Treść opublikowana przez Lukas
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
hehe no pewnie rex gdzies byly jakies zapisy my widocznie bylismy w tej kolejce po kaszanke
-
[B6]- pojemnosc zbiornika paliwa
cos duzo wlales moze kola miales puste :biggrin: wchodzi 65 w QUATTRO 58
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
ale jak dales rade jej tym nozem przeciez to byla zupa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no widze ze trzeba to opic bo inaczej nic z tego nie bedzie ja sobie kupie Mon cherry zeby nie bylo ze trzezwy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
biedny Łukasz czyli jego zycie tez zmienilo sie po zlocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oby nie w ten weekend bo mnie nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto Kupil pan Z co kupil A6 czarna w avancie 2,4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i jeszcze ja musze flaszke postawic pod mojego furaka bo cos nie jezdzi :biggrin: no Lookier to juz w ten weekend chcial jechac opijac bo jakies szkolenie ma
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no my dzisiaj z Lookierem odswiezalismy piatkowy wieczor bo malo Chlopak pamieta :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja wlasnie jestem po spocie z Lookierem i Kuniakiem u Szewczyka popalowalismy RS4 i chce powiedziec ze wczoraj widzielismy ostatni raz czarna gnojowke Lookiera sprzedal ja dzisiaj :eek: ale zostaje w klubie to plus.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem ładna parabola sie zrobila....hmm ale cos powoli sie gubie w tej niekontrolowanej bajerze [ Dodano: 06-03-2007, 22:31 ] hehe...ale i tak wszystkiemu winny jest sprinter :twisted: :twisted: :twisted: no oczywiscie ze wszystkiemu jest winny Sprinter bo sprintem zaciagnol kielby z rusztu no i moze 20 % udzialu ma byle owłosienie Murzyna A tak a propos jeża (czyli nie na temat) ciekaw jestem kiedy wątek pierdyknie przez takie cytowanie :biggrin: ja to bałbym sie ostrzeżeń od Moda Murzyna Wściekłego Na wściekliznę też pewnie przyjdzie czas :twisted: A w pierwszej kolejności wyjaśnienia. Odnośnie pochłoniętej kiełby (o której ja też tylko usłyszałem) - to ja jeszcze rozumiem. Ale co komu były potrzebne widelczyki, tak, że kapustę wpitalać musiałem nożem :eek: - to ja nie rozumiem :biggrin: widelczyki to juz naprawde przegiecie yhh a gdzie w piramidce zginal moj post?? ostrzezenie bedzie sie chlopaki wkrecily i szukaja "SkrytoKielbasoŻerców" hehe moze powstanie na forum nowa grupa, podobna w formie do GWA I na następny zlot napiszą na kratce A4 przyklejonej na tylnej szybie tekst: Szkolna Wycieczka S K Ż :biggrin: ale pojechalismy z tymi okienkami co do widelcow to fakt mi kazali jesc kaszanke dwoma nozami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak cos Ci zostalo bo tak malo zaplaciles za auto to zglos sie do Tomboya on kazda kase przyjmie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek a nie slyszalem jak szuszary gwizdaly przy wylocie Norbiego :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko bede musial ja dobrze przedmuchac bo znowu dostane palpitacji serca ze nie jedzie :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie jak nie bedzie mocnych opadow sniegu to za tydzien przylece na spota bo oniak to ma juz dosc wozenia mi dupska :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja juz na chacie bo ty Norbi masz czybki woz
-
[B5 ADR] I'm new :D
No wszystko piknie ale bedzie jeszcze pikniej jak zastosujesz zmiany ktore opisal Pre_pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier jutro widzimy sie na kawie u Ciebie o 11 mam przeglad sluzbowy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
ale Murzyn mysl logicznie Kurna ty to na kazdym zlocie cos z ubioru wymyslisz jak nie koszula z cyckami to kurtka z napleta az sie boje pomyslec co bedzie nastepne
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
akcja na grillu nie wiem kto ale : x : "a ty czym przyjechales " y : " A4"
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
"za te dzisiejsze nalesniki jutro wrocimy w ilosci 80 osob" "to prosze wczesniej zadzwonic i zamowic"
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
droga do wisly text na CB "fajne macie te samochody ale radia chu... bo tylko jeden kanal 19 "
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
knajpa goralska w Wisle text ono do kelnerki "chyba ma pani stanik rozpiety, aaa to ma tak byc"
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
"ale ja zamawialem duza cole" - iceman "ale to jest powiekszona cola w cenie malej" - ambasada "pani mu naleje w wazon" - ono