Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. To co chlopaki jutro na Torwarku o 19
  2. ja to mam tylko jeden pokoj do dyspozycji to nie poszalejemy no chyba ze ktos zajmie miejsce z psem
  3. Jakbys poszukał na forum to bys wiedzial guzik jest od alarmu czujke mozna tym wylaczyc.
  4. Zółwik ostatnio mowil ze on w kwietniu dopiero sie wybudza No jak tak dalej bedzie to wtorek na Torwarku
  5. chyba czudaj, musisz zmienic ankiete bo wszyscy jednym glosem sa za Dunlopem ja tez
  6. a wlasnie na zlocie zieloni romawiali o podwyzkach i ustalilismy 10% wiecej ale ja na swoim koncie tego nie odnotowalem, Hugo to jak bedzie
  7. nie no na torwarku czuje sie jak w domu
  8. Spanky plan taki jest zobaczymy jak bedzie we wtoreczek
  9. dawac dawac troche poprzebiera sie i te ladniejsze umiesci na DVD z filmem
  10. no to dzialac bo w przyszlym tyg chce zamknac temat filmu i zdjec
  11. to zamykamy ten i otwieramy nowy temat na letni
  12. ale i tak ten zlot byl lepszy niz poprzedni bo na mazurach w hotelu nie chca nas juz widziec a tutaj nas zapraszali :eek:
  13. Takie tematy zawsze same umieraja podobnie bylo z impreza na mazurach 2 tyg i po sprawie mi zostal jeszcze film płytki sa juz gotowe tylko materialu na nie brak cos mi sie wydaje ze nie wszyscy wrzucili swoje zdjecia ze Zlotu
  14. jedno mnie tylko dziwi ze na zlocie bylo 50 klubowiczow a tylko wrazenia maja 20 osob reszcie sie nie podobalo :eek:
  15. no jak przyszly piatek to jestem za kupie juz Mon cherry
  16. ten czlowiek mnie ciagle zadziwia ale pozytywnie :eek:
  17. no i tu sie mylisz poszla tak jak stala
  18. nie tak
  19. tak na serio bo mu sie wozek nie miesci :biggrin:
  20. no ale tu nikt nie napisal ze duzy profil nie ma rantu tylko ze wystepuje czesciej a to roznica
  21. Takze panowie na przyszly wtorek musimy ostro podzialac i wsio wyrezac
  22. 225/45/17 taki jest wymiar optymalny
  23. no tak bo Prezes tez nie dostal :biggrin:
  24. dokladnie spedyt niski profil ma w wiekszosci rancik
  25. widocznie liczydlo niezle oszukuje wiecej tam nie tankuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.