Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było by wiecej zdjęć ale bakteria siadla przez tryb night
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No poziek czekamy na filma przepraszam za ten filmik z bartte troche aparat mi lata bo nie moglem sie utrzymac :mrgreen: Poziek jak masz zdjecia to laduj do albumu Dzieki uprzejmosci Hugo mamy własna kategorie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono Ty w swojej A4 nic nie zmienial wszystko masz piknie no chyba ze program
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra wiecej zdjeć nie mam nawet ladnie wyszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja juz wyrazilem swoje zdanie na temat lamp wszystko zalezy oc ceny :mrgreen: Panowie zapraszam do ogladania: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/album_cat.php?cat_id=5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jesli trzeba pilnowac grilla to ja sie pisze na to bo moje kuce tylko 90 beda odpoczywaly :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko ktos inny musi dac teraz na msze i pogode zamowic :mrgreen:
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Co do bocznych kierunkow to ja zakupilem cleary biale takie ze sa zakryte i nie widac zarowki a w komplecie mialem pomaranczowe zaróweczki efekt bomba 8) Brat wyjecie bocznego kierunku to kwestia 1 minuty i nie trzeba zdjec robić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to sie czlonkowie popisali BARDZO DZIEKUJE za PRZYBYCIE Zdjecia bede zrzucał czekać Cierpliwie Mijemy nadzieje ze za tydzien tez bedzie taka sama pogoda jak dzisiaj zamowilem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja jade na torwar :mrgreen: cyfraka mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jesli bedzie miejsce na parkingu to zrobimy ostatnio nie dało sie aut ustawic do zdjecia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to widze juz 3 chetnych na bank troche to dziwne jak na okolo 30 osób z wawy temat jest prawie najaktywniejszym i najczesciej wyswietlanym w statystykach a tu tylko 3 auta no ale nikogo za głowe nie bedzie sie zmuszało Pozdrawiam i zapraszam dzisiaj
-
Strefa Śmiechu
Panowie idą Świeta pewnie bedziecie robić babke to polecam przepis :mrgreen: Przepis na babkę bananową >skladniki: >2 śmiejące się oczka, 2 zgrabne nóżki, 2 kochane rączki, 2 twarde kontenerki z mlekiem, 2 jajka, 1 wyściełana futerkiem miska do mieszania, 1 twardy banan > >sposób przyrządzenia: > >1. spójrz głęboko w śmiejące się oczka > >2. rozdziel ostrożnie dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami > >3. ściskaj i masuj kontenerki z mlekiem bardzo delikatnie, aż wyściełana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona, sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem > >4. delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył a także na boki do ubicia piany ( dla leszych rezultatow wyrabiaj w tym czasie kontenerki z mlekiem) > >5. gdy temperatura wzrośnie wsuń banan głęboko do miski i nakryj jajami (pozwól aby wszystko przesiąkło - byle nie przez całą noc). Ciasto będzie gotowe aż banan stanie się całkiem miękki . Powtarzaj kroki od trzech do pięciu lub zmieniaj miski do mieszania. >UWAGA! > >jeżeli pieczesz w nieznanej kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. > >nie wylizuj miski do mieszania po użyciu > >Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miasta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma zadnego problemu dzisiaj podjade pod Torwar sprawdze ile osob po cichaczu sie pojawi 8)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak Bartek wybiore sie też jutro a co :mrgreen: to bedzie nas dwoch
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do parafi warszawskiej to ostatnia srode spedzilismy w salonie Audi ogladajac Q7 jutro AKP tez wybiera sie do Powsina do salonu ogladac filma i pograć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O pogode to mysle ze nie ma co sie martwic co innego z frekwencja bo jakos nie widzialem duzego zainteresowania no ale wszystko sie okaze dzisiaj o 19 :twisted:
-
[ALL] Jakie felgi
Pieknie Hugo nie ma to jak ladna 18 :shock: dobrze ze w lublinie nie ma torowisk to moze dasz rade :mrgreen: z reszta Ty masz juz wprawe
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
Zwrotnica od niej w dużej mierze zależy dźwięk naszego zestawu .Zasadniczym zadaniem jest podział pasma akustycznego i skierowanie na właściwe głośniki. Poza tym zwrotnica zabezpiecza głośniki. Zasadniczym problemem jest to że impedancja głośnika zmienia się z częstotliwością. Proszę
-
[ALL] Jakie felgi
No nareszcie Wojtek bo juz maglujesz ten temat od swiat a juz drugie za pasem :mrgreen: pewnie 17 a co se bedzie zalowal chlopak
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Ja nie wiem po co Audi wypuszczali A4 z takim silnikiem skoro teraz kazdy chce go zmienic pewnie mialo byc ekonomicznie troche im chyba to nie wyszo
-
[ALL] Jakie felgi
A my na to jak na lato (mam nadzieje ze bedzie) a na powaznie Wojtek jak Tobie sie podobaja to kupuj rozmiary pasuja wiosna idzie bedzie jak znalazl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIezaleznie od pogody stawiamy sie we wtorek :!: :!: :!:
-
Jak założyć te chromowane ramki do zegarów...jak je rozłożyć
Tylko uzyj do tego zadania rekawiczek i uwazaj zeby nie zabrudzic ringow klejem. W sumie 30 minut roboty no a efekt :shock:
- Strefa Śmiechu