Treść opublikowana przez Lukas
-
Felgi do A4
19" stary ładuj i bedzie jak ta lala i tak słabo jezdzi to chociaz bedzie wygladala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ze Tomboy mi nic nie krecil :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczynki koniec mi tu balaganienia zaraz bede sprzatal :twisted: Dzisiaj na spocie dacie sobie po lisciu i bedzie po sprawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciesz sie ze wyrwalem im te kije samobije bo bys dzisiaj mial siniaki ale dziwne jest jedna zaleznosc zawsze jak jestescie na % to mnie sluchacie jak mamusi mowie a wy robicie [ Dodano: 20-03-2007, 15:48 ] ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
twoje auto i ty nim jezdzisz to bedzie tylko dla wtajemniczonych darmo przeciez nie nagrywalem tego tyle :biggrin: kocowa byla :twisted: ten kask i ta koncowka od odkurzacza co robila za smiglo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Torwarek musi poczekac jeszcze tydzien dwa bo nie bedziemy tam stali w deszczu [ Dodano: 20-03-2007, 14:06 ] ale co wy sie czepiliscie tych lamp chcemy to robimy wy nie chcecie to nie robicie i prosze juz nie dyskutowac na ten temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SPOT REAL POŁCZYNSKA -1 niebieski WTOREK 20.03.2007r godz. 19 Ono i spanky zdjecia dla mnie ono ty jeszcze film z impry ostatniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odrobisz to jakos np. impreza w piatek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas wszystko sie zgadza ale do normalnej jazdy to to nie przeszkadza takze moze poczekac az sie ogarne i dorosne do spieka :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokladnie Poziek jak bedzie sie sprzeglo domagalo spieka to przy okazji to badziewie sie wymieni bo niby mozna sie dostac od gory ale wymiana jest od dolu tego ustrojstwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie jest robione bo to robota na dluzszy czas sprezynka 5 zł a za wymiane zaplace 1000zł takze narazie daruje sobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Specjalnie wozu nie tankowalem zeby nie bylo jutro chetnych no chyba ze na przejazdzke na stacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Robimy na Torwarku tylko kurtki zabierac bo zaraz znowu pol ludzi nie przyjedzie bo daleko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie ktoregos razu sie drzwi zatrzasnely z kims w srodku i teraz rozmrazaja :eek: pamietaj ze te wiatraki trzeba tez poprzestawiac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pamietaj zebys zrobil inspekcje we wszystkich saunach i recznik zabieraj do zamrazalnika Spanky i ono pamietac jutro na spota zabrac foty ze zlotu bo mi brakuje
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi lekarz do lekarza - Słucham, co dolega? - Rano mnie mdli, kręci mi się w głowie, zbiera na wymioty... - To kac. Trzeba wziąć coś na kaca. - Poważnie? Uff... to jednak dobrze powiedziałem tej pacjentce. Akademik, czas: świt. Student-farciarz lekko przysnął. Obudził go własny krzyk: - Nie znikaj! Nie znikaj! - Stary! Powiedz, że Ci się kartka z pytaniami przyśniła! - proszą kumple. - Nie... kanapka. Samolot pasażerskich linii lotniczych American Airlines właśnie wystartował, kiedy spokój na pokładzie został gwałtownie przerwany. Ten bowiem moment pewien mały chłopczyk wybrał sobie aby ujawnić swój nieokiełznany temperament. Nie zważając na błaganie, prośby i groźby zakłopotanej matki, dzieciak zaczął wściekle biegać wzdłuż pokładu tam i z powrotem krzycząc i z furią kopiąc siedzenia. Wtedy gdzieś z tyłu podniósł się pewien starszy, ubrany w mundur Amerykańskich Sił Powietrznych