Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Musze znac dokladny wymiar pod srobki w kole bo pora kupic zabezpieczajaca bo poziek ostatnio sie pytal gdzie auto stoi
  2. no 3 to troszke inaczej wit bo mam taki sam klimatornik i to "A" to jest automatyczny obieg wew jak jest jakies mocno zanieczyszczone powietrze to sam przeskakuje tak mi to ktos kiedys tlumaczyl u mnie nie wiem czy dziala bo mam czujnik G232 walniety aon jest od tego trzeba wymienic
  3. Panowie kto jutro na poscie bedzie posiadał suwmiarke musze sruby zmierzyć SPRAWA wazna :exclaim: Plati moze ty jak bedziesz
  4. Oj jak my polaczymy tego spota to bedzie zle sie dzialo
  5. Plati a ty to pojawilbys sie chociaz na spocie bo cie dawno nie bylo co do paintballa to jestem za tylko teraz ile osob bedzie
  6. z Janek to najblizej Poziek Poziu ile $ prosze na PW plus kiedy i gdzie montujemy bo do piatku to musze miec w aucie a i gdzie mam pojechac z ta moja navi
  7. Lukas odpowiedział(a) na Smoczyca temat w Nadwozie i Wnętrze
    eh ja mowie nie gdyby to byl jakis samochod na F to co innego ale to twoje auto i ty nim jezdzisz
  8. dokladnie juz nawet na forum to bylo przedyskutowane jutro to ja lece znowu do lodzi a to troszke nie w tym kierunku :confused:
  9. wyglada na Murzynowoz tylko co on tutaj robi Panowie pamietac zeby zabrac na spota czyste jajka bedziemy sie dzielic
  10. no kolejny nawrocony na dobra droge :biggrin:
  11. ja jak narazie to shell bo poprzedni wlasiciel mowil ze na nim nie ma problemow czasami tez orlen
  12. a auto kiedy bedziesz mial i kiedy moge podjechac zebys mi navi wyrwal z kokpitu to kiedy impreza szkoda ze piatkowa sie przelozyla
  13. za RNSa musisz dac mniej niz 3tys takze nie wiem czy nie lepiej doplacic i miec RNSa niz DXa za 1800zł bo taniej to tego nikt nie wyreza
  14. ale wiecie te wielblady za 300 $ to sa juz bez zebow takze 500$ to minimum
  15. Zgadza sie nie inaczej, gość :eek: przepotęzny :exclaim: :exclaim: :exclaim: dawac mi namiary na magika najlepiej phona to sie dogadam
  16. nie no jak na zwyklym radiu sie da to mysle i na tym pojdzie ale wole sie upewnic jak dojdzie do odpiecia aq ONO specjalnie dla Ciebie : "Ceny wielbłądów zależą od wieku zwierzęcia oraz od tego czy jest to egzemplarz przeznaczony do hodowli czy też na ubój. Wahają się one od 300 do dużo ponad 1000 dolarów." rysuje sie przed nami swietlana przyszlosc
  17. adas potrzebuje wyjmaki do navi bo nie wiem czy mam tam kod jak nie to musze oddac do jakiegos magika do rozkodowania
  18. ale koniecznie musza byc blondyneczki jako osoby towarzyszace
  19. No wsio ok plany na wycieczke zrobilismy oj tego jeszcze nie bylo u nas na Forum
  20. Norbi a liscia chcesz oj to widze ostra jazda dzisiaj bedzie
  21. mistrz cietej riposty sie pogniewal i nic sie nie odzywa a szkoda. To Dziewczynki zabierac dzisiaj bikini i opalanie na torwarku
  22. wiesz spanky jakbys potrzebowal ekipy do zdemolowania lokalu to jedna impreza z dzikami i załatwione no prosze ciekawe co na to A. zeby dzisiaj nie bylo liscia
  23. No przepraszam Norbi ale Torwar to koniecznosc w taka pogode :biggrin: Ale patrzcie jaka ta Wawa duza a ja dzisiaj widzialem na drodze dwoch klubowiczow z rana mialem kilka z Poziem :twisted: ale niestety nie poszlo mi niby pod macha 2,4 diesel ale T brakowalo i tona towaru na pace a pozniej Wita spotkalem jak latal bokiem po rondzie :eek: Dzik jakis czy jak
  24. Spot Wtorek 27.03.2007r TORWAR godz. 19:00 ZAPRASZAMY Jest cieplo to wracamy na Torwar jutro tez ma byc sloneczko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.