Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od jakiegoś czasu przeglądam już ostro forum, czas więc na prezentację autka. Jest to A4 Avant z '03, silnik to krytykowany tutaj widzę mocno 2.5TDI, wersja 163KM (BDG). Uprzedzając pytania napiszę, że wersja 2.5TDI została zakupiona celowo (mam już trochę dość pracy 1.9TDi w Superbie którym często jeżdżę w firmie - tym bardziej, że prywatnie ujeżdzałem ostatnio wysokoobrotowe benzyny - Honda/Alfa). Względy rozsądkowe/cashowe zdecydowały że jest to Fwd a nie quattro. Przebieg spory, bo 160tys, ale za to sprawdzony w DE wraz ze wszytskimi naprawami/przeglądami w okresie eskploatacji (a niestey chyba z 3 inne b6 które sprawdzałem mające przebiegi po 110-140tys były fikcyjne :().

137414855qx1.jpg

1374148551te4.jpg

1374148552aw8.jpg

Jak na razie (po jednym baku, a więc nie będzie to obiektywne) autko pali mi 6,2-7,5 na trasie i 8,2-9,8 w mieście w zależności od jazdy/korków/etc, czyli bardzo pozytywnie.

Pzdr,

TS

Opublikowano

No piekne piekne ;) A gdzie dokladnie mieszkasz ? Przyjechalbym obejrzec to cacuszko :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
No piekne piekne ;) A gdzie dokladnie mieszkasz ? Przyjechalbym obejrzec to cacuszko :mrgreen:

Śródmieście :wink: . Dokładniej jak coś na priv :wink: , bo chciałbym się nią trochę nacieszyć jeszcze :mrgreen: .

Opublikowano

BDG to akurat wersja jednak ulepszona względem starszych jednostek 2.5TDI. :)

Bardzo ładny egzemplarz, choć alu w środku mi się mniej podoba (ale to Tobie ma się podobać ;) )

Opublikowano

no ładna, ładna

życzę dłudiego i miłego korzystania..

Opublikowano
  • Autor
BDG to akurat wersja jednak ulepszona względem starszych jednostek 2.5TDI. :)

No własnie tak też mówili mi mechanicy i dlatego takiej szukałem - przez to jednak wydłużyłsię okres poszukiwań no i cena trochę wyższa :cry: .

Bardzo ładny egzemplarz, choć alu w środku mi się mniej podoba (ale to Tobie ma się podobać ;) )

Moja żona powiedziała radykalne NIE wersji z drewnem - co zrobić, siła wyższa :wink: .

Opublikowano

ładne autko :wink: silnik tez ok :razz:

Opublikowano

super auto.graty

Opublikowano

no,no sliczne...silnieczek tez ok

Opublikowano
Moja żona powiedziała radykalne NIE wersji z drewnem - co zrobić, siła wyższa

:wink:

a zobacz czy wstawki karbonowe by odpowiadały Tobie, widziałem na allegro ostatnio (nawet tanio)

Opublikowano
Moja żona powiedziała radykalne NIE wersji z drewnem - co zrobić, siła wyższa

i bardzo dobrze ze nie drewno, drewno to w lesie a nie w aucie

Gratuluje i oby dluuuugo jezdzilo

Opublikowano
  • Autor
a zobacz czy wstawki karbonowe by odpowiadały Tobie, widziałem na allegro ostatnio (nawet tanio)

No właśnie struktura tych co mam nie jest gładka (czyli typowe aluminium), ale ma strukturę (coś ala carbon) - zrobię jutro zdjecie z bliska :wink: .

EDIT:

coś takiego (słabo widać):

22bk7.jpg

Opublikowano

jak dla mnie to coś pięknego :cool:

naprawdę pięknie się prezentuje

Opublikowano

fiu, fiu fajna bryka :!:

avant, fele, chromy, relingi, alu w środku=malinka :cool:

Opublikowano
No piekne piekne ;) A gdzie dokladnie mieszkasz ? Przyjechalbym obejrzec to cacuszko :mrgreen:

Śródmieście :wink: . Dokładniej jak coś na priv :wink: , bo chciałbym się nią trochę nacieszyć jeszcze :mrgreen: .

o to kolega po sąsiedzku :mrgreen: można kiedyś mini spota zrobić. Miód auto :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszytskie opinie :mrgreen: .

Mam pytanie - czy orientujecie się, czy przy obnizonym zawieszeniu (a mam takowe fabryczne chyba o -20mm) moge założyć łańcuchy? Zostały mi z poprzedniego autka Sportmatic-ki (mniejsze oczka przystosowane do alufelg/obniżonych zawieszeń ponoc) i nie wiem czy jak zajdzie potrzeba będę mógł je założyć (w Austrii często obligatoryjnie trzeba założyć pomimo, że autko moze wjecahcbez nich :evil: ). Ktoś z Was może był w takiej sytuacji?

Pzdr,

TS

Opublikowano

a chipować będziesz ?

to Ty pytałeś się na forum Mastersa ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, ja :mrgreen: .

Najprawdopodobniej tak (chociaż juz aktualnie autko jeździ miło). Pierwszym krokiem w tym kierunku była już zmiana oleju w zeszłym tygodniu na Motula 505. Czekam teraz tylko do wiosny :wink: .

  • 3 lata później...
Opublikowano

Kolego, powiedz mi czym się różni silnik 2,5 V6 163 kM BFC też 2003 r. od twojego .

Opublikowano

fajne autoko , ten silniczek sprawil ze stalem sie posiadaczem audi :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.