Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak trzeba to jestem od 1 do 7 czerwca :mrgreen: Poziek pogadamy na spocie bo zaraz nam sie dostanie za OT ale w sumie my tu organizujemy miedzykontynentalnego spota :mrgreen:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
nie wiem czy masz takie samo radyjko ale u mnie wystarzy cienki srubokret lub pilnik do paznokci a otwory takie plaskie sa u dolu na rogach radia tam to wkladasz i ciagniesz radio do siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Umowa stoi bedziemy musieli jeszcze obgadać co i jak znaczy sie gdzie pijemy ta krówke w USA :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jechalem razem z Tzolwem pierwszym kursem jak was jeszcze nie bylo :razz: no dobra moze sie skusze a Poziek Ty mi też kiedys obiecaleś :razz:
-
[RS4] Moja Czworka...
na felgach rsowskich kolosalna zmiana jak nie ten sam samochod :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam moge być i za pasażera :razz: wole do swojego zalać :mrgreen:
-
[RS4] Moja Czworka...
:shock: nie ma to jak RS a kółeczka też ladnie sie prezentuja na boku :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no przewozi nas i to bez dwoch zdan :razz:
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
Moja opinia : kapcie ladne, lampki piekne reszta tez jest OK.
-
klimatronic i webasto
Najprawdopodobnie ten gosciu sam nie wiedzial co to jest webasto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma to jak tajny kod małe a duże A ale ktore jest ktore :razz:
-
CLIMATRONIC-AWARIA
Musisz sprawdzić kody bledów na klimatroniku na samym poczatku
-
klimatronic i webasto
Co do webasta to musi byc specjalny wlacznik taki panel wymiary jakies 10cm na 5cm na ktorym ustawia sie temp i czas zalaczenia nie da sie tego nie zauważyc w aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam nadzieje chlopaki ze jakies filmy sa nagrane i w przyszly wtorek sie zobaczym w komplecie
-
Prędkościomierz
Sprobuj moze puknąć w licznik powinien zaskoczyć prawdopodobna przyczyna to "zimne luty" trzeba brać lutownice w dłoń i poprawić
-
Sterownik KLimatronika - PODSWIETLENIE
Tego szukałeś http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=383
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzymam za słowo :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No prosze a juz sie o Ciebie zaczynalismy martwić adamooo ale jednak zyjesz apropo filmu co z nasza wspolna ostatnia produkcja :?: bo do dzisiaj nic nie mam :razz: a co do spotkania 1majowego to do listy trzeba dopisać jeszcze HUGO bo słyszałem ze też bedzie "jak co roku" tylko ciekawe czy sie odnajdzie :mrgreen:
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
tu masz linka do wyjęcia zegarów http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=145&highlight=zegary
-
Strefa Śmiechu
prawie jak michelin
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
nie chyba a napewno nie powinna sie zapalać bo co tu grzać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze panowie zeście dzisiaj troche poszaleli :?:
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
Są takie niby orginalne Audi (napis na niej jest :mrgreen: )skora aluminium no i podswietlenie cos koło 150zeta dałem
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
hmm nie wiem czy nie lepiej kupić odrazu podswietlona z allegro ja tak zrobilem, jeśli chcesz rezać to życze powodzenia a do podswietlenia to chyba najlepiej diody
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
wszystko zależy od tego jak długo bedziesz użytkował ten silnik jak rok to fakt szkoda inwestyscji