Treść opublikowana przez Lukas
-
Strefa Śmiechu
Widocznie nie przeczytał ze zrozumieniem :mrgreen: ale dark79 powiedz gdzie ty robisz te zakupy to i ja sie wybiore na nie :mrgreen:
-
immobilizer
U mnie dzialo sie to samo tylko ze na kluczyku dorabianym jak narazie zmienilem na orginal i jest ok.
-
Strefa Śmiechu
a teraz brat rozumiesz :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- [ALL] Jakie felgi
Kurcze cena jest kolosalna :shock: jeszcze do tego kapcie no ale cos za cos :roll:- Jaka żarówka w bocznym kierunku
A jakie dokladnie kupiles kierunki masz moze linka bo na moje nie moge narzekac pasuja idealnie- ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
No napewno nie na czerwony bo to nie ferrari a co do malowania to pewnie ze malowac po zalozeniu alusow beda sie brzydko prezentowaly- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no palic tez bedziemy ale gume :mrgreen: i to juz we wtorek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To bedzie sedan nastepny spot parapetowa :mrgreen:- [ALL] Jakie felgi
Nie no Peter w pudełku w podpisie wygladały o niebo lepiej niz w samochodzie ZARTUJE :mrgreen: teraz troszke nizej do ziemi i bedzie super- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie zostało nam sie jeszcze 3 miejsca zapisywac sie na parapetowe :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek czuj sie zaproszony impreza bedzie jak sie patrzy tylko bez tancow :mrgreen:- Strefa Śmiechu
- [B5 ADP] Wymiana rozrządu
No tak bo zakladaja specjalne sruby na ktorych odsuwaja caly przod i maja miejsce zeby sie dobrac do rozrzadu.- Jak założyć te chromowane ramki do zegarów...jak je rozłożyć
z tego co pamietam to przesylka gratis tylko odezwij sie na gg do niego- Jak założyć te chromowane ramki do zegarów...jak je rozłożyć
Z didio mozna sie targowac na piwo zejdzie z ceny :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Własnie tak sie zastanawiam czy zamiast domu nie kupic RSa tylko czynsz na paliwo troche duzy :mrgreen:- Jaka żarówka w bocznym kierunku
no widzisz nie dokońca, u mnie jeden migacz wyszedł bez problemu a do drugiego dobierałem się od środka, ale zajeło mi to nie wiecej niż 5 min :mrgreen: :mrgreen: W takim razie przepraszam za wprowadzenie kolegi w blad czasowy mi to tyle zajelo teraz jak mam wprawe to 30 sekund :mrgreen:- [ALL] Jakie felgi
No to Peter jest ok jak wysoko bo te dziury i wylomy :? prawie jak Q7 :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie z nikim nie scigam przeguby mam do wymiany popilnuje grila i bede robil za fotografa a tak po zatym to bartte zaluj ze Cie nie było dzisiaj bys byl za pasazera w RS6 ponad 500 konnym nic nie bede mowil jak to sie zbierało :roll: :roll: :roll:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak tak dalej bedzie to trzeba pomyslec o ZLOCIE :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Filmik juz sie sciaga jeden tylko tym moim laczem 22Kb/s to troche potrwa :roll:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe dobrze powiedziane Poziek wrzuc dodaj te 2 zdjecia do albumu bo tu sie zgubia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko sie zgadza ono, bede musial nad tym pomyslec chociaz po dzisiejszych jazdach probnych Twoja i bartte jak wsiadlem do swojej to nie szukalem przyczyny dlaczego to tak wolno sie zbiera juz wiedzialem ze tak ma byc :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie to te 30 kucy wiecej robilo by roznice :roll: - [ALL] Jakie felgi