Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co sie stalo ze u wracza auto wyladowalo :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wasza wielebnosc sie tak nie przejmuje ta praca jest zima i zimno to robic sie nie chce :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja juz dzisiaj sobie polatalem moja oska po sniegu tylko szkoda ze tak malo go nasypało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co ty Zólw tak słodzisz chcesz cos od Kolegi :one: ja tam uwazam ze najladniejsze felgi to sa od RSa :diabelek: [ Dodano: 24-01-2007, 00:02 ] to dlatego ze inni przyjechali bez siostr a ze Zólw w naszych Kregach jest spostrzegany jako stary kawaler to szuka gdzie by sie tu zaczepic :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm Gdzie jest Poziek on cos takiego chcial pewnie jezdzi gdzies moja A4 :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no Kunia padaka jakos jezdzi :one: tylko te kola jej przeszkadzaja
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
Dawaj na spota w nastepny wtorek obowiazkowo :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam amerykaniec wazne ze jezdzi tylko w sumie VTG go robilo [ Dodano: 23-01-2007, 23:22 ] jesli ma prawdziwe te 58 tys
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm moze pojade zobaczyc w weekend bo to odemnie :galy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj bylo by w wiadomosciach i to na pierwszych stronach gazet i w TVn Turbo "pirat" a wlasnie to o tej S4 mowiliscie ze taka skatowana http://moto.allegro.pl/item160138601__rewelacyjne_audi_s4_310_km_.html :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak wracalem to widzialem twoje dluuuuugie slady hamowania przed tym przejsciem :galy: fakt zblokowalo Ci kola wazne ze wszystko ok i mozna spokojnie :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bez kuniacza to zlot sie przeciez nie odbedzie takze nie ma nad czym myslec :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak dobrze pojdzie i nie wopadnie tak jak zawsze w szau to moze psem nie zacznie szczuc :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary no nie rob nas w balona my tu sie juz najaralismy na S4 :diabelek: takze od 19 do 21 wpadaj do MM :one: mily :053: no jak go zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie :one: no nie Kuniacz :diabel:
-
Jak wymienić prawy przedni kierunek? B5 '99 Avant 2,5 TDI
Wit dzisiaj na spocie Ci go wyjme :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu jakby to evo mialo tak ladnie w srodeczku chociaz w polowie jak Audi to czemu nie ale niestety
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
po obejrzeniu kilku zdjec multi to multi jest taka sama jak tip takze ta jest jakas dziwna ale juz gdzies taka skrzynie widzialem a multi to przypadkiem gdzies pozniej nie zaczeli wkladac tak od B6 :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no koniec swiata nastepne S4 w wawie to co ja sobie moge kupic zeby nie byc gorszym :one:
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
juz jest oki Zółwiu nie wiem ale to napewno jest albo Tip albo multi nie zwykly bo masz ingerencje :one: a ze czarna gala to pewnie jakis Murzyn tym jezdzil i zaswinil :053:
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
Zólwiu ale mi sie foto nie pokazalo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dalbys Norbiemu sie przejechac prawdziwym samochodem i znowy by bylo "to scierwo nie jedzie " :053: a ono to juz wogole by sie zaszyl w swoim nowym domu i :564:
-
[B5 AKN] CB w A4 Avant '99
Ten uchwyt nie koroduje pokrywa sie takim dziwnym nalotem ktory sie sciera mam identyczny juz 2 lata u siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no oczywiscie ze aktualny kazdy wtorek o 19 :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-zólw jak jeszcze nie wyslal to wal do niego i sie dogadaj pewnie bedzie to dla niego lepsze wyslac jedna pake zamiast 3 :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ewentulanie mozna to i owo zakryc przy pomocy klubowej smyczy na ktorej bedzie wisial indentyfikator klubowy :one: