Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba ta sama co ono powiedzial ze ma stanik rozpiety
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Pierwsza noc zawsze jest najciekawsza Kurcze ale kto wie gdzie jest Prezes spi Ale Łukasz widzialem tez dawał rade i nosil tylkiem po sniegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze sa jakies ciekawe ewenementy slimak jak slimak ale Bialy to w sobote pokazal swoje prawdziwe oblicze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit ty to jestes gosc no ale mi tez mowil zebys trzymal ono zwieracze ciasno bo bedzie w okolicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no kawał jest dobry ale bylo jeszcze wiele innych Lookier powinien je pisac w strefie smiechu kazdy zlot to kupa smiechu i ta knajpa ambasada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj smiechu to bylo ubaw po pachy akcja z inspekcja w saunie mnie rozwalila
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Najlepiej miron to szykowac sie na nastepny ZLOT
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Miron nigdy nie bedzie tak ze kazdemu bedzie mozna dogodzic Wazne ze Wszystko zostało jakos ogarniete z głowa
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Pierwsza noc (czwartkowa) pełna integracja eh te krowki nalatalem sie z nimi Druga noc (dla czesci klubowiczow pierwsza) impreza weselna Trzecia noc - lansik po pokoikach Myslac logicznie (wawa wie o co chodzi) impreza byla gruba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no tak slynne krecenie suta te ale co sie stało ze Skubim bo rano go widzialem a potem juz nie
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
No to jak kazdy to kazdy Prezes, Miron78 wszystko pieknie załatwione GRATULUJE ORGANIZACJI :exclaim: Podziekowania również dla kierowców A4 uczestniczacych w przejezdzie na Rynek :exclaim: nikt sie nie popisywał czyli tak jak powinno sie to odbywać
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Oj działo sie dzialo i pozniej w trasie Poziek to jak torpeda przelatywał Moze sie nareszcie wyspie bo w apartamencie Prezes mi nie pozwalał Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj Dziki dziki usmialem sie z was dobrze ze ono ma wszystkie zeby bo jedynki dwa razy nie rosna a Poziek go tak sklepal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja po tym pawełku i czekoladkach tez malo trybie co sie dzialo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
A4 WARSAW TEAM rowniez w domku Droga miodzio i szybko kilka osob wyleczonych Dziekuje Wszystkim za Miła Zabawe :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak jak tak jak zawsze picie i jedzenie i picie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc dziki pozdrowienia z wisly
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Jo zostalo jeszcze 29 osob reszta w hostelu nawet wifi jest pozdrawiam i zalujcie ze was tu nie ma
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Jo my wlasnie jemy i pijemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie my za godzine mykamy takze pilnowac mi tu balaganu bo jak wroce to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj Norbi sa sa ale moja kolezanka ostatnio robila sobie pieczatki sam gumka do scierania takze my tobie podbijemy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
spoko panowie ja juz spakowany tylko w pracy posiedze chwile onowoz juz tez zamowiony na 13 takze ino dotknac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypisz L4 i do wisly
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek przez ta Twoja butle musze 2 torby zabierac
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Mam nadzieje ze ekipa czwartkowa sie wyspala bo dzisiaj to nie pospimy ale to jak brac pantofelki