Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odrazu alkohole ledwo kilka krowek ono juz od 2 weekendow trenuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mysle lookier ze nawet jak bedzie cud to dasz rade bo zawsze sie kilka osob wylamie na dzien przed
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No zółw to mocno zle jak tak jak kogos trzeba to gadaj a lookier to jak cos to mozesz poleciec za Zólwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja juz mam transport ustawiony takze widzimy sie jutro o 19 w Realu zeby nikt mi nie pojechal do media bo tam nas nie lubia :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No kiedys to juz czytalem ale naprawde niezle maja ludzie problemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedynie anty dali by rade ale ostatnio jak podeszli to chyba zółwia sie bali bo jeden stał za plecami drugiego i wzrokiem po podłodze wodzil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pomysl nie jest zly nie jeden by popakowal na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3 najwiekszych pakerow w klubie to we wtorki zamiast spotow godzinka na silowni :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko spoko dresiki juz zamowione i maja byc gratis w salonie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mamy plan z Oniaczem, adaś nam juz tworzy plan na siłownie, kupujemy sobie po BMW 3 i na miescie bedzie 2 nowych bandziorów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamietam dzisiaj znowu powozilem onowozem i powiem ze K**** jak to jedzie to cos pieknego sytuacja sie klaruje :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty lepiej nas odwiedz na spocie bo juz nie pamietam jak wygladasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to od samego rana Andrzeja i da rade do 19 :biggrin: przeciez to dopiero za 2 tyg to sie moze jeszcze wiele wydarzyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli rozumiem ze szykujesz niunie na spota wtorkowego bo juz cie dawno widzialem zapraszamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie zeby nikomu sie nie pomylilo we wtorek spot w Realu Norbiego jak nie bedzie to pojedziemy do niego i
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty to na jakies szkolenia o 7 rano jezdzisz :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie sa wszyscy rozumiem wit w gorach, ono pewnie po jakiejs imprezie, adaś kotlety robi, zólw 5 minutowka juz od wczoraj od 17 :biggrin: a reszta przeciez ferie sie juz skonczyly
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Szewczyka wszystko da sie zalatwic wiem to po ostatniej wizycie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko wroc caly bo wiesz kto bedzie nas pilnowal na zlocie jak nie pleban
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w pierwszym poscie jest zawsze termin i miejsce ale to jest podane dzien przed spotkaniem czyli wtorkiem o 19 a miejsce tym razem Geant
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czasami potrzebne sa zmiany :twisted: tylko ze ten garaz to pewnie w tarnowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra chlopaki Norbi ma troche racje i tak pozniej bedzie dymal na torwar to moze zagoscimy na troche w Geancie
-
Złodziejski Ranking
czy ja wiem za ubezpieczenie dalej bedziemy mieli zwyzki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ale jazda twoim wozem to czysta przyjemnosc :exclaim: a wiesz tymmi klekotami to juz nie jest to glosne i jarmoli
-
Szumi!!!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=866.0