Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. jak o to Chodziło to Lukas tez potrafi
  2. Wit.s to jak juz sie dowiesz z tym media to daj znac, wycieraczki odbiore jak dotre jakos na spota bo rowerem troche slisko
  3. z okolicy ZOO
  4. fenkju adaś to kto jeszcze albo jak cos to moge postawić kawe i zapraszam do mnie na chate jak nie ma miejsca tylko zalezy ile osob bedzie
  5. cos sie musialo zj**** bo odpalic z drugiego to musi :exclaim:
  6. raczej nie ono mi jak pekla sekcja w AQ to podjechalem unko 1,0 podpinam kabelki a uno zgaslo to druga proba byla juz na obrotach i moj zaskoczyl kto jutro jest chetny po prezesa przyjechac jak kupie to odrobie
  7. no to musi odpalic zle to robisz i tylo
  8. Wit a jakie to bylo inne auto bo mi to nawet jak pekla sekcja w AQ to uno 1,0 dało rade odpalic
  9. a jakie to bylo inne autko pewnie Tico
  10. spokojnie jak na wojnie kasa czeka, pozyczka tez, checi sa tylko auta brakuje fajnego
  11. a nie no jak tak to ok :biggrin: KOZAK
  12. Mi sie podoba tylko jaki byl cel w tych koleczkach ala subaru
  13. no dokladnie nawet szkla nie bylo a impreza jak malowana ale tutaj moze byc troche inaczej bo wiecej ludziow takze nalezy cos wymyslec
  14. nie no to ja bym skonfiskowal niebieskie B7 na poczet szkody
  15. jak nie to bedzie wisial dwa razy tyle adaś tak patrze na to twoje zdjecie w podpisie i juz duzo Ci nie brakuje
  16. No wiesz ja u Tomboya dosc czesto jestem bo zostawil mi ten balagan z polarami a i jeszcze jest mi cos winien juz pol roku
  17. nie mysle ja to wiem gadalem z nim w tamtym tygodniu :twisted:
  18. a mnie mobilizowala zwykla sesja bo powiedzialem jak nie zalicze to nie bedzie wiecie co tak po tygodniu bez auta to normalnie wspolczuje Tomboyowi jak on tyle wytrzymuje bez auta :eek:
  19. Dziewczynki zaliczylem sesje :twisted: i to bez poprawki teraz spokoj na pol roku z nauka i moge zajac sie szukaniem rakiety
  20. no to sie spytaj przeciez ty tez pojedziesz :biggrin: a rano byles taki spokojny
  21. no widzisz nawet nie zadzwonil ze sie wybiera :twisted: ono mam nadzieje ze masters juz dal Ci ta zlota karte wstepu
  22. Dziku dawaj znac ile taki romans bo tez sie wybiore pewnie :twisted:
  23. o 3 nad ranem i po % to nawet nie bedziesz czul po czym pomykasz
  24. a myslisz co ja robie od 3 tyg ale jeszcze tylko 2 dni jak dobrze pojdzie a jak nie to sam
  25. Plati jest ok kurcze jakos nie moglem az poznac auta po tych zmianach :eek:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.