Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas jak by zalozyl ta L na siebie to by wygladal jak playboy :one: a wlasnie trzeba oglosic zbiorke kasy na paliwko do nowej Furki Norbiego niech se chlopak pojezdzi z tydzien i sie nacieszy :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wit.s pisal mi smsa ze go szef zabrał na dywanik i go opier... i dlatego sie nie zjawil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo hamuj mi tu bajere :053: ps. Bo kolega wiecej sie nie pojawi jak zgapi sie o co chodzilo :053: :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas i adamooo to samo Kichol srebrny sedan ja stalem za toba :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No trochu nas nawet sie uzbierało ono adas Zółw hhacek - wzorowy klubowicz az z Londynu przyjechal i to juz 3 raz na spota Kunio Norbi al_capone KICHOL Platiniumm :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary ja juz nie wiem czy ta koszulke znajde tam nie ma ogrzewania o od torwarku to raptem 10 min drogi :one: i tylko dwoje swiatel :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra panowie to Lukasa dzisiaj nie ma na spocie został wydany na niego wyrok :diabel: ale co do gokartow to moglibysmy cos wymyslec i sie zorganizowac (dawno wam dupska nie zloilem :053: ) to moze cos w przyszlym tygodniu :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s, mozesz nawet i metrem a postkanie w MM na ostrobramskiej :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie zeby do Wszystkich dotarło dzisiaj SPOT takze szykowac sie :564:
-
Strefa Śmiechu
Rozmowy gg <birdy> czaisz akcję? <birdy> jadę ostatnio autobusem. <birdy> miejsca zajęte, jakaś starsza kobitka stoi <birdy> jakiś dwumetrowy paker się poczuł, podszedł do niej i ją pod boczek prowadzi do siedzienia <birdy> "babcia se pierdolnie" <tomasz> ta magda to kur... jednak jest <magda> co??? <tomasz> f*ck zle okno <spooofffed> ej, badaj akcje <spooofffed> ogladam se w nocy pornola, walac konia <spooofffed> nagle matka wchodzi do pokoju <spooofffed> jedyne co zdazylem zrobic to zmienic kanal <spooofffed> no i moja matka zastaje mnie z "interesem" w reku patrzacego na przemowienie Lecha Kaczynskiego <Agan> Tymbark zabija.... <Cirr> Jak to ? <Cirr> Zabija ? <Agan> tak sie dzis chlastnelem w palca ze myslalem ze sie wykrwawie <Cirr> kapslem? xD <Agan> Tak, przy otwieraniu.... <Agan> A pod kapslem pisalo "Moze nastepnym razem".... (celtique) W ogóle, to dzisiaj widziałem _NIESAMOWITĄ_ akcję, jak szedłem z psem. (celtique) Po prostu obraz tego, co dzieje się w moim mieście. (celtique) Otóż spokojnie sobie idę, pies coś węszy na drugim końcu smyszy (celtique) I widzę, idzie sobie taki zestrachany koleś. (celtique) Nagle podchodzid o niego 4 dresów 2x2, i do niego: (celtique) - Wpiedol, k**wa? (celtique) - Ee.. (celtique) - Wyskakuj z komóry i z kasy. (celtique) - Ale. (celtique) - Jakie ale? Wpiz*ę chcesz? (celtique) Koleś wyjmuje telefon (celtique) hahaha (celtique) a boss szajki "pryma aprylis" (celtique) I poszli. (celtique) Normalnie padłem. <lubie-placki> a, przypomniało mi sie <lubie-placki> jade dzisiaj autobusem, 15, jak zwykle tłok <lubie-placki> stoje ściśniety na końcu i podałem 1,50 do przodu, żeby mi ludzie bilet kupili <lubie-placki> czekam, czekam <lubie-placki> a zamiast biletu dostałem paczke żelków :/ <napalona_kasia> ej musze ci coś powiedzieć, tylko nie mów nikomu <goraca_asia> smialo <napalona_kasia> tak naprawde nazywam sie Marcin <goroca_asia> no hej, Jakub jestem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
termin to koniec stycznia gdyz do tego czasu wszyscy chetni musza wplacic CALA Kase :!: a pozniej to juz tylko szykowac sie :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja to proponuje szybciej sie ludzikom decydowac bo mamy maly problem z miejscami zeby ktos pozniej nie musial pic w samotnosci lub spac na podlodze
-
[B5] Instrukcja klawiszy i funkcji klimatronika....
tak tak
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dla mnie moze byc i bez krowek i tak bede
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:053: a jak tak to NIUNIEK fajnie bedzie nikomu sie krzywda nie stanie no chyba ze jakies aparaty czy kamery wpadnal w szau :diabel2: ale to przedmioty martwe :one: no ewentualnie glowy moga bolec troche :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tak tak a swistak siedzi i zawija klub BMW to nam do piet nie dorasta nie ma to tamto pelna kultura :580: ale za rok to napewno juz nas nie beda chcieli widziec w Wisle takze jakby co jedziemy tam ostatni raz :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ze jak juz nie bedzie lansu :?:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
poziu to bedzie twoj chrzest mam nadzieje ze bedziesz mial juz obie raczki sprawne :509:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
onus ja słyszalem ze Ty swojego ostatnio tez oszczedzasz i tylko do kosciola jezdzisz pelnym lansem jak Kunio to moze i twoim mam sie przejechac :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ja tam jade sam to nie wiem o kim Ty mowisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu a moze szukac kierowcy to wiesz ja malo biore ewentualnie jak furak darmo Ci w domu stoi to oddasz go na troche w dobre rece zeby nie zardzewial :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a po co tyle odrazu fatygi i kolegów szukac jak tam nas bedzie pod dostatkiem :diabel: :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale to nie byl ten Pozia tylko od Sebmisa i pasil bo Kichol sobie wyrezał 300 Kuniii :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak mi sie wydawalo ze on go juz z rok wozi :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre pytanie bo tez bym skorzystal :one: