Treść opublikowana przez Lukas
-
pedal sprzęgła
3 srubki i masz zdjeta ta oslone
-
Strefa Śmiechu
dwukrotnie uprzedzalismy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko adamooo to ja was bede startował :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zostanie nas sie tylko 5 na spoty
-
jAKI FILTR PRZECIWPYŁKOWY DO A4 2,8 AAH
ja polecam watek ktory juz był :razz: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=286
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo jestesmy do uslug a tak na powaznie to im nie odpuszczaj niech sie naucza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo a moze musimy sie zebrac i podjechac do tego wulkanizatora :twisted: zrobimy spota w wulkanizacji
-
pedal sprzęgła
Hugo ale to leon no ale o to mi chdozilio
-
pedal sprzęgła
z tego co wiem nawet po sobie to w A4 jest problem z tymi fotelami bo po pewnym czasie zaczynaja sie bujac na ostrych zakretach ale zeby skrzypial cos ty na nim robil :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pewnie ze nie plac normalnie co oni se w trabe leca jak nie potrafia felgami sie bawic to niech placa wlasnie z takich powodow ja bywam przy jakichkolwiek zabiegach przy aucie zeby pozniej nie bylo niespodzianek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie tomboy musisz sie z tym przespac kilka nocy i bedzie dobrze wiem to po sobie :mrgreen: a co do twojej fury to tez ma niemaly silnik
-
VAG 208.1 -Inspekcja
kontrolka OEL zapala się co 15 tyś kilomtrów in 1 co 30 tyś mały przeglad in 2 co 60 tyś duzy przeglad
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
ale po co inwestowac jeszcze jakies akumulatorki koszt pewnie z 50 zeta jak w aucie tyle pradu jest a to duzo nie ciagnie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbys byl na spocie u nas to bys wiedzial dalczego jedna rada nie siadac do innych fur niz swoja :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Policyjne furasy :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie pol roku ostatecznie moglbys schowac dowod to szwagier by daleko nie zajechal (może) a by przepalil
-
Montaż neonów wewnątrz samochodu
to zalezy jak chcesz zeby ci sie zapalaly jesli razem z pozycja to mysle ze wlasnie pod oswietlenie zapalniczki bedzie najlatwiej tylko zalezy jaki to neon i ile pradu pobiera ja tak podczepilem sie z podswietleniem galki zmiany biegow
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
chodzi o znaczki na klapie tylniej i są one na pianke klejone
-
Siatka w avancie
w kazdym poscie u gory w rogu prawym jest cytuj jesli jeden tylko cytat lub obok cytowanie selektywne jesli wiecej wypowiedzi chcesz zacytowac tylko wczesniej musisz je zaznaczyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to Poziek na ile jedziesz bo na AKP jakis gosciu zostawia auto chyba na 1,5 roku i jest tam kilka rad ale i tak suma sumaru wyszlo ze lepiej zeby ktos go odpalil raz na miesiac i sie przejechal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek a kto bedzie jezdzil fura jak Cie nie bedzie w Polsce jakby co to jestem chetny :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zabawa byla superowa szkoda tylko ze ja nie mam dobrej zabawki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek po akcji z autobusem wolalem ostrzec niektorych a z reszta i tak juz zimno bylo :razz: i nie mow ze nie widziales konwoju A4 jak mykaly obok Ciebie :mrgreen: to mowisz ze pokazales nubirce jak sie lata grzeczny chlopak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze mozna klepnac nadgodziny w robocie :razz: No i pasowalo by tego piknika zrobic ale wszystko zalezy od wiosny :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi to tam rybka tylko ciekawe jak reszta czy ich zonki spuszcza z łancucha :mrgreen: