Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Szkoda bo Zółw daje rade na takich imprezach :frown: no ale widocznie sila wyzsza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jednak Cie zmobilizowalem i ten pakiet oswietlenie sobie tez zamontuj
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
gaz zostaje o ladnie jezdzi na nim i jak jest to po co kasowac drewno powinno byc w lesie takze jak sie juz nalatam to zaczne szukac gratow
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
no to jest wada B6 w kazdej tak jest ale fakt tutaj tipsy pomogly (to tez sie wyreza na nowki)
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
zobacz blachy w Warszawie i to prawie u sasiada a ogloszenie bylo i to ze 2 miesiace damy rade no wlasnie nie mam pojecia po co to komu w weekend bede to rezal bo narazie nie moge sie najezdzic
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Musze je zwazyc na jakiejs dobrej wadze bo czuje ze dzieki temu wypasowi to ona wazy wiecej niz 1650kg ale jak juz sie odmuli calkowicie to ponizej 7s sie zejdzie :twisted:
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
a Dziekować jak narazie to jak przesiadka z uno do B5 1Z naprawde jestem ciagle pod wrazeniem i taki sentyment mnie bierze jak wisadam do srodka :biggrin: no a co superowego juz kilka razy dupka zarzucilo ale ESP zadzialalo, czekam na snieg wiem ze na letnich 18" nie powalcze ale zawsze to cos nowego
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
o to mogl sie podpisac na masce dla laski navi to musze porezac bo kierunki jej sie myla polnoc z poludniem tylko teraz musze sobie kierowce znalesc bo TV mnie rozprasza podczas jazdy
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
w realu robi duzo lepsze wrazenie pierwszy raz jak ja zobaczylem na zdjeciach to taki pazdzioch ze nawet jechac nie chcialem ogladac ale w realu to kopara mi opadla jak bedzie dofinansowanie to troche sie poreza :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko wiesz jak zaleje oba baki to prawie 100litrow plynow jak narazie to gasze radio i slucham tego pieknego dzwieku w srodeczku hmm miodzio jak to mruczy jednak V to jest cos piknego
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
tak to jest amerykanin dlatego na full wypasie
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
oj tak szkoda ze malenstwa nie bedzie w wisle ale musi poczekac na blaszki
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Musze sie nauczyc tym jezdzic bo jak narazie to nie ogarniam tej stadniny widzialem poziu co sie dzialo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:twisted: no panowie teraz to calkiem inne zycie z pokladu mojego bolidu az chce sie jechac w weekend trasa takze zobaczymy jak ze spalaniem ale pewnie bedzie butowanie bo sie jeszcze nie wybawilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No juz sa http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=87493#87493
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to witam panow juz jestem po lansie zrobilem jeszcze kilka startow i jest ok zloilem paru cwaniakom d*p*** no a auto jest fakt malina ja dalej spac nie moge
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Auto do sprzedania 34tys jak dla Klubowicza No to witam szanowne grono od poniedzialku 19.02.2007r. jestem szcześliwym posiadaczem tej A4 Opis auta: Audi A4 B6 bardzo dobrze wyposazone: Silnik 3,0 V6 benzyna + LPG kod silnika AVK Napęd Quattro 4x4 Skrzynia manualna 6 biegowa Hak odpinany Czujniki parkowania Światła Bi-xenonowe samo regulowane plus spryskiwacze reflektorów Przedni zderzak w wersji S-line plus górny i dolny grill S4 Tylny zderzak z czujnikami parkowania plus dołożona dokładka i zmienione końcówki wydechu Na klapie bagażnika spoiler s-linowy Tylne klosze lamp przyciemnione Szyberdach elektryczny Dodatkowe progi boczne Chlapacze tylne w kolorze nadwozia Tylne szyby przyciemnione Elektryczne sterowane lusterka podgrzewane i składane elektrycznie Blenda na tylnej szybie Lusterka fotochromatyczne Koła alu 16" Wnętrze: pakiet schowek (podłokietnik i schowki pod siedzeniami przednimi plus siatki dla tylnej kanapy) pakiet oświetlenie Pakiet poduszek powietrznych 8x system homelink (w daszku przeciwsłonecznym system otwierania bram garażowych) czarna skóra Kierownica 3 ramienna Klimatyzacja 2 strefowa automatyczna nabijana i odgrzybiana regularnie Schowek pasażera chłodzony Pełna elektryka 4x szyby elektryczny szyberdach, eletryczne fotele z pamięcią ustawień dla 4 kierowców Navigacja Tuner telewizyjny DVD w schowku Kompas w lusterku środkowym Tempomat Dodatkowy alarm Auto zakupiłem 4 lata temu z przebiegiem 100tys obecnie ma na liczniku 146 tys. Przy 110 tys został wymieniony kompletny rozrząd w ASO. Przy 145tys wymieniony olej wraz z filtrami. Przy przebiegu 130tys km wymienione zostało kompletne zawieszenie przednie (wszystkie 16 elementów i końcówki drążków) plus wykonana geometria dodatkowo wymienione zostały tarcze przednie z klockami. Przy przeglądzie w listopadzie do auta nie było zastrzeżeń amortyzatory sprawne zawieszenie sztywne. Co do LPG instalacja landi renzo 3 generacji sekwencja, duza butla wchodzi około 45 litrów gazu, wlew jest schowany obok korka wlewu paliwa. Spalanie około 45 litrów gazu starczy do przejechania od 280km do 350km i żeby nie było że Quattro pali strasznie duzo bo różnica to około 1-2 litrów gazu na 100km ale radośc jazdy autem z napędem Quattro bezcenna Auto jest do obejrzenia w Warszawie. Jeśli ktoś odczuwa niedostateczna ilość informacji proszę o kontakt telefoniczny 501554176 Zapraszam Przebieg 101 tys przy zakupie obecnie 146 tys km Spalanie bo pewnie to kazdego interesi jak narazie zrobilem 130 kilosow i srednia 16litrow ale non stop bucik w podłodze :twisted: (ma założony gaz sekwencyjny) Panowie co mnie rozwala to DZWIEK :twisted: cos pieknego Felgi Sporteca malowane pod kolor oponki 235/40/18 No i oczywiście No to obiecana sesja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak w bylym geancie fort wola parking -1 a czemu zmiana bo nas wygnali z Media takze zapraszam tam dzisiaj o 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja moze sie wybiore, mam tylko do wawy 83 kilosy. To bedziesz mial fumfla z ADP Ale Kamil juz dawno sprzedał swoja A4 takze nici z fumfla a nawet jak mial to sie na spotach nie pokazywał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tylko w budzie B6 :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj nad tym podyskutujemy :twisted: tylko ze tam jest maly problem bo ja lubie jak ludzie mowia AUDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ty mi tu mow o budzie B6 a nie B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ono to co ciekawego powiedzieli na ten temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e to zwykly pazdzioch
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki silnik i zdawac mi tu relacje to moze kupie