Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. hehe no pewnie rex gdzies byly jakies zapisy my widocznie bylismy w tej kolejce po kaszanke
  2. cos duzo wlales moze kola miales puste :biggrin: wchodzi 65 w QUATTRO 58
  3. ale jak dales rade jej tym nozem przeciez to byla zupa
  4. nie no widze ze trzeba to opic bo inaczej nic z tego nie bedzie ja sobie kupie Mon cherry zeby nie bylo ze trzezwy
  5. biedny Łukasz czyli jego zycie tez zmienilo sie po zlocie
  6. oby nie w ten weekend bo mnie nie ma
  7. Kto Kupil pan Z co kupil A6 czarna w avancie 2,4
  8. No i jeszcze ja musze flaszke postawic pod mojego furaka bo cos nie jezdzi :biggrin: no Lookier to juz w ten weekend chcial jechac opijac bo jakies szkolenie ma
  9. no my dzisiaj z Lookierem odswiezalismy piatkowy wieczor bo malo Chlopak pamieta :biggrin:
  10. A ja wlasnie jestem po spocie z Lookierem i Kuniakiem u Szewczyka popalowalismy RS4 i chce powiedziec ze wczoraj widzielismy ostatni raz czarna gnojowke Lookiera sprzedal ja dzisiaj :eek: ale zostaje w klubie to plus.
  11. nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem ładna parabola sie zrobila....hmm ale cos powoli sie gubie w tej niekontrolowanej bajerze [ Dodano: 06-03-2007, 22:31 ] hehe...ale i tak wszystkiemu winny jest sprinter :twisted: :twisted: :twisted: no oczywiscie ze wszystkiemu jest winny Sprinter bo sprintem zaciagnol kielby z rusztu no i moze 20 % udzialu ma byle owłosienie Murzyna A tak a propos jeża (czyli nie na temat) ciekaw jestem kiedy wątek pierdyknie przez takie cytowanie :biggrin: ja to bałbym sie ostrzeżeń od Moda Murzyna Wściekłego Na wściekliznę też pewnie przyjdzie czas :twisted: A w pierwszej kolejności wyjaśnienia. Odnośnie pochłoniętej kiełby (o której ja też tylko usłyszałem) - to ja jeszcze rozumiem. Ale co komu były potrzebne widelczyki, tak, że kapustę wpitalać musiałem nożem :eek: - to ja nie rozumiem :biggrin: widelczyki to juz naprawde przegiecie yhh a gdzie w piramidce zginal moj post?? ostrzezenie bedzie sie chlopaki wkrecily i szukaja "SkrytoKielbasoŻerców" hehe moze powstanie na forum nowa grupa, podobna w formie do GWA I na następny zlot napiszą na kratce A4 przyklejonej na tylnej szybie tekst: Szkolna Wycieczka S K Ż :biggrin: ale pojechalismy z tymi okienkami co do widelcow to fakt mi kazali jesc kaszanke dwoma nozami
  12. Norbi jak cos Ci zostalo bo tak malo zaplaciles za auto to zglos sie do Tomboya on kazda kase przyjmie
  13. poziek a nie slyszalem jak szuszary gwizdaly przy wylocie Norbiego :eek:
  14. spoko bede musial ja dobrze przedmuchac bo znowu dostane palpitacji serca ze nie jedzie :eek:
  15. spokojnie jak nie bedzie mocnych opadow sniegu to za tydzien przylece na spota bo oniak to ma juz dosc wozenia mi dupska :biggrin:
  16. nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem czyz bys lubil czarne,i wilgotne no i latwe :biggrin: cos widze ze ktos tu pije do Murzyna buahahahahha ale tam nei ma nic o wygolonych :biggrin: wazne ze jest czarne i wilgotne a wlosy moze mu odrosna na nastepny zlot moze z wrazen po zlocie owlosieje :biggrin: nie ma mowy ale jest jedno fajne zjdecie jak Murzynka po glowie oklepuja Poziek z ono Lukas, Poziek nie oklepuje Murzyna tylko sprwadza czy cebule puscily pierwsze pnacza a ja myslalem ze to jakies cudowne uzdrowienie dla tych cebulek a tu byl test no bo to byl test - cudownego uzdrowienia tylko ze golym okiem nie dalo sie nic stwierdzic na zlocie, moze za wczesnie czy cóś. Dobrze by bylo jak facet sie pochwalil, zapodal jakos fote-moze jakies makro murzynek machnie zdjecie z technikum a tam afro na glowie nie no chwile mnie nie bylo i juz jakas zadyma - "zamknij morde, zamknij morde" i "mysl logicznie", bo jak wpadne w szau Mowilem przeciez, ze nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy pozatym w temacie uzytkownicy przedstawcie sie jest foto j jakastam iloscia owlosienia Łyse jest lepsze moze i lepsze bo ma mniejsze opory powietrza jestes bardziej oplywowy to gdzie ten temat z nowymi wyrazeniami ze zlotu no sam widzesz Murzyn chwiel Cie nie bylo a oni jada po Tobie jak po łysej kobyle ... a wszystko zaczęło się od kiełbasy :twisted: ale ja nadal nie wiem kto tyle zjadl bo nie tylko ja nie posmakowalem
  17. no ja juz na chacie bo ty Norbi masz czybki woz
  18. No wszystko piknie ale bedzie jeszcze pikniej jak zastosujesz zmiany ktore opisal Pre_pl
  19. Lookier jutro widzimy sie na kawie u Ciebie o 11 mam przeglad sluzbowy
  20. ale Murzyn mysl logicznie Kurna ty to na kazdym zlocie cos z ubioru wymyslisz jak nie koszula z cyckami to kurtka z napleta az sie boje pomyslec co bedzie nastepne
  21. akcja na grillu nie wiem kto ale : x : "a ty czym przyjechales " y : " A4"
  22. "za te dzisiejsze nalesniki jutro wrocimy w ilosci 80 osob" "to prosze wczesniej zadzwonic i zamowic"
  23. droga do wisly text na CB "fajne macie te samochody ale radia chu... bo tylko jeden kanal 19 "
  24. knajpa goralska w Wisle text ono do kelnerki "chyba ma pani stanik rozpiety, aaa to ma tak byc"
  25. "ale ja zamawialem duza cole" - iceman "ale to jest powiekszona cola w cenie malej" - ambasada "pani mu naleje w wazon" - ono

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.