jegomość i powolnym, spokojnym krokiem podszedł do matki i dzieciaka. Lekko uniesioną dłonią powstrzymał ją wpół słowa a swą bielutką jak gołąbek głowę pochylił do chłopca, dotknął czegoś na swej piersi i bardzo spokojnym, cichym szeptem coś tam przez chwilę wyjaśniał. W jednej chwili dzieciak ucichł, chwycił grzecznie mamę za rękę i spokojnie usiadł obok. Wśród pasażerów aplauz. Oklaskom nie było końca tymczasem generał powolutku udał się na swoje miejsce. Jeden z siedzących nie wytrzymał ciekawości i chwyciwszy generała za rękaw zapytał "Najmocniej przepraszam generale, ale muszę zapytać - jakich magicznych słów pan użył aby uspokoić tego diabełka?" Generał uśmiechnął się lekko i odpowiedział: "Och nic takiego, pokazałem mu tylko moje lotnicze naszywki, medale i ordery z walk a także wyjaśniłem, że w uznaniu zasług w służbie dla kraju, rząd uhonorował mnie prawem do wyrzucenia raz w roku jednego dowolnie wybranego pasażera z dowolnie wybranego samolotu..." Dwie baby odsiedziały 10 lat w więzieniu. W jednej celi. Zwolnili je jednego dnia. I jeszcze 40 minut rozmawiały pod brama więzienia... Siedzi sobie dwóch gości w jednej celi, tacy nawet do siebie podobni, więc jeden zagaja rozmowę: - Na wolności to miałem raj, a teraz marne żarcie, kiepska prycza. - Ja też - odpowiada drugi - rozwalałem się bejcą, brałem kasę za frajer, a jak miałem ochotę na d..y to jeden telefon i same do kanciapy przyłaziły. - I co, też siedzisz za sutenerstwo? - pyta pierwszy - Nie, za wysypywanie zboża na tory - odpowiada drugi - Mój mąż powiedział wczoraj, że jestem bardzo brzydka! - Tak ci powiedział? - No, nie dosłownie. Przyniosłam mu śniadanie do łóżka, a on się uśmiechnął, popatrzył na mnie i stwierdził, że przy mnie czuje się co najmniej jak prezydent. Akademik, noc, impreza na całego. Na środku korytarza leży nachlany, zarzygany student. Obok dwóch jego kolegów z pokoju przygląda mu się paląc papierosy: - Widzisz jaki kutafon - bełkocze jeden - przysięgał, że to nie on wp**rdolił cały makaron.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i pewnie jeszcze 3.0 TDI :biggrin:
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
No pikna ale kolejny przypadek skora a brakuje grzania d*p** a i zapraszam na spot we wtorek
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
No stecik pikna tylko juz dawno ja widzialem na zywo spoty sa tam gdzie zawsze takze zapraszam
-
[B5 ADR] Spalanie 19 litrów LPG po mieście to troche dużo
no stary to spalanie masz takie jak ja w 3,0 :eek: a moze wyjmowales AQ i sie komp rozprogramowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My to juz sto lat odspiewalismy o 2 w nocy Kurna dzisiaj jestem w szkole patrze A4 stoi i ma ramki A4 klubu a ja tej A4 nie znam :eek: zielonkawa blachy WL.... czyja to i czemu jej nie ma na spotach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dokladnie Oniak Wszystkiego Najlepszego Dziku :biggrin: Jak glowa boli to moze trzeba cos no wiesz pod te urodzinki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pleban jak cos napisze to w piety idzie ale zgadza sie jak cos to numery znasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier mam nadzieje ze bedzie dobrze z dzieckiem trzymam kciuki. Nastepnym razem kupimy ci phona Klubowego kotrego nie bedziesz mogl wylaczyc [ Dodano: 17-03-2007, 22:32 ] impreza i tak sie udala takze spokojnie jakos to odrobisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak tylko ze adas smsa zobaczyl o 4 nad ranem oj zaluj ze cie nie bylo bys sobie potanczyl z tymi dziewczynkami dokladnie ale sa plusy tej wycieczki pogadalismy z pania w sklepie byla bardzo wyrozumiala