Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Widzac sklad osob przygotowanych na pierwsza noc ta przed oficjalna to ta oficjalna moze sie wogole nie odbyc :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
zenit to bedzie pierwszej nocy w krokusie :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lista kartowa na dzisiaj godz 20:00 lukas ono Zółw hhacek kunio wit.s adamooo siostra adasia al_capone jak cos to zgłaszac jakies 2-3 osoby jeszcze sie zalapia do listy ps. ja juz od 3 dni nic nie jem zeby stracic na wadze takze bedzie rywalizacja :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Nie spot a ZLOT rob na jednym sie pije piwko a na drugim 3 dni sie pije i pamieta tylko kaca :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie przypominam ze mamy na jutro tylko 10 miejsc zarezerwowanych od 20:00 takze jak ktos jeszcze to mowic to bedzie wiecej pierwsze bedzie male szalenstwo i rozgrzewka na kartach a pozniej na zywo Norbiwozem :diabelek:
-
Pomyliłem kod w radiu Audi BETA CC
No ale po co czytac uwagi lepiej zalozyc nowy temat i troche pokrzyczec a szukaczka tez gryzie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po dojeniu to on spi :diabel: a mowilem Ci w sobote zebys nie pil bo bedzie glowa bolala NORBI acha ta twoja mocz :one: gratuluje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moze doplac za taka 3 ramienna :?: a gdzie to takie gwarancje uznaja :?: u RW
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
widze ze sama ELITA :diabel: :one: :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na gwarancji :?: bo mu sie wytarła :one:
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
no raczej bez opalarki sie nie obedzie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
musze wyjasnić :one: tak zgadza sie ja tylko polewam no i pozniej robie za kierowce jak ktos bedzie w potrzebie :one: i tutaj TDI ma przewage mniej wypije i dzieki temu wlasciciela bedzie bardziej glowa bolala :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie nie prezes tak latwo sie nie wymiga :564: :one:
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
hmm to dziwne bo oniakowki powidzieli ze beda zrywac ta folie a ma tam troche ścieżek takze jak sie tego podjeli to napewno daja rade to zdjac malo bolesnie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Piotrus ale przeciez dla nas to jeszcze lepiej jak Darek pojdzie mala pilnowac :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
taki jest plan zeby wyleciec poznym popoludniem juz w czwartek bo po tym co sie dzialo ostatnim razem jak jechalismy na mazury w piatek to szkoda by tam bylo zajechac na sobote razem takze Hugo trzeba cos zajac na kilka osob dzien wczesniej i przygotowac sie :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
pewnie nas troche bedzie co tak pojedzie wczesnie takze trzeba sie targować :diabelek:
-
[ALL B6] Problem z postojowkami
powinienes znalesc same :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedyne co moge Ci załatwic to kiera po srodku mam nadzieje ze dasz sobie jakos rade ewentualnie Zółwia sobie posadzisz z boczku i bedzie mówił Ci czy wolne :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie no ja tez lubie czarna droge ale na wiosne w lecie ale w zimie ma byc SNIEG :!:
-
[ALL B6] Problem z postojowkami
wiem jak kupowałem komplet philipsa to byly tam postojówki takie niebieskawe 5W5 to moze warto takie cos załozyc bo faktycznie ostatnio ogladalem u ono postojowki to brzydko to swieci juz moje B5 ladniej :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no pieknie bo na tej stronie to jakos malo foto bylo
-
[ALL B6] Problem z postojowkami
a tam idzie w5w tak na wcisk :?: jak tak to moze blue vision philipsa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karty beda u juz :diabelek: a od 21 ujezdzanie S4 :621:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio o Ciebie sie nie martwie :one: ty to jestes małe piwko :564: a sprzedał juz oske ta najszybsza ale jaka eske przeciez mial brac evo :?: