Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musze znac dokladny wymiar pod srobki w kole bo pora kupic zabezpieczajaca bo poziek ostatnio sie pytal gdzie auto stoi
-
[B6] Do czego sluza te przyciski? (climatronik)
no 3 to troszke inaczej wit bo mam taki sam klimatornik i to "A" to jest automatyczny obieg wew jak jest jakies mocno zanieczyszczone powietrze to sam przeskakuje tak mi to ktos kiedys tlumaczyl u mnie nie wiem czy dziala bo mam czujnik G232 walniety aon jest od tego trzeba wymienic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie kto jutro na poscie bedzie posiadał suwmiarke musze sruby zmierzyć SPRAWA wazna :exclaim: Plati moze ty jak bedziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj jak my polaczymy tego spota to bedzie zle sie dzialo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati a ty to pojawilbys sie chociaz na spocie bo cie dawno nie bylo co do paintballa to jestem za tylko teraz ile osob bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z Janek to najblizej Poziek Poziu ile $ prosze na PW plus kiedy i gdzie montujemy bo do piatku to musze miec w aucie a i gdzie mam pojechac z ta moja navi
-
Naklejki?
eh ja mowie nie gdyby to byl jakis samochod na F to co innego ale to twoje auto i ty nim jezdzisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie juz nawet na forum to bylo przedyskutowane jutro to ja lece znowu do lodzi a to troszke nie w tym kierunku :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyglada na Murzynowoz tylko co on tutaj robi Panowie pamietac zeby zabrac na spota czyste jajka bedziemy sie dzielic
-
Neony w Audi A4 (B5)
no kolejny nawrocony na dobra droge :biggrin:
-
Gdzie tankujecie LPG
ja jak narazie to shell bo poprzedni wlasiciel mowil ze na nim nie ma problemow czasami tez orlen
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a auto kiedy bedziesz mial i kiedy moge podjechac zebys mi navi wyrwal z kokpitu to kiedy impreza szkoda ze piatkowa sie przelozyla
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
za RNSa musisz dac mniej niz 3tys takze nie wiem czy nie lepiej doplacic i miec RNSa niz DXa za 1800zł bo taniej to tego nikt nie wyreza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wiecie te wielblady za 300 $ to sa juz bez zebow takze 500$ to minimum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza sie nie inaczej, gość :eek: przepotęzny :exclaim: :exclaim: :exclaim: dawac mi namiary na magika najlepiej phona to sie dogadam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no jak na zwyklym radiu sie da to mysle i na tym pojdzie ale wole sie upewnic jak dojdzie do odpiecia aq ONO specjalnie dla Ciebie : "Ceny wielbłądów zależą od wieku zwierzęcia oraz od tego czy jest to egzemplarz przeznaczony do hodowli czy też na ubój. Wahają się one od 300 do dużo ponad 1000 dolarów." rysuje sie przed nami swietlana przyszlosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adas potrzebuje wyjmaki do navi bo nie wiem czy mam tam kod jak nie to musze oddac do jakiegos magika do rozkodowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale koniecznie musza byc blondyneczki jako osoby towarzyszace
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wsio ok plany na wycieczke zrobilismy oj tego jeszcze nie bylo u nas na Forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi a liscia chcesz oj to widze ostra jazda dzisiaj bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mistrz cietej riposty sie pogniewal i nic sie nie odzywa a szkoda. To Dziewczynki zabierac dzisiaj bikini i opalanie na torwarku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz spanky jakbys potrzebowal ekipy do zdemolowania lokalu to jedna impreza z dzikami i załatwione no prosze ciekawe co na to A. zeby dzisiaj nie bylo liscia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No przepraszam Norbi ale Torwar to koniecznosc w taka pogode :biggrin: Ale patrzcie jaka ta Wawa duza a ja dzisiaj widzialem na drodze dwoch klubowiczow z rana mialem kilka z Poziem :twisted: ale niestety nie poszlo mi niby pod macha 2,4 diesel ale T brakowalo i tona towaru na pace a pozniej Wita spotkalem jak latal bokiem po rondzie :eek: Dzik jakis czy jak
-
jakie cisnienie w oponach
2.3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spot Wtorek 27.03.2007r TORWAR godz. 19:00 ZAPRASZAMY Jest cieplo to wracamy na Torwar jutro tez ma byc sloneczko