Treść opublikowana przez Lukas
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
jak o to Chodziło to Lukas tez potrafi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit.s to jak juz sie dowiesz z tym media to daj znac, wycieraczki odbiore jak dotre jakos na spota bo rowerem troche slisko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z okolicy ZOO
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fenkju adaś to kto jeszcze albo jak cos to moge postawić kawe i zapraszam do mnie na chate jak nie ma miejsca tylko zalezy ile osob bedzie
-
Padnięty aku nie chce sie podnieść. HELP potrzebny
cos sie musialo zj**** bo odpalic z drugiego to musi :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raczej nie ono mi jak pekla sekcja w AQ to podjechalem unko 1,0 podpinam kabelki a uno zgaslo to druga proba byla juz na obrotach i moj zaskoczyl kto jutro jest chetny po prezesa przyjechac jak kupie to odrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to musi odpalic zle to robisz i tylo
-
Padnięty aku nie chce sie podnieść. HELP potrzebny
Wit a jakie to bylo inne auto bo mi to nawet jak pekla sekcja w AQ to uno 1,0 dało rade odpalic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jakie to bylo inne autko pewnie Tico
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie jak na wojnie kasa czeka, pozyczka tez, checi sa tylko auta brakuje fajnego
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
a nie no jak tak to ok :biggrin: KOZAK
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Mi sie podoba tylko jaki byl cel w tych koleczkach ala subaru
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no dokladnie nawet szkla nie bylo a impreza jak malowana ale tutaj moze byc troche inaczej bo wiecej ludziow takze nalezy cos wymyslec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no to ja bym skonfiskowal niebieskie B7 na poczet szkody
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie to bedzie wisial dwa razy tyle adaś tak patrze na to twoje zdjecie w podpisie i juz duzo Ci nie brakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz ja u Tomboya dosc czesto jestem bo zostawil mi ten balagan z polarami a i jeszcze jest mi cos winien juz pol roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mysle ja to wiem gadalem z nim w tamtym tygodniu :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mnie mobilizowala zwykla sesja bo powiedzialem jak nie zalicze to nie bedzie wiecie co tak po tygodniu bez auta to normalnie wspolczuje Tomboyowi jak on tyle wytrzymuje bez auta :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczynki zaliczylem sesje :twisted: i to bez poprawki teraz spokoj na pol roku z nauka i moge zajac sie szukaniem rakiety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to sie spytaj przeciez ty tez pojedziesz :biggrin: a rano byles taki spokojny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widzisz nawet nie zadzwonil ze sie wybiera :twisted: ono mam nadzieje ze masters juz dal Ci ta zlota karte wstepu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziku dawaj znac ile taki romans bo tez sie wybiore pewnie :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
o 3 nad ranem i po % to nawet nie bedziesz czul po czym pomykasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a myslisz co ja robie od 3 tyg ale jeszcze tylko 2 dni jak dobrze pojdzie a jak nie to sam
-
felgi 18" jak wam sie podoba
Plati jest ok kurcze jakos nie moglem az poznac auta po tych zmianach :eek: