Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dobrze ze ja swojej nie musze szykowac kurcze pamietam jak sie temat zaczynal ze to jeszcze tyle czasu itp. a tu patrzcie juz jutro
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a to wy nie wiecie Prezes jutro z rana zamyka kramik zeby pod nasza nieobecnosc nikt nie narobil balaganu, ruszamy od poniedzialku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja to nie mam zdrowia na te napoje wyskokowe pozniej robie sie nerwowy i moglbym rozgonic towarzycho
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze Poziu jak mowisz to zabiore ale kto to wypije
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widzisz Lookier jak piknie teraz tylko zeby Wit sie wyrobil to na bajeczke bedziecie no dobrze ze masz duzy profil to bedziesz mial co nablyszczac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jak tam dziewczynki furaki juz przygotowane oniak to pewnie pranie robi :biggrin:
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3454&postdays=0&postorder=asc&start=0 takze dawaj siana tym 420 kucykom i do wisly :twisted:
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
No witam prawdziwe RS4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wlasnie poziek bo ja dostalem wczoraj duuuuza krowe mam ja jutro zabierac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co zrobimy sniegu sami nie naprodukujemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie tak bo to wiesz zwykla oska a tam sniegu po pachy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuu to w takim razie nie wiem czy adas da rade za oniaczem
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no jak ono pobudzi cala stadnine tych swoich zrebakow to mysle ze damy rade na bajke
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Brynia ale my tu mowimy o czwartku czyli dniu jutrzejszym z Wawy wylatujemy tak kolo 13
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Oj w pierwszym momencie to się z Tobą Lukas nie zgodziłem :twisted: A ponoć w Polsce Księżom nie można się żenić
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dokladnie a laski nam nie trzeba nawet nie wiedza co traca :twisted: pewnie pogadasz bo czesc A4 WARSAW TEAMu dojedzie o tej godzinie na miejsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no my z oniaczem juz mamy zapakowane nasze jabluszka do kombi takze rzadzimy na stoku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lookier przywitanie masz gwarantowane na miejscu
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
no ja tak rezalem jedna sztuke ze jednego bolczyka spilowalem i jakos to sie trzymalo dobrze ze teraz mam na wcisk to spokoj i tansze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no faktycznie same V dzisiaj i jeden rodzynek ale jaki i jakie mial wielkie kola :eek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:twisted: :twisted: :twisted: oj i tutaj bym wielu ludzi zaskoczyl bo ja tej pasji nie mam :biggrin:
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
niby tylko roznica w X a dzieki temu polamalem obie oprawki w swojej ex Audi [ Dodano: 27-02-2007, 23:16 ] roznica to taka ze kat tych bolcow to 180 w tej BA9S a w tej drugiej jakies 140st.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
same srebra
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
jakas roznica jest ale jednak co led to led
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak cos to ja moge kobitek popilnowac jak wy razem bedziecie spali