Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie musimy poczekac na oswiadczenie winowajcy a pozniej zobaczymy czy bedzie Ale mamy jeszcze jednego zaginionego klubowicza Pozia jechal jechal i do 5 rano nie dojechal :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ostro bylo na tym szkoleniu generalnie to mozna nazwac wieczorek muzyczny ja to chyba ide spac bo o 8 rano musialem byc w szkole, ale wiecie co chlopaki pamietacie jak wczoraj mowiliscie ze Lukasa glowa jutro nie bedzie bolala i nie boli :eek: [ Dodano: 17-03-2007, 14:29 ] A wlasnie oniak chata zajeb*** tak samo jak te fotele szkoda ze sie jeden rozlozyl :eek: ale teraz wygodniejszy jest :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mnie to glowa chyba ze 3 dni bedzie bolala panowie i panie we wtorek bedzie listopad
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ze jak znowu spot :biggrin: bo mam MON cherry od Bryni :biggrin: to ja powoli jade do Wita i na szkolenie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myslicie ze uda sie je obalic wkoncu bo juz 2 tyg z nami jezdzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to spoko takze musimy ustalic jakis punkt zbiorczy np w jankach bo to 3 fury beda
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
no piknie teraz cos widac :biggrin: generalnie kola sa super tylko jakos tak nie wiem czy pasuja do A4 do A8 to na 100% wazne ze sie tobie podobaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no zgadza sie bo pozniej ten pan przychodzil na gore i sie pytal gdzie jest ten mily klubowicz ze szkolenia z Poznania no to widze ze jest juz 3 osoby oniak tez sie pewnie zdecyduje ktos sie dodzwonil do szkoleniowca wiemy o ktorej zbiorka bo ja jeszcze spódnicy nie zapakowalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do par to ten pan z ta pania czesto sie pojawiaja razem na zdjeciach :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze brakuje nam meskiej pornografii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prosze Lookier :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wspomnienia z imprezy :biggrin:
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
jak tyle robisz to nie zakladaj ja tez robie podobnie tylko ze u mnie juz byl gaz co postawilo mnie w sytuacji bez wyjscia jezdzic na gazie :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to prawie to jakies 200 metrow od wybiegu z Zyrafami zapraszam na darmowe ogladanie z balkonu ciekaw jestem ilu klubowiczow ma takie widoki :eek: ono szukaj tego silikonu i bedziemy rezac we wtorek :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz mieszkam kolo zoo pracuje kolo zoo i sie ucze na tej samej ulicy bede musial sie przeprosic z komunikacja miejska i podjade do centrum bedzie szybciej
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
a no to nie TDI mi tez 2 razy spalanie wzroslo po zmianie dobrze ze gaz mam :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TAK JEST :biggrin: Wit obiecales ze sie rozkreci na noc i co nikogo nie ma :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym sie pisal trzeba gadac z Lookierem on tam ma karte stalego klienta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos kolo 400zł z czego co pamietam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier ostatnio dawal mi namiary na goscia ktory reza xenon w przeciwmglowych, pewnie w pozycji tez da rade tylko za jaka kase
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale spanky to co mam zalozyc zamiast tego pazdziocha w pozycji bo mi efekt xenona psuje moze jakas przetwornica i zrobic pozycje na xenonie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszalem ze adas lubi takie gadzety miec przy sobie jestes pewien wit ze masz jeden bolec moze dwa tylko asymetryczne tak jak spanky zarowka T9W chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ups ja swojej jeszcze nie powiedzialem :eek: rozkreci sie za 24 godziny :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli mowisz ze bedzie parapetowa polaczona ze szkoleniem :biggrin: ale gdzie sa wszyscy czyzby jakies fochy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do wtorku poczekam moze cie to zmobilizuje zeby sie pokazac