Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Było by wiecej zdjęć ale bakteria siadla przez tryb night
  2. No poziek czekamy na filma przepraszam za ten filmik z bartte troche aparat mi lata bo nie moglem sie utrzymac :mrgreen: Poziek jak masz zdjecia to laduj do albumu Dzieki uprzejmosci Hugo mamy własna kategorie
  3. ono Ty w swojej A4 nic nie zmienial wszystko masz piknie no chyba ze program
  4. Dobra wiecej zdjeć nie mam nawet ladnie wyszło
  5. Ja juz wyrazilem swoje zdanie na temat lamp wszystko zalezy oc ceny :mrgreen: Panowie zapraszam do ogladania: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/album_cat.php?cat_id=5
  6. Jesli trzeba pilnowac grilla to ja sie pisze na to bo moje kuce tylko 90 beda odpoczywaly :mrgreen:
  7. Tylko ktos inny musi dac teraz na msze i pogode zamowic :mrgreen:
  8. Co do bocznych kierunkow to ja zakupilem cleary biale takie ze sa zakryte i nie widac zarowki a w komplecie mialem pomaranczowe zaróweczki efekt bomba 8) Brat wyjecie bocznego kierunku to kwestia 1 minuty i nie trzeba zdjec robić
  9. No to sie czlonkowie popisali BARDZO DZIEKUJE za PRZYBYCIE Zdjecia bede zrzucał czekać Cierpliwie Mijemy nadzieje ze za tydzien tez bedzie taka sama pogoda jak dzisiaj zamowilem :mrgreen:
  10. to ja jade na torwar :mrgreen: cyfraka mam
  11. Jesli bedzie miejsce na parkingu to zrobimy ostatnio nie dało sie aut ustawic do zdjecia
  12. No to widze juz 3 chetnych na bank troche to dziwne jak na okolo 30 osób z wawy temat jest prawie najaktywniejszym i najczesciej wyswietlanym w statystykach a tu tylko 3 auta no ale nikogo za głowe nie bedzie sie zmuszało Pozdrawiam i zapraszam dzisiaj
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie idą Świeta pewnie bedziecie robić babke to polecam przepis :mrgreen: Przepis na babkę bananową >skladniki: >2 śmiejące się oczka, 2 zgrabne nóżki, 2 kochane rączki, 2 twarde kontenerki z mlekiem, 2 jajka, 1 wyściełana futerkiem miska do mieszania, 1 twardy banan > >sposób przyrządzenia: > >1. spójrz głęboko w śmiejące się oczka > >2. rozdziel ostrożnie dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami > >3. ściskaj i masuj kontenerki z mlekiem bardzo delikatnie, aż wyściełana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona, sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem > >4. delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył a także na boki do ubicia piany ( dla leszych rezultatow wyrabiaj w tym czasie kontenerki z mlekiem) > >5. gdy temperatura wzrośnie wsuń banan głęboko do miski i nakryj jajami (pozwól aby wszystko przesiąkło - byle nie przez całą noc). Ciasto będzie gotowe aż banan stanie się całkiem miękki . Powtarzaj kroki od trzech do pięciu lub zmieniaj miski do mieszania. >UWAGA! > >jeżeli pieczesz w nieznanej kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. > >nie wylizuj miski do mieszania po użyciu > >Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miasta
  14. Nie ma zadnego problemu dzisiaj podjade pod Torwar sprawdze ile osob po cichaczu sie pojawi 8)
  15. Tak Bartek wybiore sie też jutro a co :mrgreen: to bedzie nas dwoch
  16. Co do parafi warszawskiej to ostatnia srode spedzilismy w salonie Audi ogladajac Q7 jutro AKP tez wybiera sie do Powsina do salonu ogladac filma i pograć
  17. O pogode to mysle ze nie ma co sie martwic co innego z frekwencja bo jakos nie widzialem duzego zainteresowania no ale wszystko sie okaze dzisiaj o 19 :twisted:
  18. Pieknie Hugo nie ma to jak ladna 18 :shock: dobrze ze w lublinie nie ma torowisk to moze dasz rade :mrgreen: z reszta Ty masz juz wprawe
  19. Zwrotnica od niej w dużej mierze zależy dźwięk naszego zestawu .Zasadniczym zadaniem jest podział pasma akustycznego i skierowanie na właściwe głośniki. Poza tym zwrotnica zabezpiecza głośniki. Zasadniczym problemem jest to że impedancja głośnika zmienia się z częstotliwością. Proszę
  20. No nareszcie Wojtek bo juz maglujesz ten temat od swiat a juz drugie za pasem :mrgreen: pewnie 17 a co se bedzie zalowal chlopak
  21. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja nie wiem po co Audi wypuszczali A4 z takim silnikiem skoro teraz kazdy chce go zmienic pewnie mialo byc ekonomicznie troche im chyba to nie wyszo
  22. A my na to jak na lato (mam nadzieje ze bedzie) a na powaznie Wojtek jak Tobie sie podobaja to kupuj rozmiary pasuja wiosna idzie bedzie jak znalazl
  23. NIezaleznie od pogody stawiamy sie we wtorek :!: :!: :!:
  24. Tylko uzyj do tego zadania rekawiczek i uwazaj zeby nie zabrudzic ringow klejem. W sumie 30 minut roboty no a efekt :shock:
  25. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.