam jestem wolny dzisiaj a nie chce mi sie brac swojego bo bedzie mnie kusilo sie poslizgac a juz przeguby mam ledwo ledwo :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te Wit ty gdzies kolo mnie mieszkasz to moze bym sie zabral z Toba a Poz ty to kamere jak masz to zabieraj moze jeszcze ono sie wkreci to by byla zabawa :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie no Niunia nasz pleban sie z nikogo nie smieje a juz tym bardziej z Ciebie :one: no to jak jest bialo to tylko zeby ten snieg poczekal do marca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek a dasz sie poslizgac mi moim przyszlym samochodem jak tak to jestem za :diabel: