Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. a co sie stalo ze u wracza auto wyladowalo :?:
  2. Wasza wielebnosc sie tak nie przejmuje ta praca jest zima i zimno to robic sie nie chce :one:
  3. No ja juz dzisiaj sobie polatalem moja oska po sniegu tylko szkoda ze tak malo go nasypało
  4. a co ty Zólw tak słodzisz chcesz cos od Kolegi :one: ja tam uwazam ze najladniejsze felgi to sa od RSa :diabelek: [ Dodano: 24-01-2007, 00:02 ] to dlatego ze inni przyjechali bez siostr a ze Zólw w naszych Kregach jest spostrzegany jako stary kawaler to szuka gdzie by sie tu zaczepic :053:
  5. hmm Gdzie jest Poziek on cos takiego chcial pewnie jezdzi gdzies moja A4 :diabel:
  6. Nie no Kunia padaka jakos jezdzi :one: tylko te kola jej przeszkadzaja
  7. Dawaj na spota w nastepny wtorek obowiazkowo :!:
  8. e tam amerykaniec wazne ze jezdzi tylko w sumie VTG go robilo [ Dodano: 23-01-2007, 23:22 ] jesli ma prawdziwe te 58 tys
  9. hmm moze pojade zobaczyc w weekend bo to odemnie :galy:
  10. oj bylo by w wiadomosciach i to na pierwszych stronach gazet i w TVn Turbo "pirat" a wlasnie to o tej S4 mowiliscie ze taka skatowana http://moto.allegro.pl/item160138601__rewelacyjne_audi_s4_310_km_.html :?:
  11. Norbi jak wracalem to widzialem twoje dluuuuugie slady hamowania przed tym przejsciem :galy: fakt zblokowalo Ci kola wazne ze wszystko ok i mozna spokojnie :564:
  12. bez kuniacza to zlot sie przeciez nie odbedzie takze nie ma nad czym myslec :564:
  13. jak dobrze pojdzie i nie wopadnie tak jak zawsze w szau to moze psem nie zacznie szczuc :053:
  14. stary no nie rob nas w balona my tu sie juz najaralismy na S4 :diabelek: takze od 19 do 21 wpadaj do MM :one: mily :053: no jak go zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie :one: no nie Kuniacz :diabel:
  15. Wit dzisiaj na spocie Ci go wyjme :one:
  16. Poziu jakby to evo mialo tak ladnie w srodeczku chociaz w polowie jak Audi to czemu nie ale niestety
  17. po obejrzeniu kilku zdjec multi to multi jest taka sama jak tip takze ta jest jakas dziwna ale juz gdzies taka skrzynie widzialem a multi to przypadkiem gdzies pozniej nie zaczeli wkladac tak od B6 :?:
  18. nie no koniec swiata nastepne S4 w wawie to co ja sobie moge kupic zeby nie byc gorszym :one:
  19. juz jest oki Zółwiu nie wiem ale to napewno jest albo Tip albo multi nie zwykly bo masz ingerencje :one: a ze czarna gala to pewnie jakis Murzyn tym jezdzil i zaswinil :053:
  20. Zólwiu ale mi sie foto nie pokazalo
  21. dalbys Norbiemu sie przejechac prawdziwym samochodem i znowy by bylo "to scierwo nie jedzie " :053: a ono to juz wogole by sie zaszyl w swoim nowym domu i :564:
  22. Lukas odpowiedział(a) na wit.s temat w Audi A4 B5
    Ten uchwyt nie koroduje pokrywa sie takim dziwnym nalotem ktory sie sciera mam identyczny juz 2 lata u siebie
  23. no oczywiscie ze aktualny kazdy wtorek o 19 :564:
  24. T-zólw jak jeszcze nie wyslal to wal do niego i sie dogadaj pewnie bedzie to dla niego lepsze wyslac jedna pake zamiast 3 :one:
  25. ewentulanie mozna to i owo zakryc przy pomocy klubowej smyczy na ktorej bedzie wisial indentyfikator klubowy :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.