Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Widzac sklad osob przygotowanych na pierwsza noc ta przed oficjalna to ta oficjalna moze sie wogole nie odbyc :053:
  2. zenit to bedzie pierwszej nocy w krokusie :053:
  3. lista kartowa na dzisiaj godz 20:00 lukas ono Zółw hhacek kunio wit.s adamooo siostra adasia al_capone jak cos to zgłaszac jakies 2-3 osoby jeszcze sie zalapia do listy ps. ja juz od 3 dni nic nie jem zeby stracic na wadze takze bedzie rywalizacja :diabelek:
  4. Nie spot a ZLOT rob na jednym sie pije piwko a na drugim 3 dni sie pije i pamieta tylko kaca :one:
  5. Panowie przypominam ze mamy na jutro tylko 10 miejsc zarezerwowanych od 20:00 takze jak ktos jeszcze to mowic to bedzie wiecej pierwsze bedzie male szalenstwo i rozgrzewka na kartach a pozniej na zywo Norbiwozem :diabelek:
  6. No ale po co czytac uwagi lepiej zalozyc nowy temat i troche pokrzyczec a szukaczka tez gryzie :?:
  7. po dojeniu to on spi :diabel: a mowilem Ci w sobote zebys nie pil bo bedzie glowa bolala NORBI acha ta twoja mocz :one: gratuluje
  8. to moze doplac za taka 3 ramienna :?: a gdzie to takie gwarancje uznaja :?: u RW
  9. widze ze sama ELITA :diabel: :one: :564:
  10. na gwarancji :?: bo mu sie wytarła :one:
  11. no raczej bez opalarki sie nie obedzie
  12. musze wyjasnić :one: tak zgadza sie ja tylko polewam no i pozniej robie za kierowce jak ktos bedzie w potrzebie :one: i tutaj TDI ma przewage mniej wypije i dzieki temu wlasciciela bedzie bardziej glowa bolala :564:
  13. nie nie prezes tak latwo sie nie wymiga :564: :one:
  14. hmm to dziwne bo oniakowki powidzieli ze beda zrywac ta folie a ma tam troche ścieżek takze jak sie tego podjeli to napewno daja rade to zdjac malo bolesnie
  15. Piotrus ale przeciez dla nas to jeszcze lepiej jak Darek pojdzie mala pilnowac :one:
  16. taki jest plan zeby wyleciec poznym popoludniem juz w czwartek bo po tym co sie dzialo ostatnim razem jak jechalismy na mazury w piatek to szkoda by tam bylo zajechac na sobote razem takze Hugo trzeba cos zajac na kilka osob dzien wczesniej i przygotowac sie :564:
  17. pewnie nas troche bedzie co tak pojedzie wczesnie takze trzeba sie targować :diabelek:
  18. powinienes znalesc same :one:
  19. jedyne co moge Ci załatwic to kiera po srodku mam nadzieje ze dasz sobie jakos rade ewentualnie Zółwia sobie posadzisz z boczku i bedzie mówił Ci czy wolne :053:
  20. nie no ja tez lubie czarna droge ale na wiosne w lecie ale w zimie ma byc SNIEG :!:
  21. wiem jak kupowałem komplet philipsa to byly tam postojówki takie niebieskawe 5W5 to moze warto takie cos załozyc bo faktycznie ostatnio ogladalem u ono postojowki to brzydko to swieci juz moje B5 ladniej :diabel:
  22. no pieknie bo na tej stronie to jakos malo foto bylo
  23. a tam idzie w5w tak na wcisk :?: jak tak to moze blue vision philipsa
  24. karty beda u juz :diabelek: a od 21 ujezdzanie S4 :621:
  25. Kunio o Ciebie sie nie martwie :one: ty to jestes małe piwko :564: a sprzedał juz oske ta najszybsza ale jaka eske przeciez mial brac evo :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.