Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. a wiesz ze ja tez tak samo mowilem jak ty i nigdy nie zakladalem ale jak zrobilo mi sie malo kieszeni na klucze to jakos sie przyzwyczailem :one:
  2. ja mam razem z adasiem rameczki takze nie wiem jak reszta jak chcesz ramki to tylko zdeniu ma chyba jeszcze jak ladnie poprosisz :one: te Norbi ale smyczki jeszcze sa zebys to S4 mogl w rydzach utrzymac :one:
  3. no wiesz Zółw Norbi jezdzi S4 poziek szuka S4, ono chate dekoruje a adas to jak zawsze w pracy :one:
  4. Hugo :053: :053: :053: to zes se pojechal :one: Prosze juz zostawic w spokoju nasz ladny warszawski kolorek bo bedzie po lisciu i zajac sie spotem :one: A wlasnie Hugo zadzialales cos z lokum dla nas wczesniej :?:
  5. tak Kicholku tej jutro spot tam gdzie zawsze media markt :one:
  6. JA :diabel: co do pogadania z wladza to wawa tez ma asa w rekawie :one:
  7. Norbi prawda jest brutalna :564: jakby cos to po imprezie moge sie zaopiekowac S4 i odprowadzic do domu :one:
  8. No mnie to juz trzyma od piatku :564: chyba trzeba sie wyspac Te Norbi a wlasnie S4 jezdzi ale juz cos tam gwizda dziwnie a wiesz dlaczego mala podpowiedz :564: nie podlales fury
  9. Dokladniej to jest kolor zarezerwowany dla Dzików i okazjonalnie wypozyczany innym klubowiczom A4 a tak to wyglada Takze Hugo Wawa chce Rózowe :one:
  10. oj widze ze bedzie lisc na zlocie dla Prezesa :053: to moze tylko rozowy reszta jak leci do jednego garneczka :one:
  11. zapomniales o prezesie Zdeniu administrator -> korona :one: no albo pomaranczowy :diabel:
  12. a czy można by bylo Prezesie dla elity ze stolicy czyt. DZIKÓW wydrukowac te indentyfikatorki w naszych barwach znaczy sie w RÓŻU
  13. zostawilem sobie jeszcze po imprezie piatkowej musze oddac do soboty takze ono streszczaj sie :one: wszystko zalezy od wujka Pozia czy bedzie zly czy dobry :one: [ Dodano: 21-01-2007, 19:19 ] Właśnie w wiadomościach pokzaywali frag factory tam gdzie pierwszy raz bylismy na kulkach i powiem ze troche sie tam pozmienialo na lepsze bo na tej duzej hali stoja jakies balony :one:
  14. nonono prosze mi tu nie obrazac mojej przyszej niuni :one: a felgi rzecz ktora sie szybko zmienia patrz -> klubowicz KUNIO :diabel:
  15. Pewnie tylko piotr1602 :one: ale do imprezy jeszcze 40 dni takze duzo moze sie zmienic :/
  16. No wlasnie jeszcze sie zastanawia nie wiem nad czym a ja sie nia chetnie zaopiekuje :diabelek: :one:
  17. Mad_MAX, oj zebys sie nie przejechal na tym stwierdzeniu bo u ona to wszystko mozliwe :diabel:
  18. nie nie nie ja robie upgreata to B6 :one:
  19. i znowu by byl najszybszy z Dzików :diabel:
  20. Czekaj czekaj ono bo jeszcze twoje B7 oficjalnie nie zostało tkniete :diabel:
  21. A ja oficjalnie mowie ze obecna B6 Pozia juz jest sprzedana :fuckyou: :one:
  22. dobrze Poziu ze wszystko teraz zrobisz to ja juz nie bede musial nic rezac :one:
  23. ta kolezanka to juz od dawna byla zapraszana i nic ale mamy siostre adaś ja czesto sama zostawia :diabel:
  24. dzisiaj gadalem z nim ono ty tez i mowił ze po tym strzale to fura nadaje sie tylko do sprzedania a tak na powaznie to chłopak zyje tylko ciezko mu sie ogarnac z robota
  25. a z nami CI zle bylo :one: płaszczyk jutro wypożyczam na impreze służbowa i jak mi nikt nie zarzyga to bedzie na wtoreczek :diabel: adaś a co ty masz za nowego avatarka minia Ci go wysłala mmesem :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.